Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Polski Christ Agony znowu po latach nagrał płytę "Condemnation", krążek w sprzedaży już od 15.11.2008. W końcu jakaś polska produkcja warta uwagi - jestem ciekaw czegoż to się można spodziewać po nowej płycie jednego z prekursorów polskiego black metalu.
Więcej -> http://muzyka.onet.pl/10175,1858841,newsy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 09:17, deuser napisał:

nie słuchałem, wolę Satriani''ego, ale skoro tak się o tej płycie wypowiedziałeś to się
nią zainteresuję będąc w MM


sam jakos specjalnie nie przepadlem za Malmsteen''em, ale plyta wyjatkowo mi sie spodobala - moze "doroslem" do jego plyt ? :) Do jego starszych nagran napewno wroce w najblizszym czasie.

poki co Red Alert 3 OST :] Nie jest to metal, ale dzieło wybitne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam Twój post zrozumiałem i nie wiem czemu niektórzy zaczęli rzucać obelgami...

Bo to dzieciaczki co myślą że mają znajomych to są fajni na necie i kozaczą licząc na ochronę ze strony swoich kumów :) Z doświadczenia znam ten temat. I dzięki że ty i EmperorKaligula mnie zrozumieliscie.

> Niektórzy
> po prostu jak widzą kogoś kto wie mniej od nich lub słucha innej muzyki to nie traktują
> go z należytym szacunkiem. Nie zwracaj uwagi na takie teksty :)

Każdy ma inne gusta, i nie można ich za to obrażać.

> A teraz mam jeszcze takie pytanko. Bo napotkałem się na taki polski zespół o nazwie Sweet
> Silence, tylko ten utwór słyszałem i mi się spodobał :)
> http://pl.youtube.com/watch?v=I4n44WxX91s
> Zna ktoś? Może ktoś coś polecić lub powiedzieć więcej na ich temat?

squeglee"a się spytaj :) Podobno znawca

> Wyraźnie napisałem, że szczeniacka nie jest inna opinia, a wygadywanie bzdur o tematach, o których nic się nie wie. Czemu ty dałeś wyraz pisząc, że "nie lubisz darcia mordy" a jednocześnie "podoba ci się Decade of Therion".

Może nie wiem dużo, ale to czy mi się dany kawałek podoba można określić bez znania się na tym, prawda ? I mogłem tak powiedzieć - to temat ogólny, i czy moja wypowiedź podoba Ci się czy nie - uszanuj ją, dzieciaczku ...

> Jw

wtf ??

> A do czego miałem się w reszcie odnieść?

eee do całości ?

> @*Findan
> A ty skąd, z księżyca? Od kiedy metalowa brać głaszcze się po głowie? Czy to na forach czy w realu zawsze ktoś dostanie opieprz i trzeba się do tego przyzwyczaić.

On nie jest z księżyca, po prostu masz do czynienia z kimś mądrzejszym od siebie, stąd to zdziwienie :) I nie podniecaj się tak dzieciaczku, proponuję grę w Gothica lub w Tibię na ochłonięcie ;P

PS: Ja bym na twoim miejscu zmienił swoje postępowanie bo możesz za to w przyszłości ponieść konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miło było ale skończmy tą dysputę, do niczego nie doprowadzi.. a wzajemne obrażanie tylko zaogni wasze stanowiska :/ ..to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:02, Ja Guar napisał:

PS: Ja bym na twoim miejscu zmienił swoje postępowanie bo możesz za to w przyszłości ponieść konsekwencje.

Zgrywasz jakiegoś opanowanego inteligenta, a wpadasz na mój gram sajt i zachowujesz się jak dzieciak wypowiadający się w tonie "Nie, to ty jesteś głupi". Chcesz zrozumienia i szacunku, a wyskakujesz z "dziciakiem" - osoba która sama ma naście lat. Chcesz być traktowany poważnie, to się tak zachowuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:11, paweusz napisał:

Zgrywasz jakiegoś opanowanego inteligenta, a wpadasz na mój gram sajt i zachowujesz się
jak dzieciak wypowiadający się w tonie "Nie, to ty jesteś głupi"


Przeglądam sobie twój GS i oceniam go tak jak ty moją wypowiedź - miłe, prawda ?

Dnia 10.11.2008 o 11:11, paweusz napisał:

Chcesz zrozumienia
i szacunku, a wyskakujesz z "dzieciakiem" - osoba która sama ma naście lat.


Nie wiem ile lat ma squeglee ale jego wypowiedzi ograniczają go do dzieciaka. Ja przynajmniej jestem już dojrzały w pewnych kwestiach.

Dnia 10.11.2008 o 11:11, paweusz napisał:

Chcesz być
traktowany poważnie, to się tak zachowuj.


A co ja takiego zrobiłem ? Czemu on się na mnie rzucił z "kochającymi inaczej" ? I czemu go akceptujesz ? Naprawdę dobrze postąpił nazywając mnie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś polecić zepoły podobne do Hypocrisy, ostatnio zakochałem się w płytkach "Abducted", "Catch 22" i paru innych, ale te spodobały mi się najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:26, Ja Guar napisał:

Przeglądam sobie twój GS i oceniam go tak jak ty moją wypowiedź - miłe, prawda ?


no co by tu nie pomyśleć to jest dopiero dojrzałe stwierdzenie xD
po za tym tak się składa że odwiedzam ten GS i życzyłbym sobie by więcej osób redagowało swoje sajty w taki sposób.
...
i skończ waść zanim napiszesz komuś coś w stylu - mógłbym być twoim tatom xD

PS. faith is blind :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 13:59, squeglee napisał:

> Czy ktoś słucha ? Oczywiście !!! Szkoda tylko że większość to napierdzielina po
strunach
> i drenie japy, ale niektóre są spoko, m.in. Decade Of Therion od Behemotha ;P
Geje nie są tu mile widziani.
Idiota jesteś czy udajesz? Nie tolerujesz darcia japy a podoba ci się Decade of Therion,
gdzie jest typowe darcie ryja?


Chamstwo również.
-1 do statusu i ostrzeżenie, że kolejny pokaz słomy z butów zakończy się banem.
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:26, Ja Guar napisał:

Przeglądam sobie twój GS i oceniam go tak jak ty moją wypowiedź - miłe, prawda ?

Poziom twoich wypowiedzi na moim sajcie jest żenujący i sięga dna.
"Nie prowokuj gejów, bo nam jeszcze wątek zaleją - ujawnią się jak Ghaal i już nic ich nie powstrzyma.
Daj spokój i odpuść takie kiepskie akty prowokacji - trzeba być ponad taki poziom."
Powiedz mi, gdzie ja tutaj ciebie zaatakowałem ? W sposób sarkastyczny skomentowałem wypowiedź squeglee. Czy sprawa gejów wg ciebie w mojej wypowiedzi tyczyła się ciebie ? Prowokacja, ok - bo wyskoczyłeś z hasłem i tyle - ależ mi zniewaga :/ Następnym razem czytaj ze zrozumieniem, zamiast snuć teorie spiskowe.

Dnia 10.11.2008 o 11:26, Ja Guar napisał:

Nie wiem ile lat ma squeglee ale jego wypowiedzi ograniczają go do dzieciaka. Ja przynajmniej
jestem już dojrzały w pewnych kwestiach.

Ja nie jestem adwokatem squeglee i nie bronię jego wypowiedzi, ani nie popieram. Ale metodą wet za wet nic nie osiągniesz.

Dnia 10.11.2008 o 11:26, Ja Guar napisał:

A co ja takiego zrobiłem ? Czemu on się na mnie rzucił z "kochającymi inaczej" ? I czemu
go akceptujesz ? Naprawdę dobrze postąpił nazywając mnie tak ?

Czy ja gdzieś poparłem tę wypowiedź ? Czy nazwałem ciebie gejem ? Nie pisz mi, że coś napisałem czy poparłem kiedy to nieprawda. Poza tym, atakujesz mnie za kogoś innego ? Bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:43, paweusz napisał:

Polski Christ Agony znowu po latach nagrał płytę "Condemnation", krążek w sprzedaży
już od 15.11.2008. W końcu jakaś polska produkcja warta uwagi - jestem ciekaw czegoż
to się można spodziewać po nowej płycie jednego z prekursorów polskiego black metalu.

Więcej -> http://muzyka.onet.pl/10175,1858841,newsy.html


I to jest radosna nowina. ;)

Christ Agony różnie gra, raz lepiej raz gorzej, ale to jedyny wykonawca z kręgu metalu dla którego mam ogromny szacunek co spowodowało że posiadam całą dyskografię, choć metalu słucham przecież od kilku lat bardzo wyrywkowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 23:33, Tethys napisał:

Nie zahacza tylko nią jest a napewno w nurcie death meatlu, bo imo nowa płytka Testamentu
jest na równo w stosunku najlepszej tego roku.


Zobaczymy, do podsumowania jeszcze mam z miesiąc :)

Emperor

Ja Darkthrone jeszcze nie zdążyłem, natomiast do ''The Age of Nero'' mam podobny stosunek. Płyta crapem strasznym nie jest, ale jest monotonna, może 2-4 kawałki potrafią mnie zatrzymać do końca. Oczekiwałem doszlifowania pomysłów z ''Now, Diabolical'', jednak Satyr spoczął widocznie na laurach. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:42, paweusz napisał:

"Nie prowokuj gejów, bo nam jeszcze wątek zaleją - ujawnią się jak Ghaal i już nic ich
nie powstrzyma.
Daj spokój i odpuść takie kiepskie akty prowokacji - trzeba być ponad taki poziom."
Powiedz mi, gdzie ja tutaj ciebie zaatakowałem ?


"Nie prowokuj gejów" - ja to odczułem jako atak.

Dnia 10.11.2008 o 11:42, paweusz napisał:

Ja nie jestem adwokatem squeglee i nie bronię jego wypowiedzi, ani nie popieram. Ale
metodą wet za wet nic nie osiągniesz.


Boże, to po kiego zacząłeś pisać ?! Na każdym kroku się z nim zgadzasz.

Dnia 10.11.2008 o 11:42, paweusz napisał:

Czy ja gdzieś poparłem tę wypowiedź ? Czy nazwałem ciebie gejem ? Nie pisz mi, że coś
napisałem czy poparłem kiedy to nieprawda. Poza tym, atakujesz mnie za kogoś innego ?
Bezsens.


Jak mówiłem - z Twojej strony również poczułem się zaatakowany.

PS: Ja już kończę - sorry za najście, skasuj komenta na GS, zapomnijmy o całej sprawie. Zgoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:10, Ja Guar napisał:

"Nie prowokuj gejów" - ja to odczułem jako atak.

Mógłbyś to jedynie odczuć jako atak, gdybyś faktycznie był gejem - którym cię nie nazwałem. Źle odczytana myśl, która z resztą była z przymrużeniem oka.

Dnia 10.11.2008 o 12:10, Ja Guar napisał:

Boże, to po kiego zacząłeś pisać ?! Na każdym kroku się z nim zgadzasz.

Pierwsze słyszę - widocznie niezbyt często czytałeś moje wypowiedzi, gdyż nie rozumiesz co ja piszę.

Dnia 10.11.2008 o 12:10, Ja Guar napisał:

Jak mówiłem - z Twojej strony również poczułem się zaatakowany.

Nie było to moim celem, ale jak tak sobie chcesz. Kiedy był faktycznie atakował kogoś, dałbym znać ;)

Dnia 10.11.2008 o 12:10, Ja Guar napisał:

Zgoda ?

Rozejm bez walki ? Może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:41, paweusz napisał:

Mógłbyś to jedynie odczuć jako atak, gdybyś faktycznie był gejem - którym cię nie nazwałem.
Źle odczytana myśl, która z resztą była z przymrużeniem oka.


Może jestem za bardzo przewrażliwiony, nie wiem ... Ale nie musiałeś się dopisywać.

Dnia 10.11.2008 o 12:41, paweusz napisał:

Rozejm bez walki ? Może być :)


No to sprawa zamknięta. A tak na temat - istnieje taki zespól jak Acid Drinkers. Słuchałem kilka utworów i nie jestem w stanie określić jaki to gatunek - metal czy co ? xD A co do samego zespołu - ciekawe ma piosenki. Najbardziej lubię słuchać Druq Diller i The Jocker, i zajefajnie grali na Woodstocku 2008, gdzie był nawet mój kuzyn ;P A oto link do Druq Dillera - http://www.youtube.com/watch?v=U3npfg4Qahw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 13:00, Ja Guar napisał:

A tak na temat - istnieje taki zespól jak Acid Drinkers. Słuchałem
kilka utworów i nie jestem w stanie określić jaki to gatunek - metal czy co ? xD

Prosta sprawa - thrash metal, aż się japa sama cieszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie darciem mordy jest scena death (moja opinia po zapoznaniu sie z tym gatunkiem),
No to się mylisz.
> ale znajda sie tam nieliczne kawalki ktore mi sie podobaja - i co ?
I nic, może Ci się nie podobać bo to normalne. Natomiast nienormalne jest pieprzenie w stylu "nie cierpię darcia mordy ale podoba mi się metalcore".
> sie z jego zdaniem - czyli tez jestem pedałem ? a moze pieprze glupoty uzjac scene death
> za nieciekawa (moja prywatna opinia do ktorej mam prawo) przy jednoczesnym dostrzeganiu
> na niej paru fajnych kawalkow ?
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, po cholerę ludzie wymyślają tyle nazw :P Zamiast po prostu "muzyka metalowa" to wymyślają jakieś pagan metal, trash metal, heavy metal, viking metal ... głowa mała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 20:19, Ja Guar napisał:

Kurcze, po cholerę ludzie wymyślają tyle nazw :P Zamiast po prostu "muzyka metalowa"
to wymyślają jakieś pagan metal, trash metal, heavy metal, viking metal ... głowa mała
xD


Jest jeszcze symphonic epic hollywood metal

khekhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować