Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Dobra i zła wiadomość dla oczekujących EK-a nowego Prince''a.
Nat potwierdził, że kolektorka pojawi się w sklepie Cenegi, niestety w bardzo ograniczonej ilości. Osoby, które zamówiły zwykłe wydanie mają możliwość zmiany zawartości zamówienia właśnie na EK-a, lecz nie wiadomo, czy będą to ludzie, którzy jako pierwsi zamówili zwykłe wydanie, czy też wszyscy. Jak będę miał jakieś nowe informacje. To napiszę. Pozdrawiam.

EDIT: Natanadler potwierdził, że zmienić zwykłe wydanie na EK mogą wszyscy, którzy zamówili zwykłe wydanie do dnia dzisiejszego. Opcja zamiany powinna się pojawić w przeciągu kilkudziesięciu godzin (znając życie koło poniedziałku, wtorku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Street Fighter IV Collectors Edition (PLAYSTATION3 & Xbox360):

Skład i wizualizacja:
"* Limited edition figurines of all time favourite character Ryu and the all new character Crimson Viper, positioned within the familiar settings of the ''crowded Chinese downtown''.
* A bonus disc containing a feature length HD quality anime movie, created specially for the launch of Street Fighter IV and a selection of the best game trailers to date.
* A mini strategy guide created in the style of a comic art book detailing the moves and biographies of four of the new characters to the series; Viper, Abel, El Fuerte and Rufus
* Exclusive downloadable game content"

20081205225523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:24, Mac Cry napisał:

http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/373940#galeria

Okazja dla tych, co chcą miec EK nowego CoD''a. Jednak to i tak drogo jak na polskie
standardy...


Kupiłem kiedyś EK W:MoC w Wirtusie. Przypadkiem dostałem wybrakowany egzemplarz bez książki, a potem proponowano mi nie taką książkę jaka miała być w zestawie. Było trochę przepychanek i dostałem zwrot pieniędzy. Niesmak sytuacji Wirtus rozwiązał dodająć garść całkiem fajnych gadżetów do jakiegoś następnego zamówienia, więc wyszło ok. :-)

A co do samych EK, to ich jedyną wadą jest to, że zajmują trochę miejsca, którego brakuje, a akurat poluję na dwa takie wydania. Tylko gdzie ja je postawię? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-Blades Edycja Kolekcjonerska.
Oficjalne info:

"TopWare Entertainment continues its tradition of high-class collector editions with its current title, “X-Blades”. The “Collector''s Bundles” for all platforms will be on the market at the same time as the standard versions - on the 14th of January 2009. Highlights in the boxes are a 22 cm. hand-painted statue of the heroine Ayumi and a top-class artbook depicting the game.

There''s also a soundtrack CD, a double-theme poster and a strategy guide. If you purchase the PC version, you''ll even get an extra bonus - a mousepad. Language-wise, TopWare has also done the game proud - it''s been fully localized in English, French, Italian, German and Russian - and there are sub-titles in Hungarian, Polish, Czech and Spanish which can be combined in any way with the speech recordings."

20081221110007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska Halo Wars

Między innymi:
- Metalowe pudełko
- Dodatkowe trzy mapy
- Graficzna nowela "Halo Wars: Genesis"
- Naszywka "Spirit of Fire"
- Unikatowy pojazd Wraith w grze

20081231174958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska gry ''Resident Evil 5'' (PS3/X360)

Oficjalne info o składzie + wizualizacja pakietu:

"The Collector''s Edition ($89.99) includes a Tricell messenger bag, Chris Redfield figurine, BSAA patch and Kijuju-inspired pendant. The game itself will be packaged in a custom made steel case featuring a two disc set including a bonus disc with The Making of feature, an digital art gallery, and a Resident Evil Degeneration trailer."

Niezły pakiet.

20090117113004

20090117113014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:32, Vormulac napisał:

Edycja Kolekcjonerska gry ''Resident Evil 5'' (PS3/X360)

Oficjalne info o składzie + wizualizacja pakietu:

"The Collector''s Edition ($89.99) includes a Tricell messenger bag, Chris Redfield figurine,
BSAA patch and Kijuju-inspired pendant. The game itself will be packaged in a custom
made steel case featuring a two disc set including a bonus disc with The Making of feature,
an digital art gallery, and a Resident Evil Degeneration trailer."

Niezły pakiet.


Fajny pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:13, libero85 napisał:

A u nas jak zwykle bieda :(


Co rozumiesz przez słowa "jak zwykle" ? Z tego co mi wiadomo to gracze z zachodu wiele razy nam zazdrościli. A to Company of Heroes ES Gram.pl, a to EK World in Conflict, EK Stalkera (SoC + CS), EK Drakensang, EK Gothic''a 3 i na EK Wiedźmina kończąc, więc z tym "jak zwykle" jedź sobie do Ameryki, w której EK są często tak samo "bogate" jak u nas wydania podstawowe -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:29, Bambadil napisał:

Co rozumiesz przez słowa "jak zwykle" ? Z tego co mi wiadomo to gracze z zachodu wiele
razy nam zazdrościli. A to Company of Heroes ES Gram.pl, a to EK World in Conflict, EK
Stalkera (SoC + CS), EK Drakensang, EK Gothic''a 3 i na EK Wiedźmina kończąc, więc z
tym "jak zwykle" jedź sobie do Ameryki, w której EK są często tak samo "bogate" jak u
nas wydania podstawowe -.-

Masz rację. Raz jest lepiej raz gorzej. Z tą zazdrością mimo wszystko bym nie przesadzał. Nie wiem jak z pozostałymi grami ale z World in Conflict to było kilka osób na krzyż. Na gram był większy szum.

Swoją drogą to szkoda, że Empire: Total War Collector''s Edition jest dostępna tylko w Nowej Zelandii. Nasza ES to kopia europejskiego ESa. Jakby u nas wyszłą taka EK to bym kupił od razu, a tak to poczekam, aż gra stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:29, Bambadil napisał:

Co rozumiesz przez słowa "jak zwykle" ? Z tego co mi wiadomo to gracze z zachodu wiele
razy nam zazdrościli. A to Company of Heroes ES Gram.pl, a to EK World in Conflict, EK
Stalkera (SoC + CS), EK Drakensang, EK Gothic''a 3 i na EK Wiedźmina kończąc, więc z
tym "jak zwykle" jedź sobie do Ameryki, w której EK są często tak samo "bogate" jak u
nas wydania podstawowe -.-


Moze jak zwykle bylo nie odpowiednie , ale cos ostatnio poziom EK spada :( Dawno nie kupilem EK z ktorej byl bym naprawde zadowolony ... A ta E TW wyglada super... w porownaniu z ta europejska ktora u nas kosztuje dosc sporo ... a oferuje duzo mniej niz EK MII TW.

logray ma racje , raz lepiej raz gorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 14:13, libero85 napisał:

A u nas jak zwykle bieda :(


no ja bym jednak wątpił, bo u nas tam gdzie taka bieda kupisz EK taniej niż gdzie indziej edycje podstawowe, a co więcej u nasz niektóre edycje podstawowe mają więcej niż EK na zachodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować