Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Redakcja gram.pl – Książka Życzeń i Zażaleń

401 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 18:36, Fumiko napisał:

Co do zażaleń to w sumie nie mam, ale życzenie jedno: zróbcie coś w rodzaju widocznych profili
graczy gdzie taki delikwent mógłby zamieścić parę słów o sobie, rodzaje gier w jakie gra, numer
GG itp,

Impulsem do tego pomysłu był fakt, że już kolejna osoba uznała mnie za faceta podczas gdy jestem
100% kobietą i takie pomyłki zaczynają mnie już wku... znaczy się denerwować.

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:36, deput666 napisał:

Czy nie możnaby było podzielić tematów na działy tenmatyczne ?

Wtedy byłoby znacznie łatwiej doszukiwac się tematów , na przykład w dziale gry możnaby było
zamieszczać same gry , a jeżeli temat nie byłby zgodny z nazwą i zasadami grupy tematycznej
, to po prostu by sie go usuwało i przyznawało bana lub ostrzeżenie

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy przy wyszukiwarce nie dałoby się dać coś takiego jak kolejność alfabetyczna i czy nie można by było dawać jakiś nagród za np. Wiernego forumowicza jeśli by ktoś był długo i miałby wysoką rangę to dawałoby się jakieś skromne upominki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy przy wyszukiwarce nie dałoby się dać coś takiego jak kolejność alfabetyczna i czy nie można by było dawać jakiś nagród za np. Wiernego forumowicza jeśli by ktoś był długo i miałby wysoką rangę to dawałoby się jakieś skromne upominki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:02, gizd26 napisał:

Chciałbym się zapytać czy przy wyszukiwarce nie dałoby się dać coś takiego jak kolejność alfabetyczna
i czy nie można by było dawać jakiś nagród za np. Wiernego forumowicza jeśli by ktoś był długo
i miałby wysoką rangę to dawałoby się jakieś skromne upominki .

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:03, Lucas the Great napisał:

> Chciałbym się zapytać czy przy wyszukiwarce nie dałoby się dać coś takiego jak kolejność
alfabetyczna
> i czy nie można by było dawać jakiś nagród za np. Wiernego forumowicza jeśli by ktoś
był długo
> i miałby wysoką rangę to dawałoby się jakieś skromne upominki .
http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji


To jest chyba najczęściej pisany post w historii tego forum :) Przypomina mi to CDA_Smugglerowskie "FAQ!" :D

Cóż, gratuluję wytrwałości :P

Pytanie retoryczne aczkolwiek chyba nieobjęte regulaminem: Czy są kiekolwiek szanse na bycie moderatorem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do redakcji, w związku z poruszonym tu ostatnio tematem.;)

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na recenzenta, korektora, publicystę - no dosłownie kogokolwiek piszącego lub robiącego coś związanego z pisaniem. Mam doświadczenie w dziennikarstwie (gdzie i jak - tutaj się chwalił nie będę:P), kończę odpowiednie studia itp., a zatem nie jest to decyzja podjęta nagle i bez namysłu. Czy w takim razie:

a) moje zgłoszenie jest z góry skazane na porażkę?
b) powinienem od razu zawalić was listami motywacyjnymi, referencyjmymi, artykułami, pogróżkami itp.?
c) powinienem raczej dać sobie spokój, bo nie potrzebujecie nikogo nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie dziś dodatek do F.E.A.R.''a Extraction Point; i mam uwagę (dostawa super szybko, cena & warunki też - rispect btw); Na opakowaniu w wymagianiach systemowych stoi: 1,8 GB wolnego miejsca na HDD; a w instrukcji 3,5 GB wolnego miejsca na HDD na instalację (nie licząc FEAR) + miejsce na plik wymiany i save''y

Wszystko jest ok - właśnie instaluję gierkę i zobaczę jak jest naprawdę - ale uwaga moja jest taka, że ktoś walnął błąd :/

Ogólnie pozdrawiam ekipę CDP - keep up the good work (tylko zwracajcie uwagę na szczegóły -diabeł tkwi właśnie w nich :)

CU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 23:03, TYHE napisał:

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji


racja ... po prostu leżało mi to na wątrobie :/ ... i chciałem to wyłuszczyć ... ale widzę że jednak nie w tym wątku ...

będę bardziej uważny

THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 13:42, Lucas the Great napisał:

> Ja mam jedna mala sprawe co do Guild Wars.
>
> Czy szanowne wydawnictwo by moglo cos zrobic w sprawie utworzenia dzialow FANArt do gry
Guild
> wars, bo jestem zapalony grafikiem i lubie wieksze wyzwania. Pomysl jest wziety ze strony
gry
> WoW, na ktorej nawet odbyl sie konkurs. Chcialbym aby zostala powolana grupa ludzi zeby
moga
> sie tym zajac, bo tego tej grze brakuje, takich konkursow i dzialow FanArt na stronach
oficjalnych
> tej wlasnie wspanialej gry.
>
> Mam nadzieje ze da sie cos zrobic w tej sprawie.
Dlaczego nie zgłosisz tego do wydawnictwa? No, chyba że masz taką obejściową strategię
i napisałeś analogiczne petycje jak do nas również do CDA, Clicka, Playa...


Nie za bardzo wiem jak cos takiego zalatwic. Myslalem ze moge dostac jakas pomoc w tej sprawie. taka informacjie tylko do was napisalem, bo to wy jestescie dystrybutorami GW, a nie jakies magazyny ty[u Click, CDA.

Moze mi chociaz powiecie jak cos takiego zorganizowac, czy moze gdzie powinienem napisac i do kogo zeby wypalil ten pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas kilkukrotnie (co najmniej) pisał, że jego praca to redakcja gram.pl, czyli:
"redakcja gram.pl - to osoby odpowiedzialne JEDYNIE za publikację tekstów na tym portalu"
A co za tym idzie Twoje pytanie jest niewłaściwie adresowane. Chcesz zadać pytanie CDP, oto kontakt:
http://www.gram.pl/kontakt.asp

Ostrzegam, że Twój następny post w tym wątku nie na temat (czyli nie o redakcji gram.pl) będzie się równał degradowi.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 23:32, walgierz napisał:

Lucas kilkukrotnie (co najmniej) pisał, że jego praca to redakcja gram.pl, czyli:
"redakcja gram.pl - to osoby odpowiedzialne JEDYNIE za publikację tekstów na tym portalu"
A co za tym idzie Twoje pytanie jest niewłaściwie adresowane. Chcesz zadać pytanie CDP, oto
kontakt:
http://www.gram.pl/kontakt.asp

Ostrzegam, że Twój następny post w tym wątku nie na temat (czyli nie o redakcji gram.pl) będzie
się równał degradowi.

Pozdrawiam.


Dobta spoko, nie pisze wiecej tu tego tematu... zara napisze do redakcji. SORRY za pomylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam piszacym newsy strone http://hacking.pl/events.php bo jakos info o bledach w ie potrafiliscie wyszukac ale o tym ze ff2 ma bledy i to krytyczne to jakos zadnego info nie bylo i same tylko newsy widac jakie to ff jest swietne

osobiscie korzystam z opery wiec nic mi do ie czy ff ale nie lubie takiego podawania "prawdy"

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 07:47, Fantomer napisał:

osobiscie korzystam z opery wiec nic mi do ie czy ff ale nie lubie takiego podawania "prawdy"

Pozdrawiam

Ja proponuję doczytać do konca te informację, potem zaś pisać takie ciekawe newsy. To był dowcip. , Te informacje były dowcipem.
No, właśnie, chyba trzeba wszystkim kawę na ławę podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Mam pytanie do administratorów:)
Wczoraj trochę siedziałem na forum i wypowiadałem się w kilku tematach... Wczesniej sprawdzalem akurat statystyki i miałem iles tam.. nie bede mowil ile bo nie wiem czy mozna:D no i po moich wielu dodanych pozniej postach dzisiaj chcialem sprawdzic czy sie zmienila liczba a tu nic... ciagle tyle samo:/ o co chodzi?? moze nie do konca znama jeszcze niektóre zasady..prosze o odpowiedz jesli jest mozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować