Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 17:26, Metal-jestem napisał:

Słyszałem, że wokalista Trivium wrzeszczał na Ascendancy, bo nie potrafił śpiewać. W The Crusade
już się nauczył :)


Nie potrafił. Chociarzyby na The Decived jest wokal w refrenie śpiewany przez niego, ale widać było, że na koncertach śpiewanie mu nie szło. Od niedawna w miarę czysto śpiewa, ale na trasie promującą The Ascedancy śpiewał (powiem bez ogródek) do du.. bani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascedancy jest dla mnie genialne. Krzyczany wokal? I co z tego?! REfreny w większości były bardzo lajtowe. I te dwa zróżnicowane głosy mi sie u Heafy''ego bardzo podobały. Na Crusade wokal jest bardzo Metallicowy, co z resztą sam Matt przyznał, i mi to za bardzo nie leży. Wolałem zróżnicowane wokalnie kompozycje z poprzedniej płytki [i polecam też Washing Me Away n the Tides z OST do Underworlda, świetny kawałek].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 18:58, zbysheck napisał:

Ascedancy jest dla mnie genialne. Krzyczany wokal? I co z tego?! REfreny w większości były
bardzo lajtowe. I te dwa zróżnicowane głosy mi sie u Heafy''ego bardzo podobały. Na Crusade
wokal jest bardzo Metallicowy, co z resztą sam Matt przyznał, i mi to za bardzo nie leży. Wolałem
zróżnicowane wokalnie kompozycje z poprzedniej płytki [i polecam też Washing Me Away n the
Tides z OST do Underworlda, świetny kawałek].

No właśnie. Niektóre kawałki z The Crusade to brzmią zupełnie jak Metallica z czasów Ride the Lighting/Master of Puppets.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 15:45, Azreix napisał:

Mi ostatnio bardzo spodobało się Trivium. Nie wiem czy lepsze jest Ascendancy czy The Crusade,
bo Ember to Inferno to mi wcale nie pasuje...


Mi się oba podobają. Chociaż wolę The Crusade. Ale nie ma co porównywać w końcu na Ascendancy grają metalcore, a na Krucjacie thrash metal. Ja sam aż tak dużego podobieństwa (jak piszą w niektórych portalach) nie widzę. Ulubione utwory to: And Sadness Will Sear, Detonation, We Are The Fire, The Rising, This World Can''t Tear Us Apart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 22:41, hans olo napisał:

Myślę, że nie każdy to widział a warto


Instructional Video, a więc jak sądzę powinienem się czegoś z tym examplów nauczyć :P Tylko kurde nie wiem czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 11:57, ReNeG4De napisał:

Instructional Video, a więc jak sądzę powinienem się czegoś z tym examplów nauczyć :P Tylko
kurde nie wiem czego :P

Generalnie to \jest tylko fragment filmu, który jest dużo dłuższy i w którym są ujęcia ze zmniejszonym tempem, ale i tak jest to raczej lekcja dla osób grających już przynajmniej kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 15:06, Szczur22 napisał:

Heh, odechcialo mi się słuchać chyba po 5 piosence. Szmira. Przykro mi.


Mi jest przykro, że masz zrąbany gust. ;P To, że KoRn eksperymentuje z muzyką, jest dobre, bo chłopaki przynajmniej szukają czegos nowego, a nie grają na modłę Black Metalu, gdzie jak jedna płyta różni się od drugiej, to bluzgają na nią ile się da. A swoją drogą, wygląd Nergala jest żałosny i tylko muzyka ratuje ich pokraczny wizerunek. Bueh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:49, Black Dog napisał:

A swoją drogą, wygląd Nergala
jest żałosny i tylko muzyka ratuje ich pokraczny wizerunek. Bueh!

A żebyś, kurna, wiedział. Behemoth to świetna muzyka w połączeniu z komicznym wizerunkiem. Jedynie bez stylizacji i makijażu Nergal dobrze wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:59, squeglee napisał:

Hehe... kto się wybiera na (którykolwiek) koncert Behemotha? http://behemoth.pl/pl/index.php?type=hi
Postanowiłem iść, głównie ze względu na Hatesphere - wiadomo, że Szwedzi grają lepiej, ostre
łojenie mają we krwi ;).


Jak się czyta Hatesphere bo jakoś nie mogę na to wpaść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można powiedzieć, że ktoś ma "zrąbany gust". Po prostu każdy ma inny gust, a o gustach się nie dyskutuje. Wiem, że uwielbiasz ten zespół, ale to nie powód, żeby się tak rzucać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:13, squeglee napisał:

> Jak się czyta Hatesphere bo jakoś nie mogę na to wpaść ?
H-E-J-T-S-F-I-R-E chyba, nie? ;D W każdym razie band godny uwagi!

No fajnie, to spolszczenie wprowadziło mnie w błąd-oczywiście bez E na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:14, squeglee napisał:

> > Jak się czyta Hatesphere bo jakoś nie mogę na to wpaść ?
> H-E-J-T-S-F-I-R-E chyba, nie? ;D W każdym razie band godny uwagi!
No fajnie, to spolszczenie wprowadziło mnie w błąd-oczywiście bez E na końcu.


Hehe. Tak myślełem.
Gdzie jedziesz na Behcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:37, Sith66 napisał:

Gdzie jedziesz na Behcia ?

Nie jadę w zasadzie, mieszkam w Gdyni, a w klubie Ucho będzie koncert. I tak właściwie to nie idę na Behemotha, tylko na Hatesphere ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować