Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

o tak :) muzyka w h4 to prawdziwy majstersztyk :) najlepsza ze wszystkich serii :)

bajkowe jednostki w h5 ?:) zajrzyj sobie do h1 :) to tez bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 15:13, morthi napisał:

bajkowe jednostki w h5 ?:) zajrzyj sobie do h1 :) to tez bajka :)


Tak wiem. ;) Ale chodziło mi o to, że z każdą wersją klimat był lepszy a teraz został ''wypicowany'' na cukiereczek. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo zadowolony z powrotu do bajkowej konwencji...zaluje ze i tak od niej troche odeszlo UBI/Nival gdyz czerwone Anioly z lilijka na koncu miecza byly dla mnie extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:05, morthi napisał:

ja jestem bardzo zadowolony z powrotu do bajkowej konwencji...zaluje ze i tak od niej troche
odeszlo UBI/Nival gdyz czerwone Anioly z lilijka na koncu miecza byly dla mnie extra :)


Módl sie żeby Monastor Cię nie dopadł ^^

Mi tam te nowe jednostki się podobają różnie... Fenix, Jednorożec, Mroczny Jeździec i może kilka innych - jak najbardziej. Mimo wszystko wolałem te z H3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:47, Adham napisał:

> ja jestem bardzo zadowolony z powrotu do bajkowej konwencji...zaluje ze i tak od niej troche
> odeszlo UBI/Nival gdyz czerwone Anioly z lilijka na koncu miecza byly dla mnie extra :)

Dnia 21.08.2006 o 11:47, Adham napisał:

Módl sie żeby Monastor Cię nie dopadł ^^

Heretycy myślą, że są bezkarni ;>
To, że mnie nie ma dwa tygodnie wcale nie znaczy, że umarłem ^^
Poczujcie mój gniew :)

Dnia 21.08.2006 o 11:47, Adham napisał:


Mi tam te nowe jednostki się podobają różnie... Fenix, Jednorożec, Mroczny Jeździec i może
kilka innych - jak najbardziej. Mimo wszystko wolałem te z H3.

Niektóre jednostki wyglądają fajnie... ale to nie jest "to fajnie", którego oczekiwałem po homm5
W kontekście HoMM, "fajnie" z trzeciej części jest fajniejsze niż "fajnie" z piątej :)

morthi <- Podsumowując tego posta (który wygląda równie sensownie jak cała dyskusja), stwierdzam, że moja racja jest bardziej mojsza niż Twojsza, a Twoja bardziej Twojsza niż mojsza.
Jakkolwiek stare" fajnie" jest bez wątpienia fajniejsze

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zciągnąłem ostatnio ze strony z grami pełną wersję Heroes of Might & Magic II ale mam problem z jej odpaleniem pod winXP pomóżcie mój nr gg7642861

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 01:20, max1983 napisał:

Zciągnąłem ostatnio ze strony z grami pełną wersję Heroes of Might & Magic II ale mam problem
z jej odpaleniem pod winXP pomóżcie mój nr gg7642861

Poszukaj łatek, bo 2 działa normalnie pod xp. Ewemtualnie, jeśli masz go spatchowanego maksymalnie i dalej nie możesz odpalić gry, to go przeinstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki udało mi sie ją(grę) ryszyć.co prawda nie mam zielonego pojęcia o patch-ach zainstalwanych w grze alewłączyłem zgodność z win95 i odpaliłem z konsol. o dziwo dzała. dzięki wielkię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:59, pieknykot napisał:

No hirosy 3 byly pyszne , ciekawe jak beda smakowały piate :) . A tak sie od lat zastanawiam
czyzby przez nieudana czworke 3do umarlo ??
a to jednostki heroes V nie ma tylko jednostek akademii :
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=430 - dungeon
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=422 - haven
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=423 - inferno
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=424 - nekropolis
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=431 - no i elfy

Fajnie wyglądają :-)Tzn. lepiej niż teraz np. z haven kapłan wygląda lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak probuje zainstalowac patch''a do zlotej edycji 3 czesci wyskakuje mi ze nie mozna rozpoznac wersji pliku bitmap.lod i przerywa instalacje... ktos ma pomysl co ztym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 12:18, Rafal G napisał:

jak probuje zainstalowac patch''a do zlotej edycji 3 czesci wyskakuje mi ze nie mozna
rozpoznac wersji pliku bitmap.lod i przerywa instalacje... ktos ma pomysl co ztym zrobic??

olej patch bez niego gra chodzi jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 12:18, Rafal G napisał:

jak probuje zainstalowac patch''a do zlotej edycji 3 czesci wyskakuje mi ze nie mozna
rozpoznac wersji pliku bitmap.lod i przerywa instalacje... ktos ma pomysl co ztym zrobic??

WSZYSTKIE gry z klasyki mają już wszytskie patche, które instalują się razem z grą...

PS. H3 rulez! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 20:00, EdenLord napisał:

A jaka rasa najsilniejsza dla mnie najlepsi są loch i sylvan a wy jak myślicie która ze wszytskich
najlepsz???

Wszystkie rasy mają swoje wady i zalety - to od gracza zależy która rasa zwycięży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanka czas :) Czy ktoś mógłby mi powiedzieć (jeśli istnieje w ogóle taka możliwość) skąd można ściągnąć ścieżkę dźwiękową z Heroes of Might and Magic 2? Z góry dziękuję za jakąkolwikek pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować