Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade w styczniu

77 postów w tym temacie

Domek

Firma Blizzard Entertainment poinformowała, że pierwszy dodatek do World of Warcraft pojawi się na rynku w styczniu przyszłego roku. Dodatkowy czas, przeznaczony na prace nad The Burning Crusade, pozwolić ma jego twórcom na lepsze doszlifowanie gry.

Przeczytaj cały tekst "The Burning Crusade w styczniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie darmowy miesiac w tym dodatku? Jak bedzie to biore od reki, ale jak nie to... to nie... 130+50 za mozliwosc pogrania? Toz to cena WoW''a w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj oszczędzałem kase na wersję kolekcjonerską by w listopadzie sobie kupić a tu proszę..........kicha....no ale dzieki temu zaoszczędzę trochę kasy ...bo przecież w listopadzie G3 i tez wersja kolekcjonerska :) Może to i dobrze że przełozyli . . . nie chciałbym zaraz po instalacji sciągac patch 2.01. aczkolwiek blizz trochę lekceważy nas . . w końcu płacimy gruba kase za możliwośc grania na ich serwerach . . . troche mi podnieśli ciśnienie swoim zachowaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:22, xmaxym napisał:

aczkolwiek blizz trochę lekceważy nas .


W którym momencie nas lekceważy? Tym, że chcą wydać produkt dopracowany? Pomijam już kwestie, że Blizz nigdy nie wypuscil gry w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:38, Gol Galad napisał:

nie zdziwiłbym się gdyby WoW wyszedł od zaczęcia produkcji po 2-3 latach ;P

ale chwila... to styczeń 2007 czy 2008 ?!


Znając Blizza? Raczej 2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się w sumie można było domyślić, że gry nie będzie w listopadzie. Inaczej gra miałaby już lub lada moment byłaby oznaczona jako "gold".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz robi to co ma w nawyku... czyli przekłada premiere i jeśli mówi, że bedziwe w styczniu to pojawi sie w lutym/marcu

ale Blizzard przyzwyczaił też(przynajmniej mnie), że warto czekać by gry od Zamieci są rewelacyjne

pozostaje nam czekać cierpliwie i bic moby nim levele zaczna wpadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blizzardowi opoznienia nie wypada wytykac. IMO wypada wybaczyc i cierpliwie czekac ;)
najlepiej pomyslec, ze dostaniemy w rece dopracowane dzielo, bA! arcydzielo :)
w ktore bedzie mozna grac i grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować