Zaloguj się, aby obserwować  
Mediv

Programy do ściągania plików - który najlepszy?

48 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 19:36, Mediv napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13656&u=1 - tutaj podałem mój problem z programem DAP.
Jak widać ten program nie jest idealny. Który jest najlepszy? Ja znam tylko DAP-a i FlashGet-a.
Jakie jeszcze są inne programy do ściągania plików przyspieszające ściąganie i obsługujące
wznawianie?


bearshare :), dużo plików, dużo ludu, przyspiesza transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:39, radess napisał:

bearshare :), dużo plików, dużo ludu, przyspiesza transfer


To jest program do wymiany plików między użytkownikami, czy ściągania z serwerów? W tym temacie chodzieło mi o programu ściągające pliki z serwerów, np. z FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas używałem DAPa ale po instalce pełno spyware''u itp śmieci po nim zostawało.

Teraz zdaje się na Operę, trochę też z tego, że jakoś żadnego programu nie umiem zmusić do tego, żeby przechwytywał ściąganie plików i nie robiła tego Opera właśnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:45, waldiben napisał:

Opera posiada bardzo dobry program typu "Download - M-r".
Poza tym nie używam żadnych dodatkowych programików, wystarczy porządna przeglądarka.


...Bo pewnie masz szybki internet. Ja mam marne 50 kb/s, a żaden program do ściągania nie wykorzystuje tych kb w pełni. W DAP-ie ma 5-8 kb/s Znacie program, dzięki któremu będę mógł w pełni wykorzystać możliwości łącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie program, dzięki któremu będę mógł w pełni wykorzystać

Dnia 26.10.2006 o 19:49, Mediv napisał:

możliwości łącza?

To już chyba od serwera zależy. Ja tam stosuję wgeta i jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:59, Mediv napisał:

Jakie ma funkcje? Dobry jest?


W sumie to większość akceleratorów pobierania plików jest do pod względem ich funkcjonalność bardzo podobna. Każdy ma głównie takie funkcje jak : automatyczne przechwytywanie pobierania od przeglądarki, tworzenie wirtualnego połączenia do jednego lub więcej serwerów co pozwala na większą szybkość transferu, możliwość odłożenia transferu w czasie, a także automatycznie opcjonalnie zamykanie system po ukończeniu pracy :D
A osobiście to także polecam FlashGet''a, bo jest w swoim fachu bardzo dobry i do tego darmowy ;] Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Polecam GetRighta, popyla jak rakieta :)
Jak ktoś odpowiednio zabawi sie ustawieniami to żaden serwer nie będzie zbyt zajęty żeby cos ściągnąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Flash Geta, ale nie za bardzo rozumiem o co w nim chodzi. W którymś numerze "Komputer Świata" był test programów do ściągania, i wygrał Flash Get. I chyba wraz z tym numerem dołączona była płyta ze wszystkimi programami z testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam Opery, bo po co mi jakiś program do sciągania jak co najwyżej sciągne plik który ma do 1GB ? Piracić nie piracę wieć też mi takowy program nie potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować