Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

To by wyjaśniało wiele - choćby to, że przerzucił się na syntezatory ;) Ogólnie Varg to dziwny człowiek jest, a raczej był, bo teraz raczej jest spokojny - do Nattramna mu trochę brakuje. Mam nadzieję, że stworzy coś po wyjściu z więzienia, ot na spróbowanie. Jak się przyjmie to niech tworzy dalej, a jak nie, to niech stanie się z nim to -> patrz post VBone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 19:28, Azreix napisał:

Cały nowy Darkthrone jest na YT. Co sądzicie o tej płycie? Bo mnie to tak jakoś zadziwiła.
o.O Jak narazie nie mam zdania.

Lipa straszna, mieli się cofnąć do korzeni (myślałem, że będzie coś jak "Under a Funeral Moon" czy "Panzerfaust" - a oni się "cofnęli w rozwoju". Przykro mi to pisać, bo lubię ich płyty z początku lat 90` istnie perełki. Jak tak dalej pójdzie, to Fenriz i Nocturno będą grać na ludowych weselach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:51, VBone napisał:

Varga powinni wrzucić do Rowu Mariańskiego, przywiązując mu uprzednio jego kochany syntezator
do jąder.


czas pomyśleć kolego :/

Dnia 07.11.2008 o 21:51, VBone napisał:

Aha, nie piszę tego, żeby nową wojnę rozpocząć. :+)


tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:49, deuser napisał:

czas pomyśleć kolego :/


Co, mam się rozczulać nad mordercą i beztalenciem?

Dnia 08.11.2008 o 11:49, deuser napisał:

tylko po co?


Żeby wyrazić swoją dezaprobatę dla postaci Varga Vikernesa i ''kultu'', którym niektóre osoby (akurat nie z tego forum) go otaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:03, VBone napisał:

Co, mam się rozczulać nad mordercą i beztalenciem?


pomyśleć a nie rozczulać ;) chcesz być gorszy od niego, skoro potrafisz skazać człowieka na takie tortury i pewną śmierć. pomyślałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck yeah! Byłem już bliski wykosztowania się i zakupienia angielskiej wersji "Swedish Death Metal" Daniela Ekerotha, ale właśnie przeczytałem maila od wydawnictwa Kagra, które miało wydać spolszczone i tańsze wydanie:
"ksiazke powinnismy miec w sprzedazy pod koniec listopada

pozdrawiam

kagra"

A sam Daniel Ekeroth odpisał mi, że Kagra jest ''about to print it''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:27, deuser napisał:

pomyśleć a nie rozczulać ;) chcesz być gorszy od niego, skoro potrafisz skazać człowieka
na takie tortury i pewną śmierć. pomyślałeś?


Nie wpadłeś na to, że to zdanie było pisane z wielkim przymrużeniem oka (tak wielkim, że uderzałem w klawisze na ślepo)?
Spokojnie, pomyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:13, squeglee napisał:

W sumie... Proste rytmy na proste zabawy ;)

W tym sęk, że kiedy ciągnęli prymitywne dźwięki, prosto, surowo - nagrali swoje najlepsze albumy i pozyskali rzeszę fanów. Teraz pyrkolą jakieś śmieszne twory kojarzące mi się jakimś old school heavy metal. Zatem, gdyby grali prosto - byłoby dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:30, squeglee napisał:

Fuck yeah! (...)

No NARESZCIE. Ale czułem, że już niedługo będzie, bo w ostatnim Mysticu były cytaty z wersji PL. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:30, squeglee napisał:

Fuck yeah! Byłem już bliski wykosztowania się i zakupienia angielskiej wersji "Swedish
Death Metal" Daniela Ekerotha, ale właśnie przeczytałem maila od wydawnictwa Kagra, które
miało wydać spolszczone i tańsze wydanie:
"ksiazke powinnismy miec w sprzedazy pod koniec listopada

pozdrawiam

kagra"

A sam Daniel Ekeroth odpisał mi, że Kagra jest ''about to print it''.



Wreszcie, to będzie jedyna książka jaką planuję kupić, bo w bibliotece jej raczej nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy :)
Nowy Blindead (dla zielonych-post/doom/sludge z Polski) bardzo smaczny. Polecam jeśli lubujecie się w Cult of Luna, Isis, The Ocean czy Neurosis. "Autoscopia/Murder In Phazes".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słucha ? Oczywiście !!! Szkoda tylko że większość to napierdzielina po strunach i drenie japy, ale niektóre są spoko, m.in. Decade Of Therion od Behemotha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tutaj zebranych kojarzy taki zespół jak Motograter? Całkiem sympatyczna, choć mało oryginalna kapelka. Kiedyś, w zamierzchłych czasach ich muzyka skupiała się wokół ichniej basówki, owego motogratera (skonstruowanego z dwóch kabli i kawałków gitary, widać go w teledyskach), jednak gdy doszedł Ivan Moody (zastąpił Zaka "the Waza" i całe szczęście :P) zespół stał się typowym przedstawicielem mainstreamowego metalu (z wkurzającą tendencją do śpiewania jedynie o tym, jak im źle i nic się nie da z tym zrobić), a wspomnianego grata mało słychać... Moody na płycie śpiewa świetnie, ale tylko na płycie, brzmi podobnie do Camerona Heacocka z American Head Charge, ale ten drugi jest jednak lepszy (przede wszystkim na żywo - Moody ssie, ale na jego korzyść przemawia fakt, że ograniczył darcie ryja na albumie do niezbędnego minimum). Co jeszcze irytuje? Nie rozumiem pomysłu z dodaniem do każdego utworu na Motograter krótkiego intra (którego tytuł to odwrócony tytuł właściwego kawałka). Pomysł beznadziejny, a wykonanie kulawe (jak na mój gust część z tego brzmi jak jakiś upośledzony noise - oceniam to po tym, co słyszałem, a jest tego minimalna ilość, więc pewnie się mylę) - sztucznie przedłuża płytę i zwyczajnie wkurza. Klimacik z lekka naciągany i męczący na dłuższą metę, ale da się to przeżyć - bo to fajny zespół, mimo wszystko polecam. Kojarzy mi się z Mudvayne, tak swoją drogą (może to przez malowanki). Moje ulubione kawałki to Down (najfajniejszy klimat z nich wszystkich), Red, Get Back, a z dwóch słodkich piosenek (nie mogło się bez nich obyć, co? ;)) New Design (Start Over).
http://www.myspace.com/motograter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 00:30, Skywalker560 napisał:

Sam nie przepadam za Mudvayne, ale takie Dig lubię. Mimo wszystko jednak to już
ten Motograter lepszy, zwłaszcza że wokal jest bardziej znośny ;).


a z ciekawości czego głównie słuchasz jeśli chodzi o gatunki industrial, metalcore może hardcore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować