Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Warto!!! Zakończenie(to najlepsze)było takie, że aż sie popłakałem :) Obiecałem sobie wtedy, że już nie bedę wracał do tej gry, aby nie psuć sobie wspomnień,a było to już pare ładnych lat temu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 21:15, Yezu napisał:

Nie wiem... IMHO Lepiej zagadać z nim tak by dołączył do drużyny. Fakt nieźle wymiata i klimatu
dodaje. Zresztą ta opcja też przynosi sporo XP :D


Można go najpierw przyjąć do drużyny, tak jak mówisz, trochę potrzymać, a dopiero później odesłać moim sposobem. Wtedy PD jest jeszcze więcej.

Abi Dalizm --> Morte. Czy treba mówić coś więcej? :) Zdecydowanie, ma najlepsze teksty, dużo HP, można mu podnieść cechy, to też dobry wojownik. Ale najbardziej lubię go za charakter.

Ogólnie to lubię cały team, czyli Bezimiennego, Mortem, Dak''kona, Annę, Nie-Sławę i Nordoma. Ignus i Vhailor też są nieźli, ale jkoś w drużynie długo miejsca nie zagrzali.

Mroku21 ---> Powróć do Tormenta. Grafika nie odstrasza (bo główną rolę gra wyobraźnia), fabuła super... Ta gra się nie pogarsza, za każdym kolejnym razem można podjąć inne decyzje. Warto zagrać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mądrością itp. nie było problemu, bo było ponad 20 wszystkiego z tych 3 cech, pewnie po prostu nie zauważyłem tej opcji, nie wiem :P Jak odzyskam swoje płyty, to wygrzebię sejvy i rzeczywiście zagadam z filarem raz jeszcze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:29, Mroku21 napisał:

Warto!!! Zakończenie(to najlepsze)było takie, że aż sie popłakałem :) Obiecałem sobie wtedy,
że już nie bedę wracał do tej gry, aby nie psuć sobie wspomnień,a było to już pare ładnych
lat temu ;p

Również uważam zakończenie za najlepszą część gry, doskonałe zakończenie wybitnej fabuły:)
A jeśli chodzi o ponowne wcielenie się w Bezimiennego to ja bym się tak nie bronił, za każdym razem odkryjesz coś nowego;) a wartości które niesie ze sobą gra są ponadczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy udało się komuś znaleźć ciało dla mortego?? Bo on nam mowi ze potrzebuje ciala i jak pytamy go o zombie i szkielety w kostnicy to mowi ze sa zle.
Gdzies chyba czytalem ze mozna jednak zdobyc dla niego cialo, ale wole zapytac was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 10:04, Lumbago napisał:

Ale Morte z ciałęm to nie to samo.

Ale przyznasz, że wyglądałby imponująco z ciałem tego wielkiego szkieletu - strażnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 13:10, Abi Dalzim napisał:

Ale przyznasz, że wyglądałby imponująco z ciałem tego wielkiego szkieletu - strażnika :)

Wyglądałby raczej komicznie :D Choć z drugiej strony komizmu mu nie brak ;) Z pewnością nie ma możliwości, aby Morte odzyskał ciało, więc pozostają tylko domysły typu "co by było, gdyby!?"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam buga w Planscapie polegającym na rozmowie z babką która sie ukrywa jako grabarz.(jest ona w jakieś karczmie) Jeśli jej powiemy że jej nie wydamy da nam 50 złota. Zażądajcie 75. Da wam, a tę rozmowe można powielać w nieskończoność. MIałem gdziieś tak z 8 tysięcy i mi sie znudziło:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wyglada tak. bylem sobie wojownikiem z 7lvl ale przekwalifikowalem sie na maga i teraz mam 3 lvl :< czy jest sens dalej grac czy moj hero sobie poradzi? a moze abi dalzim by mi tak zdradzil ten blad z doswiadczeniem i mogl bym odzyskac moj poziom? :<

ps jak dlugo mniej wiecej zajmuje ukonczenie tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:32, thegunfire napisał:

sytuacja wyglada tak. bylem sobie wojownikiem z 7lvl ale przekwalifikowalem sie na maga i teraz
mam 3 lvl :< czy jest sens dalej grac czy moj hero sobie poradzi?

W każdej chwili możesz znów zostać wojownikiem na 7 levelu - pomów o tym z Dak''konem; w dowolnym momencie możesz dzięki niemu zostać magiem lub wojownikiem, to samo tyczy się Anny i bycia złodziejem. Nie tracisz w ten sposób doświadczenia zdobytego jako mag - jeśli znów będziesz chciał zmienić profesję będziesz miał maga 3. poziomu. Poziom postaci jest tak naprawdę poziomem danej profesji (wojownik, mag, złodziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:32, thegunfire napisał:

sytuacja wyglada tak. bylem sobie wojownikiem z 7lvl ale przekwalifikowalem sie na maga i teraz mam 3 lvl :<

Zmieniłeś klasę, więc automatycznie zaczynasz lvl''owanie od początku.

Dnia 15.11.2006 o 17:32, thegunfire napisał:

czy jest sens dalej grac czy moj hero sobie poradzi?

poradzi sobie spokojnie - Torment to nie BG. A nawet jak zginiesz... to i tak nie umrzesz :)
>a moze abi dalzim by mi tak zdradzil ten blad z doswiadczeniem
Nie. Jak dojdziesz do tego sam to proszę bardzo, ja Ci zabawy nie będę psuł (po takie sztuczne podbijanie poziomu strasznie psuje - wierz mi, próbowałem :) ).

Dnia 15.11.2006 o 17:32, thegunfire napisał:

i mogl bym odzyskac moj poziom? :<

Nie ma sensu, bo jak grasz magiem, to Ci poziomy idą od nowa i nic z tym nie zrobisz. Jakbyś teraz znowu przekwalifikował się na woja, to miałbyś znowu 7 lvl :)

Dnia 15.11.2006 o 17:32, thegunfire napisał:

ps jak dlugo mniej wiecej zajmuje ukonczenie tej gry?

To zależy czy grasz dokładnie, czytasz wszystkie dialogi, książki, opisy czarów itp. Jeżeli tak jest to gra zajmie Ci duuużo czasu, ale nie będziesz żałował nawet sekundy znią spędzoną :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

różne profesje wymagają różnych ilości doświadczenia do awansu, więc poziom zmieni ci się przy każdej zmianie profesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować