Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 17:33, rogoz94 napisał:

No to się weź i dostosuj! Co za problem poświęcić pół godziny, czy trzy kwadranse na napisanie
jednostronnego, porządnego tekstu i wysłanie go majlem. I nie uznaje wymówek, typu "bo nie
chce mi się wysyłać...".

lol... no to graj sobie GL ! Mam gdzieś coś takiego. Nie mogę sobie pograć bo jaśnie pan chce maila ... thx za taką grę. wypisuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 17:46, Yanek12 napisał:

lol... no to graj sobie GL ! Mam gdzieś coś takiego. Nie mogę sobie pograć bo jaśnie pan chce
maila ... thx za taką grę. wypisuje się.

A jąsnie PAn, który siedzi przy kompie od trzech godzin, dawno mógł go już napisać... Pozdrawiam i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję ci graczy Rogoz. Co do reszty - w innych fRPGach są wymagane posty długie jak ten nieszczęsny mail, o ile nie dłuższe. Jak wam się nie chce nic pisać, to nie grajcie, bo tylko napsujecie krwi rogozowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Muszę udawać nooba :) Trwa może teraz jakiś nabór, czy co? Szukam jakiegoś dobrego RPG na forum, i trafiłem tutaj, a o rekrutacji nic nie mogę znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:04, Mediv napisał:

Współczuję ci graczy Rogoz. Co do reszty - w innych fRPGach są wymagane posty długie jak ten
nieszczęsny mail, o ile nie dłuższe. Jak wam się nie chce nic pisać, to nie grajcie, bo tylko
napsujecie krwi rogozowi.


teraz nie da sie pisać długich postów, jak fabuła sie rozwinie to wtedy zaczne pisać dłuższe...:D
i nie uważam, żebym " uprawiał" storyletting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:22, Laska-z-Polski napisał:

Eee... Muszę udawać nooba :) Trwa może teraz jakiś nabór, czy co? Szukam jakiegoś dobrego RPG
na forum, i trafiłem tutaj, a o rekrutacji nic nie mogę znaleźć ;)

Wyślij mi mejlem próbkę Twoich możliwości.
rogozina@wp.pl

I narazie gra nie trwa, bo graczy brak... chyba do modów napisze, żeby zmienili tytuł topicu na "Śródziemie - papierowe RPG ZAPISY!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:47, rogoz94 napisał:

Wyślij mi mejlem próbkę Twoich możliwości.


Próbkę możliwości? Czyli co? :) Czy umiem grać fabułą? Od razu mówię, że to moje pierwsze zetknięcie z takim RPG, no, chyba że zaliczyć w to FM ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:55, Laska-z-Polski napisał:

> Wyślij mi mejlem próbkę Twoich możliwości.

Próbkę możliwości? Czyli co? :) Czy umiem grać fabułą? Od razu mówię, że to moje pierwsze zetknięcie
z takim RPG, no, chyba że zaliczyć w to FM ;D

Masz napisać na niecałą stronicę A4 jakąś krótką scenkę ze świata fantasy. Np. niech to będzie walka Pana X z Panami Y,Z,Ż. I że jeden drugiego coś tam i potem cos tam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaa.... Czyli coś w stylu opowiadania, nie? :) Mam dwie takie rzeczy w scenerii Wiedźmina, po około półtora strony, z tym, że jest tam sporo dialogów, ale walka też jest :) Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:06, Laska-z-Polski napisał:

Ahaa.... Czyli coś w stylu opowiadania, nie? :) Mam dwie takie rzeczy w scenerii Wiedźmina,
po około półtora strony, z tym, że jest tam sporo dialogów, ale walka też jest :) Może być?

Wyslij, zobaczymy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak... To się zapisuję :)
1. Imię: Berthandir
2. Rasa: Człowiek
3. Zawód: Królewski Gwardzista
4. Opis: Berthandir należał do najmężniejszych w królewskiej gwardii. Był silnym, rosłym mężczyzną o ciemnych, kręconych włosach, typowych dla Numenoreczyków. Był człowiekiem honoru, zawsze pomagał słabszym. Nigdy nie zwątpił w Valarów i Pierworodnych - był ich przyjacielem i chętnie z nimi rozmawiał, gdy zjawiali się na wyspie. Posiadał jednoręczny miecz wykonany przez mistrzów kunsztu kowalskiego, tarczę wykonaną przez krasnoludów, i zbroję wykonaną z mithrilu, twardą niczym smocza łuska, która nieraz już uratowała mu życie.
Do Gildii Podróżników wstąpił z chęci lepszego poznania Śródziemia. Często tam bywał, jednak dopiero przyłączenie się do tej organizacji otworzyło mu wrota do serca kontynentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się chyba zapisze:
1. Imię: Granis
2. Rasa: krasnolud z Ereboru
3. Zawód: Wojownik
4. Opis: Doskonale zbudowany krasnolud cechuje się długą czarną brodą. Walczy potężnym dwuręcznym toporem, używa krasnoludzkiej maski bojowej z podobizną smoka, nosi mithrilową kolczugę która przekazywana jest z pokolenia na pokolenie w jego rodzinie. pracuje jako najemnik, wykonuje zlecenia, które dostaje od swoich "przyjaciół". W walce polega na silnych uderzeniach i potężnych blokowaniach.Jak większość karasnoldów nie przepada za elfami, ale mimo wszystko toleruje je.
Ostatnio dołączył do Gildii Podróżników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kolgar
Rasa: Człowiek
Zawód: Królewski gwardzista
Opis: Kiedy Kolgar był dzieckiem, jego wioskę zniszczyli orkowie. Poprzysiągł wtedy, że pomści swoją rodzinę i przyjaciół. Kiedy dorósł wstąpił do wojska. Kiedy król dowiedział się o jego waleczności, awansował go na królewskiego gwardzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niczego ci nie musze udowadniac. Masz ochote poczytac fantasy to sobie napisz albo kup. Gram w ta gre od ponad roku a tu nagle mam ci wyslac maila z probka moich mozliwosci. Dziekuje uprzejmie. Powodzenia w dalszej grze(przyda sie bo gra stoi przaktycznie w miejscu od pol roku) i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować