PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 13:47, Tomi_323 napisał:

Hmmm.. Przecież nie można nie mieć IE :D Nie da się go odinstalować. Jeżeli jakimś cudem go
nie masz to jest na Windows Update.

da sie go usunąć z intstalki. tylko że wtedy trzeba łątki jako pliki exe ręcznie ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sa chyba najwieksze roznice :) gdzies na stronie microfoftu jest taka tabelka w ktorej sa wyszczeoglnione wszystkie roznice miedzy tymi systemami ale te dwie sa najwieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:27, morthi napisał:

to sa chyba najwieksze roznice :) gdzies na stronie microfoftu jest taka tabelka w ktorej sa
wyszczeoglnione wszystkie roznice miedzy tymi systemami ale te dwie sa najwieksze :)

czyli nie ma żadnych okrojonych ustawień w panelu sterowania czy brakujących narzędzi administracyjnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:29, Evil Khan napisał:

> to sa chyba najwieksze roznice :) gdzies na stronie microfoftu jest taka tabelka w ktorej
sa
> wyszczeoglnione wszystkie roznice miedzy tymi systemami ale te dwie sa najwieksze :)
czyli nie ma żadnych okrojonych ustawień w panelu sterowania czy brakujących narzędzi administracyjnych
?

są pewne opcje, które w przypadku HE dostępne są jedynie w trybie awaryjnym. ale to są głównie sprawy związane z dostępem do plików itp. dla zwykłego usera to nie istotne. wg. mnie największe ograniczenie to brak remote desktop, ale w domowych warunkach też jest to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 13:39, Jarzy napisał:

Czy możliwe jest przekonwertowanie dokumentów w formacie PDF na dokumenty dla Worda?Ściągnąłem
Tacie(w kompie ma win98) plik w PDF''ie,ale Jego komp nie łyka instalki Acrobat Readera,bo
kompe twierdzi,że ten OS(Win 98)nie jest obsługiwany.Jest instalka dla Acrobat Readera 7.0
dla win 98?Jeśli tak to poprosze o link.


nie juz któras wersja 6 była tylko pod xp i win2003

znajdz cos w stylu 5.05 PL - to wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:10, T-801 napisał:

HELP dodalo mi az 2 tematy z niewiadomych przyczn, chbya przez NET-a temat street road


No to chyba winna twojego neta nie musiałsie w tym czasie zawiesić .Ale nie przejmuj sie taką drobnostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

z tym NTFS - to tak właśnie myślałem, sam zacząłem do tego wniosku dochodzić; partycja systemowa - pozostanie bez zmian - wystarczy mi; programy sa oddzielnie; gierki - to pomyśle jeszcze nad drugim dyskiem;

swapfile i temp - oddzielnie (ustawiony na sztywno 2gb, tyle ile mam ramu), na tempie tez trzymam katalog tymczasowy przeglądarek internetowych i innych progsów - wiec potrzebuję oddzielnie, a i jeszcze download też tam siedzi :D

tak czy inaczek - swapa lepiej trzymac na 2 dysku -szybciej działa (wczytuje do pamieci ze swapa i w tym samym czasie z dysku na ktorym jest xp/programy/gry. tak jak raid - można powiedziec - podobnie przynajmniej w tym przypadku (wiem co to jest raid i jak ro działa itd. bez tłumaczenia proszę).

śmieci - porzadkowanie ich to z 1 tydzien roboty :P

ogólnie - to przesiadka na NTFS partycji progs i gry - będe musiał zrobić, zapomniałem - dokumenty opracowywane sa na ntfs :D (pomyłka :P )

ogólnie dzięki za dialog i odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra tylko ściągnłąem dokument PDF zrobiony w Acrobacie 7.0 i nie chciał sie otworzyć w Acrobacie 5.0 :( Czy jeśli zainstaluje jakiś nowszy Acrobat to ten dokument sie otworzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acrobat reader pozwala zapisać niezabezpieczony dokument do TXT

nie można skonwertować pliku PDF do formatu [tu wstaw dowolny format] z zachowaniem pełnej struktury dokumentu, niestety, da się za to zrobić coś takiego co wygląda jak OCR (odczytywanie zeskanowanego dokumentu)

format PDF to format przeznaczony tylko do oglądania dowolnych danych, a nie do edycji czy dalszej konwersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:30, Jarzy napisał:

No dobra tylko ściągnłąem dokument PDF zrobiony w Acrobacie 7.0 i nie chciał sie otworzyć w
Acrobacie 5.0 :( Czy jeśli zainstaluje jakiś nowszy Acrobat to ten dokument sie otworzy?


morth i ci cos tam juz pisał. spróbuj wersję 6.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się