tymus1

GITARA!

11824 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2009 o 10:20, Mateuszencjowaty napisał:

Nie ma nigdzie kurna taby do tej solówy Slasha przed Godfather Theme ? Pierwsze 3 dźwięki
ze słuchu wyttabowałem :D

Mam ten sam problemy jak i Ty ^^

Dnia 28.11.2009 o 10:20, Mateuszencjowaty napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=hsHDLbNWqes&feature=related
Chodzi mi o tę początkową solówę. Jakiś wyzwań trza się podejmować :)

Myśle, że chodzi nam o to:
http://www.guitarmasta.net/s/slash/334766.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję znaleźć jakąś dość prostą piosenkę na chwytach, ale zarazem taką która by mi się podobała... jak narazie bez skutku. The Spoken Wheel Flogging Molly czy Desolation Song Agallocha trochę mnie przerastają. Ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 14:02, tomoliop napisał:

Próbuję znaleźć jakąś dość prostą piosenkę na chwytach, ale zarazem taką która by mi
się podobała... jak narazie bez skutku. The Spoken Wheel Flogging Molly czy Desolation
Song Agallocha trochę mnie przerastają. Ktoś coś poleci?

Może spróbuj Baśkę Wilków zagrać. Proste chwyty, a muzyka znana i (wg.mnie) miła dla ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle polecam Don''t Cry Guns n'' Roses. Dobrze brzmi grana chwytami, a potem łatwo na niej nauczysz się grać pojedynczo struny kostka bądź palcami... po prostu można się tym pobawić trochu.

Na wycieczki przyda się znana wszystkim piosenka Chryzantemy złociste :D Wulgarne, ale w końcu nie zamierzasz chyba śpiewać samych kolęd? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 08:10, Leber16 napisał:

Hard rock i trash metal. Coś pod Metallice i Huntera. :)


Macie jakieś nagranie swojego zespołu?? Na YT albo gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, bieda, zespół się nie zgadza by były jakieś przynajmniej nagrania oceniane na 4 gwiazdki. Póki co czekam na ten film z koncertu, pierwszy raz byłem na koncercie, gdzie była profesjonalna kamera. Oczekuję dobrego nagrania i dam na YT bez wiedzy zespołu, w końcu jestem liderem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio nabyłem gitarkę i mam dwa pytania.

Jako, że pudełka nie mam to mam pytanie - jak poznać, czy jest to gitara klasyczna, czy akustyczna? Wiem tyle, że akustyk ma większe pudło rezonansowe, ale proszę o opis dla totalnego szypiora w temacie gitar. Mam dwie pary strun - do akustycznej i klasycznej gitary, ale nie wiem z których skorzystać, jako że nie wiem jaki mam typ gitary.

2. Czy firma Clifton to coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się