Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 16:50, Długi18 napisał:

[pasuje??]


[Tak bardzo dziękuję;) Widisz 5 minut a dla mnie wielkie ułatwienie, czekam na innych]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Artemis
Rasa:człowiek
profesja:Zabójca łucznik
Opis:16 letni chłopak średniego wzrostu 6 stóp.Czarne krótkie włosy,ulubioną broniom jest wyrzutnia sztyletów w prawym rękawie. W lewym ma wysówany miecz.Ma oczy koloru błękitnego zawsze martwe nigdy nie wyrażające uczuc.(Tymczasowo bez pracy).Malo ufny odcięty od świata.(Sorry jeśli źle obiecuje poprawę).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Nareszcie udało mi się odzyskać konto! Klawa mi się chyba sfajczyła od kodów systemowych, ale jestem! YEAH!
Mam nadzieję, że moja postać jeszcze funkcjonuje?:) Może mi ktoś przytoczyć, co aktualnie robimy? :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[No więc zmieniliśmy MG (ja nim zostałem:) )i czekam na karty postaci jeśli chcesz grać tą starą to poprostu znów ja mi napisz bedę wdzięczny:) A dziś wieczorem lub jutro rano oznajmie w jakiej erze gramy.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm przepraszam ale co to właściwie ma być??Wyraźnie pisze że nie możesz być Urukiem to raz. Dwa to to że twoja karta postaci (przepraszam za dosłowność) jest do bani.

I jeszcze jedno ale już do wszystkich, proszę żeby nowi gracze którzy dopiero piszą kartę postaci zostali magiem lub kimś w tym rodzaju.Bo na razie mamy samych zabójców i wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 15:52, Moderatorix napisał:

Ide do sali treningowej i ćwicze
/ciach/


[Przeczytaj regulamin gry i zastanów się nad swoimi dotychczasowymi postami a zauważysz że coś tu nie pasuje poza tym wogóle jeszcze nie zaczeliśmy.Albo grasz na serio albo przykro mi ale nie grasz wogóle]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ach, więc gratuluję:) Ale wybacz mi dosłowność, ale.... chyba jednak przejmę stery:) Nie, żebym miał coś do Ciebie, jednak odchodząc nadmieniłem, iż wrócę. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ależ ja nie mam nic przeciwko proszę bardzo mnie to nawet zadowala bo uważam że nie nadaję się na takie stanowisko:)]

NOWYM MG ZOSTAJE ROGOZ94

[No to myślisz nad erą ja proponuję drugą..:) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 16:01, Gall historyk napisał:

[No to myślisz nad erą ja proponuję drugą..:) ]


Erę drugą.... A ja proponuję... TAK! Zrobimy tak:

Ledwie, co Arda została stworzona. Jesteśmy elfami z hufca Finarfina. Wyruszamy z Valinoru do Śródziemia. Jeżeli ktoś bardzo musi, może zostać człekiem, jednak będzie musiał pare tygodni poczekać, aż znajdziemy ludzi:) Karty, to co wyżej, jednak z tym wyjątkiem, że jak w/w jesteśmy elfami. NIE MA ŻADNYCH FANTÓW, typu kolczuga z czegośtam itd...

Moja karta, po staremu:) Blade też gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[No wobec tego proszę oto moja karta postaci

Imię: Milen Kamiennoręki
Rasa: Krasnolud
Zawód: Wojownik
Opis: A więc najpierw rynsztunek.Milen posiada topór dwuręczny,hełm garnczkowy i kolczugę.Aha oraz kufelek,fajkę i płaszcz:)Wygląd:Ma ok. 80 lat a wieć lekko siwe włosy i broda sięgająca do pasa wspaniale zapleciona,wzrostu chyba nie musze mówić:)do tego krzaczaste brwi i duży pulchny nos.Charakter:Typowy wojownik zawsze gotowy rzucić się w pierwszym szeregu na wrogów nie bacząc na ich liczbę i uzbrojenie.Jest uparty i uważa że tylko on ma rację.Woli polegać na swoim toporze niż na magii do której ma pewien wstręt. Napotkane osoby ocenia po szerokości ich barów i skuteczności w walce...

P.S mam nadzieję że wszystko się zgadza]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:53, necron1501 napisał:

To co na górze [widzę rogoz wejście smoka:)]

A no:)
Odzyskałem:)


PS: DO WSZYSTKICH - dopóki gra się nie zaczęła, nie trzeba pisać o-t w nawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:27, rogoz94 napisał:

> To co na górze [widzę rogoz wejście smoka:)]
A no:)
Odzyskałem:)


PS: DO WSZYSTKICH - dopóki gra się nie zaczęła, nie trzeba pisać o-t w nawiasach.

A ok kiedy zaczniemy informuje że wielu nie ma czasu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 20:50, necron1501 napisał:

A ok kiedy zaczniemy informuje że wielu nie ma czasu.:/

Ale ja wcale nie mam zamiaru zacząć dziś. Zaczniemy jutro wieczorem, albo w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować