Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2011 o 13:44, Nephren-Ka napisał:

Też się cieszę, że dwie moje ulubione pozycje Irlandczyków będą miały naprawdę godną
kontynuację.:>
Trzeba też przyznać, że Moonsorrow i Primordial zawiesili wysoką poprzeczkę w tym roku,
ciekawe jak Opeth sobie z tym poradzi.:>


Primordial ma już gwarantowane miejsce pierwsze na mojej liście. ;) Co do Opeth nie wiem jak to będzie - ich "Watershed" był świetny, zdecydowanie mój faworyt z ich dyskografii, ale ostatni singiel był po prostu kiepski. :/ Mam nadzieję, że to był tylko ''kawałek na szybko'' na potrzeby bonusowego albumu do God of War III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że ludzie słuchają metalu, Wielu ludzi słucha Iron Maiden. Ja np. Słucham często 3 Inches of blood, motor head, Akcept , UFO i Judas Priest, okazyjnie tez ACDC i Black Sabath. Ponadto wciąż słyszy się o metalowych koncertach, które zrzeszają ogromne liczby fanów.
http://karolhellruner.wrzuta.pl/audio/8b5xS8x5ZxO/tenacious_d_-_15_-_the_metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 17:44, Niflheim napisał:

Primordial ma już gwarantowane miejsce pierwsze na mojej liście. ;) Co do Opeth nie wiem
jak to będzie - ich "Watershed" był świetny, zdecydowanie mój faworyt z ich dyskografii,
ale ostatni singiel był po prostu kiepski. :/ Mam nadzieję, że to był tylko ''kawałek
na szybko'' na potrzeby bonusowego albumu do God of War III...


Mam wrażenie, że odbębnili sobie ten kawałek po prostu w celach zarobkowych.:P Åkerfeldt nigdy by czegoś takiego nie wpuścił na płytę.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 17:04, Arthanarishvara napisał:

Aż tak bardzo lubisz ten zespół?

Bardziej niż bardzo, płyty z Dio zdefiniowały moje postrzeganie muzyki i świata. :D
Przy czym późniejszy dorobek Blackmore''a i Dio, choć bardzo lubię, nie znaczy dla mnie aż tak wiele co Rainbow, DP i Elf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie wychowałam się na takiej muzyce. Od najmłodszych lat słyszałam wokal Ozzy''ego, Dio, Hetfielda, Lemmy''ego etc. Stary metal i rock miałam przyswajany od małego. Więc się nie dziwie, że słucham takiej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 15:35, Witcher1990 napisał:

Noooo
A jaki miałeś bilet? Widziałeś moją flagę SLAYER KURA! ?
Blondyn w zielonej koszulce w białe paski


Ha! Widziałem Cię! Chyba celowo przyszedłeś na koncert w takiej charakterystycznej koszulce.

Ale dwudziestu lat to bym Ci w życiu nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2011 o 01:31, Wayzin napisał:

Ha! Widziałem Cię! Chyba celowo przyszedłeś na koncert w takiej charakterystycznej koszulce.

Nooo chciałem żeby było mnie w mosh picie widać i na WOD ale później i tak na gołą glatę wszystko brałem jak przystało na prawdziwego fana Slayera:D

Dnia 13.04.2011 o 01:31, Wayzin napisał:

Ale dwudziestu lat to bym Ci w życiu nie dał.

:( Kurde celowo się nie goliłem 3-4dni a tu taki zonk;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, mogłem Cię z kimś pomylić, ale tylko jedną osobę widziałem w takiej charakterystycznej koszulce ;) Poza tym na Golden Circle bym zauważył, gdyby ktoś jeszcze się taki w pogo pałętał. W każdym bądź razie była moc, kto nie był, ten przegrał życie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak:)
Jak zwykle schudłem po koncercie. 05-1kg masy poleciało;/ Dobrze, że on pon znowu masuję:D
No ale zabawa przednia, siniaki są do tej pory szczególnie na kolanach widać (ktoś się wywalił na WoD) i łokciach
Moje glany po 3kawąłkach Megadeth wyglądały tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71b3175db442f059.html
A mniej więcej tak je naprawiłem żeby na Sleji aktywnie uczestniczyć w moshu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c0ee0a02ce62538.html
A to nowe dziewicze Steele już zapastowane http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c64fcd4400f284f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 17:06, Adikarius napisał:

Posłuchajcie wyników współpracy wokalisty z Korn z producentem muzyki elektronicznej
a dokładniej gatunku dubstep- Skrillexem. Jak dla mnie wyszło coś ciekawego.

http://www.youtube.com/watch?v=fr3I54p2qhE&feature=channel_video_title

Wyszło jeszcze gorzej niż to co robi sam KoRn...
Po za tym to nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 17:06, Adikarius napisał:

Posłuchajcie wyników współpracy wokalisty z Korn z producentem muzyki elektronicznej
a dokładniej gatunku dubstep- Skrillexem. Jak dla mnie wyszło coś ciekawego.

Problematycznego raczej. Połączenie wokalu J. ze szlachetnym gatunkiem DS uważam za plugawe :D Barwa głosu jegomościa zryta że hej, choć melodią jakoś się broni. Co do muzy, też średnio, wolę innych wymiataczy ..Chrispy, Nero, Mochipet(!) i inne sałaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, połączenie dubstep + metal wydaje się niegłupie, ale w tym wykonaniu raczej nie wyszło. Mam nadzieję, że ktoś bardziej utalentowany zrobi coś lepszego w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować