Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

Settlers V

233 postów w tym temacie

Nie ja nie mam dożywotniej gwarancji bo zakupiłem gre 25.08.2005 :) zaraz po premierze...myśle, że możesz nie mieć dożywotniej gwarancji ale zapewniam Cie że dostaniesz za rejestracje 20 WPLN rejestrując stare karty też dostaje się WPLN :]
Co do pudełka jeśli jest poważnie uszkodzone itd... zawsze możesz zareklamować a CDP postara Ci się przysłać całkowicie elegancki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 20:27, krakers24 napisał:

Według mnie gra na kody jest beznadziejna ponieważ traci sens . Kto jeszcze tak uważa
niech odpowie kto tak nie uważa niech nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:12, okon napisał:

The Setltlers II Veni, Vini, Vici było najlepsze, Ha!!

Nie sądze w tej grze nie ma takich śmiesznych ludzików jak w pozostałych SETTLERSACH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam problem z 4 kanpanią "Settlers-Legendy"Nie mogę znależć 2 miejsca na odkrywkę gliny.1 jest na północy ale nie wiem,gdzie 2?

Haha to jest bug ze strony CDP :P W tej misji musisz wybudować 2 kopalnie żelaza nie gliny
Ten istniejącą Kaplicę rozbudować do 3 ostatniego poziomu (Katedry).
A tam gdzie jest 4 poddanych trzeba wybudować kaplicę i ją rozbudować do 2 poziomu kościoła.
I w tedy przechodzisz ten etap misji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rzeka sa 2 kopalnie gliny i to je trzeba wybudowac... Sa niemal na sobie... Jedna na wprost w gore od miejsca uwolnienia ksiezniczki, a jedna lekko po skosie. Kawalek dalej jest kopalnia zelaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 22:40, MandiATO napisał:

Za rzeka sa 2 kopalnie gliny i to je trzeba wybudowac... Sa niemal na sobie... Jedna na wprost
w gore od miejsca uwolnienia ksiezniczki, a jedna lekko po skosie. Kawalek dalej jest kopalnia
zelaza...


Nie nie nie... Zadnej gliny tylko 2 kopalnie żelaza mówie wam to jest bug czyli błąd prztłumaczenia tam ma być 2 małe kopalnie, żelaza i istniejącą Kaplicę rozbudować do 3 ostatniego poziomu (Katedry).
A tam gdzie jest 4 poddanych trzeba wybudować kaplicę i ją rozbudować do 2 poziomu kościoła.
I w tedy przechodzisz ten etap misji :]
Koniec jeżeli zrobisz tak jak ja napisałem napewno to rzejdziecie dlaczego? bo ja ją tak przeszłem po drugie jest tam tyko 1 kopalnia gliny a 2 nigdzie nie znajdziesz oprucz tej co istnieje ale nic nie budowac z gliny mówie wam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 20:11, krakers24 napisał:

Kto umie przejsc misje wielka zaraza niech mi odpowie bo ja [u]nie umiem jej przejsc.


musisz wybudowac wierze na zachodniej i wschodniej czesci swojej osady zeby CIe nie atakowali i na poludniu pomuz osadnikom to dadza Ci ludzi i bron wyrob wlasne wojsko i kieruj sie na pulnocny wschod ale pamietaj musisz miec zmienic pogode na zime zeby przejsc zeke i jeszcze uratuj wioske i zaatakuj zamek Mardera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka Zaraza !!! Dotej pory szło mi nieźle ale w tej misji niewiem jak podejść tych cwanieczków,mają taki ostrzał że mi armie rozwalają,armaty,piechurów,łuczników itd Musze od nowa budować ekipe a i ludzi do obsadzenia jest mało to jaką armie można stworzyć.Może ktoś wie jak najlepiej zrobić żeby tą misje przebrnąć.

[...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z końcówką misji "Pustkowia" w "Settlers V - Dziedzictwo Królów" (jest to chyba przedostatnia misja). Dochodzę do momentu, gdzie w zadaniach misji pozostaje pomoc w odbudowaniu wioski (gdzieś na górze ekranu, gdyż tam pojawia się punkt, w którym mam dokonać odbudowy - jakie budynki mam wybudować), a także znalezienie sojuszników (jednych znalazłem już wcześniej; gdzie mam szukać kolejnych; zbadałem całą mapę i nic). Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kocham grę ale:) hmm coś chyba nie trybie jak w to się gra w tę częś jest pierwsza misja i ja nie wiem jak jakichś ludków do budynków wwali aby pracowali, tzn npo jest szkoła i tam są jakieś białe puste pola na pracowników.. ja nie mogę nic robi kopalnie stojoą bezczynne bo nikt tam nie pracuje..POMOZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś instrukcje obsługi ? :)
Musisz wybudować ośrodek wiejski wtedy masz limit do 75 ludzi.
Ośrodek można rozbudować i maxymalnie po rozbudowaniu daje Ci 125 ludzi.
Myśle, że to powinno Ci pomóc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to ten ośrodek wiejski trzeba było wybudować w wyznaczonym do tego miejscu. Wiem, bo sam z początku miałem z tym kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z misją 5 pt powódź wiec tak leonardo składa na nowo maszyne do pogody dostarczyłem mu drzewo, zelazo gline tylko teraz z siarką jest probem wiec zdobyłem klucz do sklepu handlarza dałem mu to i teraz muszę kupić siarke za 1000 tylko jak mam zdobyć te 1000 dukatów jak przecież nie moge nic pobudowac. prosze o pomoc z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować