Zaloguj się, aby obserwować  
Undertaker

Gry przez przeglądarkę

161 postów w tym temacie

Kiedyś grałem w The Crims i Avathar- Legenda Zielonego Smoka. Niestety to drugie upadło, a crimsów mi się odechciało. Ogólnie takie gry zbytnio wg mnie absorbują, trzeba co jakiś czas patrzeć na stronę, coś tam wykonać... nie dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w The Crims, Traviana, Street of Race, wszystkie 3 znudziły mi się po góra miesiącu grania... Ale teraz gram w Delirium, ta jest zdecydowanie najlepsza, kilka miesięcy już w nią gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja historia zaczęła się w Ogame i później zacząłem troche grać w The Crims jednak to mi się znudziło po jakimś czasie Ogame też mi sie znudził a obecnie od 12 czerwca zeszłego roku gram w Goalunited, który mi się jeszcze nie znudził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adventure Quest- www.battleon.com taka gierka 2D w średniowieczu.
Dragon Fable- www.dragonfable.com taka gierka 2D w średniowieczu, lepsza grafika od tej 1 ale za to mniej rozbudowana.
Mech Quest- www.mechquest.com taka gierka 2D w przyszłosci, ledwo co wystartowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy mogli za kilka dni pograć przez przeglądarkę w... Wiedźmina? Otóż to! na oficjalnej stronie gry Wiedźmin ukazał się kilka dni temu taki oto news: http://www.thewitcher.com/community/pl/news/476.html Został on opublikowany 31 marca więc żart prima aprilisowy odpada. Naprawdę zaciekawiło mnie to. Ciekawe tylko jak to wyjdzie "w praniu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię Travian3,może dlatego że lubię wszystkie strategie (żebym się kiedyś nie przejechał).
Grałem jeszcze w Ogame krótko,ale w porównaniu do Travki jest słaba.Gladiatus bije wszystkie gry przeglądarkowe w jakie grałem grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak można grac w gry na internecie !!
Przecież to takie badziewie, że grasz, a potem musisz płacić za pełne możliwości dostępu. To jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 16:12, Pegee napisał:

Ja nie wiem jak można grac w gry na internecie !!

To ze ty nie wiesz to nie znaczyze inni nie wiedzą.
btw: Objaw gadu-gadowo-emotkowy masz, że 2 wykrzykniki dajesz?

Dnia 11.05.2008 o 16:12, Pegee napisał:

Przecież to takie badziewie, że grasz, a potem musisz płacić za pełne możliwości dostępu.
To jest chore.

Badziwne też tylko dla Ciebie. Grasz, ale nie musisz, możesz wykupić Premium. nikt Cie nie zmusza, tylko daje Ci opcje "Kupisz nie kupisz". I to nie jest chore tylko normalne, bussiness is bussiness.

@Jackoi
Myślałem nad rozpoczęciem gryw BloodWars, ponieważ duza liczba osób z mojej gildi gra. Jednak jak na razie nie znalazłem chęci na rozpoczęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Postanowiłem trochę odświeżyć temat.

Ja obecnie gram w Traviana, na 4. serwerze .com. Jakby co, zapraszam. :D
Grałem też w wiele vallheru-podobnych gier RPG, takich jak RedoraN, Bruinena, Mystical Warrior itp., jednak nie zatrzymały mnie one na dłużej z powodu rutyny... Klikanie, klikanie, klikanie w "przejdź dalej"...

Sam też zajmuję się od dawien dawna pracą nad futurystyczną grą BBMMO o nazwie Deltus Terra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram :D

Bitefight ---> z 2 lata już mijają
Ogame -----> 1,5 roku
Bloodwars ---> od listopada 2007 r

Z tych wszystkich to najlepsza Bloodwars , ta gra się nie nudzi :) Bitefight już mnie nudzi , mało osób gra na moim serverze , i tak w ogóle :D Ogame to Ogame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem ponad 2 latka w traviana (najpierw na .com potem przenioslem sie na .pl czego zdecydowanie zalowalem), ale najlepsze w co gralem przez przegladarke to Xawera, ta gra ma klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować