Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2007 o 09:03, Długi18 napisał:

Attonowi nie spodobał się gość. Zawsze był nieufny wobec innych ludzi, nawet towarzyszom nie
ufał do końca, a to " coś " nie napawało go pozytywnie. Aton zacisnął ręce na sztylecie który
miał w kieszeni...

-Ty! Czym lub kim jesteś ? I co Cie tu przygnało ?- Atton nie starał się być miły, zresztą
dlaczego niby miał być skoro nie znał " tego czegoś" i nie wiedział jakie ma zamiary. - Odpowiadaj!


Aramis rowniez nie ufal "temu czemus". Byl on rowniez nietolerancyjny dla tego co inne. Wpadl mu do glowy pomysl cichego zabicia stwora.
-Nie badz niemily dla naszego przybysza.-powiedzial do Attona.-Dajmy mu odpoczac gdyz widze ze zasapany jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mevir widząc to dziwne stworzenie, pomyślał iż nie musi być wrogo nastawione... wyczuwał iż coś się stanie, jednak nie wiedział do końca co. Tak czy siak nie ufał bezgranicznie stworowi. - Aramis a może lepiej dowiedzieć się czegoś więcej. ... spojrzał w kierunku towarzysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:41, Yanek12 napisał:

Mevir widząc to dziwne stworzenie, pomyślał iż nie musi być wrogo nastawione... wyczuwał iż
coś się stanie, jednak nie wiedział do końca co. Tak czy siak nie ufał bezgranicznie stworowi.
- Aramis a może lepiej dowiedzieć się czegoś więcej. ... spojrzał w kierunku towarzysza.


[To nie jest storyletting!!! I dialogi pisze się od i po myslniku, od nowej linijki!!! ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-No więc, zacni elfowie... -zacżeło to coś.- Tak, wiem, że jesteście elfami. Ja natomiast jestem krasnoludem, członkiem rasy górników i rzemieślników. Podróżuję szukając przygód i zawędrowałem aż tutaj... Nie mam złych zamiarów wobez Was i mam nadzieje, że wy również. A tak na marginesie, to potwornie zgłodniałem...
Rogoz wziął Artemisa na stronę.
-Słuchaj, nie jestem pewien. Dajmy mu jedzenia i podróżujmy z nim przez jakis czas. Potem się cos wymyśli.
-Dobra, ale bądź czujny...

Dali krasnoludowi mięsa, piwa i wody. Później, po kilku głebszych wesoło gawedzili przy ognisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:29, necron1501 napisał:

Mimo że Artemis zaakceptował pomysł Rogoza to nie znaczyło ,że wierzył temu ja mu tam a
"krasnoludowi" "Zobaczymy jak mu idzie w walce" myślał Artemis(Nikomu nie ufa:))

[Do jasnej cholery, to nie jest storyletting!!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 15:54, rogoz94 napisał:

> Ludzie gramy czy nie gramy?
Ja napisałem. Nikt inny nic nie pisze...

Bo musimy znależć nowego gracza, Gall Hisoryk juz raczej nie będzie grał, zresztą juz dawno go nie było, a on gra dość kluczową postac a teraz jego postać powinna cos napisać żeby ruszyć fabułe dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 16:23, Długi18 napisał:

> > Ludzie gramy czy nie gramy?
> Ja napisałem. Nikt inny nic nie pisze...
Bo musimy znależć nowego gracza, Gall Hisoryk juz raczej nie będzie grał, zresztą juz dawno
go nie było, a on gra dość kluczową postac a teraz jego postać powinna cos napisać żeby ruszyć
fabułe dalej...

ja bym tylko chcial powiedziec ze w grze forumowej nie ma czegos takiego jak kluczowa postac]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 18:42, Książe Pólkrwi napisał:

ja bym tylko chcial powiedziec ze w grze forumowej nie ma czegos takiego jak kluczowa postac]


racja, żle to napisałem, chodzi mi, że teraz jego postac ( Galla Historyka) powinna cos napisać, bo my nie mamy teraz zbytnio o czym, jego postac powinna popchnąc fabułe do przodu, ale jak widzisz on raczej zrezygnował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:03, Długi18 napisał:

racja, żle to napisałem, chodzi mi, że teraz jego postac ( Galla Historyka) powinna cos napisać,
bo my nie mamy teraz zbytnio o czym, jego postac powinna popchnąc fabułe do przodu, ale jak
widzisz on raczej zrezygnował...

Często się pojawia na xfirze, albo to inny gracz o podobnym nicku. Jeden pies, zagadam do niego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gra idzie w niepamięć... Otóż, bardzo proszę o dostarczenie do mnie na rogozina@wp.pl próbki swych możliwości. Nie chodzi o pisanie powieści, ale jakaś krótka scenka z udziałem postaci fantasy, walki itd, itp... Chodzi mi głównie o to, ażeby nie grały z nami osoby, które nie potrafią pisać storylettingu. Pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:50, Yanek12 napisał:

Moim skromnym zdaniem teraz przesadziłeś, dlaczego niby ci którzy pierwszy raz grają nie mogą
grać ??

Alez nie twierdze, że nie mogą. Chodzi mi tylko o nie pisanie jednolinijkowych postów w pierwszej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2007 o 19:52, rogoz94 napisał:

Alez nie twierdze, że nie mogą. Chodzi mi tylko o nie pisanie jednolinijkowych postów w pierwszej
osobie.


ja tak nie pisze, racja może za długie teksty nie pisze narazie, ale z rozwojem fabuły wszystko zacznie lepiej funkcjonować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:52, rogoz94 napisał:

> Moim skromnym zdaniem teraz przesadziłeś, dlaczego niby ci którzy pierwszy raz grają nie
mogą
> grać ??
Alez nie twierdze, że nie mogą. Chodzi mi tylko o nie pisanie jednolinijkowych postów w pierwszej
osobie.

Szczerze to mi sie nie chce wysylac od ciebie maila tylko dlatego zebys pozwolil mi grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:41, rogoz94 napisał:

No i dobra... Jak chcecie.

To jeśli mamy tu wiele osób które piszą storyletting to może właśnie tak będziemy się bawić. A ty od razu wykluczasz z gry osoby które pierwszy raz grają. Wszyscy przecież mogą się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:24, Yanek12 napisał:

> No i dobra... Jak chcecie.
To jeśli mamy tu wiele osób które piszą storyletting to może właśnie tak będziemy się bawić.
A ty od razu wykluczasz z gry osoby które pierwszy raz grają. Wszyscy przecież mogą się dostosować.

No to się weź i dostosuj! Co za problem poświęcić pół godziny, czy trzy kwadranse na napisanie jednostronnego, porządnego tekstu i wysłanie go majlem. I nie uznaje wymówek, typu "bo nie chce mi się wysyłać...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować