Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

imię : Atton
Rasa : elf
profesja : wojownik, zabójca
opis : Zawsze nosi przy sobie swój łuk i sztylet. Lubi dyskretnie zabijać swoich wrogów, choć nie gardzi także otwartą walką.Nie ufa nikomu, uważa, że zawsze wie najlepiej. Nie przepada za krasnoludami(wiem, że ich jeszcze nie ma, ale jak się pojawią..), uważa, że powinny siedzieć w kopalniach tam gdzie ich miejsce. Obecnie pracuje jako płatny zabójca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 23:40, Długi18 napisał:

imię : Atton
Rasa : elf
profesja : wojownik, zabójca
opis : Zawsze nosi przy sobie swój łuk i sztylet. Lubi dyskretnie zabijać swoich wrogów,
choć nie gardzi także otwartą walką.Nie ufa nikomu, uważa, że zawsze wie najlepiej. Nie
przepada za krasnoludami(wiem, że ich jeszcze nie ma, ale jak się pojawią..), uważa,
że powinny siedzieć w kopalniach tam gdzie ich miejsce. Obecnie pracuje jako płatny zabójca.

No, niech będzie...
I słuchajcie, jeszcze coś:
BROń DOSTANIEMY DOPIERO W VALINORZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię : Haron.
Rasa : Elf.
Broń : Łuk i dwa ostrza do walki w zwarciu.
Wygląd : Wysoki, smukły elf o ciemnych włosach. Nosi na sobie ciemnozielony płaszcz.
Cechy : Świetnie strzela z łuku, doskonale porusza się po lesie.


Rozumiem, że to, że Broń dostaniemy w Valinorze nie wyklucza napisania tutaj, czym chciałbym się posługiwać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2008 o 08:59, Laska-z-Polski napisał:

Rozumiem, że to, że Broń dostaniemy w Valinorze nie wyklucza napisania tutaj, czym chciałbym
się posługiwać? :)

No raczej... xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Brandir
Rasa: Elf (Eldar)
Zawód: Łowca
Opis:
a) cechy: Dzięki temu, że w dzieciństwie wiele czasu spędzał na polowaniach potrafi poruszać się prawie bezszelestnie i bardzo dobrze strzela z łuku
b) historia: Syn znanego myśliwego, w wieku 12 lat stracił ojca, którego na którymś polowaniu zagryzł niedźwiedź. Od tego czasu często przebywał w lesie, aby wytropić i zabić mordercę. [dalej nie piszę, bo nie jestem w temacie i nie wiem czy już płyniemy do Śródziemia czy jeszcze nie :)]
c) broń: Łuk i [nie żebym odgapiał, ale w sumie to do elfa nic więcej nie pasuje :)] 2 ostrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To weź Ty kurna przeczytaj temat gry, do jasnej cholery! Jesteśmy ojcami elfów, ledwo co się obudzilismy nad tym przeklętym jeziorem! W JAKI SPOSÓB MOŻESZ MIEĆ INNEGO OJCA?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imię:Artemis
rasa:elf
płec:mężczyzna
broń:długi łuk i do miecz z rękojeścią broniącą rękę.3 sztylety na pasie opinającym pierś i 2 w każdej cholewie.
wygląd:Ma długie srebrne włosy do pleców złote oczy.Nosi ciemno zielony płaszcz z kapturem dobrze zakrywający twarz dzięki kolorowi płaszcza doskonale wtapia się w leśne poszycie.Wysokie buty z cholewami gdzie są dwa sztylety koszula koloru ciemno zielonego z odcieniami czerni, tak samo spodnie.Jego twarz najczęściej nie wyraża uczuc.

A rogoz aleś się rozpisał z tą kartą postaci:/I taka mała propozycja nie prowadź już więcej osób bo nie będziesz miał jak zapanowac.A taki małe pytanko dopiero jesteśmy stworzeni i już mamy rzeczy??;)A i były już wtedy kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:58, necron1501 napisał:

A rogoz aleś się rozpisał z tą kartą postaci:/I taka mała propozycja nie prowadź już
więcej osób bo nie będziesz miał jak zapanowac.A taki małe pytanko dopiero jesteśmy stworzeni
i już mamy rzeczy??;)A i były już wtedy kobiety???

Wziąłeś Ty kiedyś do ręki Silmarillion? Aule ns wypatrzył i nauczył tego wszystkiego, nauczył szyć, uprawiać kowalstwo, role itd... ^^ Zaczynamy w piątek wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 11:00, Bambusinho napisał:

Imię: Brandir
Rasa: Elf (Eldar)
Zawód: Łowca
Opis:
a) cechy: potrafi poruszać się prawie bezszelestnie i bardzo dobrze strzela z łuku

b) broń: Łuk i [nie żebym odgapiał, ale w sumie to do elfa nic więcej nie pasuje :)]

Dnia 17.02.2008 o 11:00, Bambusinho napisał:

2 ostrza

c) wygląd: wysoki i smukły. Urody dodają mu blond włosy do szyi i niebieskie oczy o bystrym spojrzeniu :). Nosi ciemnozielony płaszcz podróżny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 13:40, rogoz94 napisał:

^^ Zaczynamy w piątek wieczorem!


Pasuje wszystko, ale weź napisz jeszcze aktualną liczbe osób które grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz " MG " nas olał, mówił że zaczynamy w piątek i co? Jest niedziela a on nawet nie napisał dlaczego nie zaczęlismy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista graczy:

1. rogoz94/Rogoz/MG
2. necron1501/Artemis/gracz
3. Bambushino/Brandir/gracz
4. Laska-z-Polski/Haron/gracz
5. Długi18/Atton/gracz

Let''s play!

Była ciemna noc, nad jeziorem Cuivienen jaśniały sylwetki szesnastu Quendich, ojców swego plemienia. Byli wśród nich Atton, Haron, Brandir, Artemis, Rogoz, Ekthelion, Arras, Nahara, Galadriela I, Finarfin, Finrod, Glorfindel, Tendra, Akthelia, Haldir i Varras. Byli piękniejsi i silniejsi, niż w późniejszych epokach. Siedzieli nad jeziorem wpatrując się w wodę. Ukochali tą wodę i noc, którą byli otoczeni, albowiem nie znali ni dni, ni ognia. Po prostu byli. Nadzy i bezbronni.
W pewnej chwili wśród lasu zalśniła niespotykanym blaskiem postać. Potężna i wspaniała na koniu z rogiem przy boku. Był to Orome, myśliwy Valarów, który wyruszył na polowanie.
W pierwszej chwili Quendi przerazili się jego widokiem, gdyż wydawał im się straszny. Orome podjechał do elfów i przemówił:
-Zaprawdę dziwny czas wybrali sobie Pierworodni, Dzieci Iluwatara na przyjście do tych krain. Na południu rozlegają się mroki Melkora, cała Arda drży od jego ogni. A Wy przychodzicie nadzy i bezbronni... Nauczę was, jak się bronić, jak zdobywac pożywienie, wyrabiać broń i odzienie, budować piękne statki i siedziby!
Tak oto zaczęła się trwająca 16 ludzkich lat nauka Pierworodnych...


Rogoz przechadzał się po lesie. Uwielbiał drzewa, przebywać w ich otoczeniu, chłonąc pieśni gałęzi. Czasem nawet sam komponował, ale nie mógł równac się z mistrzami swojego plemienia. Był w tym lesie, bo musiał parę spraw przemyślać. Tej nocy, Orome przyszedł do nich i oznajmił, że wraca do swoich ojczystych krain i ci, którzy tyklo chcę moge pojechać z nim do Valinoru cieszyć się blaskiem Drzew. Rogoz w prawdzie się zdecydował, ale musiał się z tym oswoić. Szedł, aż w pewnym momencie zahaczył o cierń i rozerwał tunikę. Była to prosta, ciemna tunika, ale Rogoz był bardzo do niej przywiązany. Zaklał cicho i wrócił do siebie...

[wybaczcie mi, że nie napisałem, ale coś mi się z netem schrzaniło, postów nie chciał dodawac, połączenie było zamknięte, ciął się, lagi były i dupa blada... bardzo przepraszam^^ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 19:28, necron1501 napisał:

Mały problem i proźba opisz coś dokładniej bo niewiadomo wogóle o czym mamy pisac.Beznadziejny
wstęp.

Macie we własnej podświadomości przemyśleć wyruszenie do Valinoru. Jak zostajecie, to zaostańcie, jak idziecie, to idźcie. I....


NASTęPNY WSTęP PISZE NECRON1501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam napisać bo jeśli tak to nie ma sprawy.No bo z twojego wstępu nie wynika ogólnie cała sytuacja, o to mi chodzi.Nie wiadomo dopiero po twoim dopisie czego miałyby dotyczyć posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Mam pytanie. Jeśli ta gra dojdzie do momentu zbudzenia się krasnoludów, będzie można się dołączyć jako członek tej rasy (to samo pytanie dotyczy ludzi)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować