Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Death, Entombed, Enslaved, Accept, Bathory, Venom, Marduk, Ensiferum, Finntroll, Dream Theater, Opeth, Diablo Swing Orchestra, Agalloch, Black Sabbath, Motorhead, Electric Wizard, Bongripper, Bongzilla, Deathspell Omega, Thy Catafalque, CNK, Bolt Thrower, Meshuggah, Emperor, Dimmu Borgir, Frierdik Thordendale''s Special Defects, Sigh, Darkthrone, Control Denied.
Rozne gatunki, bo jest death, jest progressive, jest folk/viking, jest awangarda, jest black, itp., ale sa to zespoly, ktore uwazam za co najmniej bardzo dobre, i ktore sa w wiekszosci bardzo znane, jesli zaczynasz dopiero sluchac metalu, to warto sie z nimi (dobrze) zapoznac.

@Demagol

Zapomnialem o Sepulturze, bo lista byla bardzo na szybko (zrobilem nawet literowke jedna). Za Disturbed tez nie bardzo przepadam, moze poza "Indestructible";]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agalloch, Slayer, Opeth, Electric Wizard, Nevermore, Black Pyramid, Vektor, Demonic Death Judge, Heaven & Hell, Black Label Society - mnóstwo tego jest.
Chłopaki z tematu się znają ( dzięki nim tak naprawdę poznałem moje aktualnie ulubione zespoły; Agalloch i Opeth ), więc możesz im zaufać, a moje propozycje potraktuj jako swoisty dodatek :D

A z podobnych to Xentrix - europejska Meta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 00:26, Miklak napisał:

FYI, wygląda na to, że jesteś ateistą.

Wygląda na to, że jesteś kretynem i nic o mnie nie wiesz, a co za tym idzie - twoją dalszą część posta można o kant czterech liter potłuc.

Pa, to mój ostatni post w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 00:11, Razrash napisał:

A mozecie polecic nawet cos co nie jest podobne do disturbed, metalliki i soad? Cos co
uwazacie ze jest naprawde super?

TooL, ISIS, Neurosis, Meshuggah, Cynic, Minsk, Cult of Luna, Rosetta (tylko nie A Determinism of Morality - album ssie), Chimaira, Pain of Salvation, Egoist (ten polski), Blindead...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 22:16, Wayzin napisał:

> FYI, wygląda na to, że jesteś ateistą.
Wygląda na to, że jesteś kretynem

Bo znam definicje słowa "ateista".

Dnia 22.11.2010 o 22:16, Wayzin napisał:

i nic o mnie nie wiesz

A to już szczyt hipokryzji.

Dnia 22.11.2010 o 22:16, Wayzin napisał:

Pa, to mój ostatni post w tym temacie.

Niech podniosą ręce osoby, które będą tęsknić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(nie miała być odpowiedź ;P)


W temacie:

Thou - Summit = okej, bez szaleństw, ale niezły sludge doom

StarGazer - A Great Work of Ages = nie mój cup of tea, zanudziłem się na śmierć

Star One - Victims of the Modern Age = ledwo da się słuchać, beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 16:42, Killinginno napisał:

Jeśli chodzi o zespoły podobne do systema to polecam Serja Tankiana oraz Scars on Broadway.

Po pierwsze to on prosił o podanie zespołów niepodobnych do wymienionych, coś nowego dla niego, a po drugie to Serj Tankian IMO gra zupełnie inną muzykę niż System (też niezłą, ale to już nie to samo co w SOAD :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 16:57, Danio237 napisał:

Po pierwsze to on prosił o podanie zespołów niepodobnych do wymienionych

Jak to niepodobnych? Przecież napisał "Macie moze cos podobnego, fajnego do polecenia?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 17:03, Killinginno napisał:

Jak to niepodobnych? Przecież napisał "Macie moze cos podobnego, fajnego do polecenia?"


Uwaga, cytuję: "A mozecie polecic nawet cos co nie jest podobne do disturbed, metalliki i soad? Cos co uwazacie ze jest naprawde super?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 17:03, Killinginno napisał:

> Po pierwsze to on prosił o podanie zespołów niepodobnych do wymienionych
Jak to niepodobnych? Przecież napisał "Macie moze cos podobnego, fajnego do polecenia?"

Sory, przeczytałem tylko jednego, tego późniejszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 17:10, maciekstaar napisał:

Uwaga, cytuję: "A mozecie polecic nawet cos co nie jest podobne do disturbed, metalliki
i soad? Cos co uwazacie ze jest naprawde super?"


Był jeszcze poprzedni post, w którym prosił o podanie podobnych zespołów. Do tych od polecania zespołów podobnych do SOAD: polecam także Serart, teoretycznie folk rockowy projekt Serja i Arto. Fajne, ale sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:17, Miklak napisał:

> To dark ambient bardziej a nie industrial :P
Nie żartuj sobie. Zamiast sugerować się "tym co piszą" lepiej zapoznać się z tym, jak
gatunki brzmią. Utwór jest nietypowy, ale spokojnie można zaliczyć go do nurtu electro-industrial,
a dark ambientu jest jak na lekarstwo ;)

Akurat ten kawałek to był DA z wokalem :P Resztę patrzyłem to faktycznie jakieś pierdy elektronicznie :( Btw nigdy nie patrzę na gatunki bo bardzo łatwo je rozpoznać ;> Masz może jakieś zespoły coś w tych klimatach? Jak wyżej wspomniałem chciałem się zaopatrzyć w ten album, ale jak zobaczyłem że reszta z niego to faktycznie taki industrial/pierdo-ambient to już mi się odechciało :P Coś w rodzaju Nile - Die Rache Krieg Lied Der Assyriche też może być :) http://www.youtube.com/watch?v=JHXh3clDuY8 Z wyjątkiem Karla Sandersa ofc ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 17:10, maciekstaar napisał:

Uwaga, cytuję: "A mozecie polecic nawet cos co nie jest podobne do disturbed, metalliki
i soad? Cos co uwazacie ze jest naprawde super?"

Koleś, poniżej masz screena z tym co napisał Razrash, i na przyszłość przestań pisać takie głupoty.

20101123183234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 18:32, Killinginno napisał:

Koleś, poniżej masz screena z tym co napisał Razrash, i na przyszłość przestań pisać
takie głupoty.


Koleś, na przyszłość naucz się czytać co ludzie piszą, już się zdążyliśmy dowiedzieć, że były dwie prośby, jedna o podobne zespoły, drugie o inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować