Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

A ja na szczęście dostałem wczoraj - "tylko" trzy dni opóźnienia. :/ Ale to ma też jedną zaletę. Mianowicie, będę czekał na kolejny numer o te trzy dni krócej. :D Mam pytanie do tych, którzy dostali już swój numer: czy Wy też nie macie książeczki i plakatu? Bo ja przekartkowałem cały numer i nic z tych rzeczy nie znalazłem. :/ Czy to tylko u mnie tak jest, czy inni też nie dostali tych rzeczy? :( A szkoda, bo chętnie powiesiłbym gdzieś ten plakacik. :/ Czy jest chociaż jakaś szansa na to, że dostanę te gadżety? W kolejnym numerze prenumeraty (bo kiedyś właśnie tak otrzymałem gadżet, którego nie dostałem w danym numerze) raczej nie uda się Wam (ludziom z CDA ;)) wrzucić ksiązecznki, bo moja prenumerata się skończyła. :/
Czy jest jakaś szansa na to, że dostanę te gadżety? Proszę o odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja tak samo nic nie dostałem, a tak się napaliłem na tą książeczkę :[ Czyżby Smuggler zapomniał o nas, jego najwierniejszych prenumeratorach?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:09, Filip213 napisał:

Hej, ja tak samo nic nie dostałem, a tak się napaliłem na tą książeczkę :[ Czyżby Smuggler
zapomniał o nas, jego najwierniejszych prenumeratorach?? :/


Czasami zdarza się tak (a wiem bo tak też bywało jak ja byłem prenumeratorem), że gadżety takie jak książeczki, karty etc. przychodza czasem w oddzielnej przesylce. Tobie zas jak i uzytkownikowi matiz123 radze sie skontaktowac z dzialem prenumeraty. Bo zarowno ksiazeczka, plyty jak i plakat sa integralna czescia grudniowego numeru czasopisma CD Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:39, lurynowicz napisał:

Coverek jakoś
mnie niespecjalnie zachęcił - może dlatego, że nie trawię RTSów, gdzie trzeba mieć dziesięcioro
rąk do sprawnej obsługi gry, a BOS nie pociągnie na moim Radku8500.


Na BoS moj komputer tez jest za slaby. Za to Codename: Panzers Faza Pierwsza smiga az milo pograc. Moim zdaniem te gre da sie spokojnie pograc za pomoca tylko myszki, ale ja jako weteran gier strategicznych uzywam myszki i klawiatury. Sterowanie w tej grze jest bardzo intuicyjne, a do skrotow klawiszowych mozna szybko sie przyzwyczaic. Co do gier na Cover DVD w CD Action... musisz przyznać, że w tym roku było dodanych naprawdę sporo Hitów przez duże "H". Wymienie tu tylko oprocz Codename: Panzers Faza Pierwsza takie gry jak Gothic (no co, ze gry nie lubie to nie oznacza wcale, ze nie doceniam, ze sie pojawia jako pelna wersja), Splinter Cell, Hitman 2 czy Settlers III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Fakt, ja też dostałem jedynie pismo, płytę i kartkę mówiącą o końcu prenumeraty. Przed jakąś godziną napisałem mejla z pytaniem, zobaczymy jaka będzie reakcja :) .

PS Chciałem przedłużyć prenumeratę na rok kolejny, niestety... straciłem szansę na Zestaw Gier z Extra Klasyki-teraz są tylko te dwa filmy na DVD (pewnie z jakiejś "Pani Domu" :/ ) no i jakaś badziewna myszka. Jeśli (raczej: kiedy) dostanę odpowiedź, spytam o możliwość zamówienia właśnie tego. Może jakieś ostatnie im zostały :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



UWAGA: jesli ktorys z prenumeratorow nie znalazl w przesylce plakatu/ksiazeczki niech zawiadomi dzial prenumeraty. Brakujace elementy CDA zostana doslane osobna przesylka najszybciej jak mozna. W imieniu redakcji, choc akurat to nie nasza wina :), przepraszamy za te niedogodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem artykul o procesorze od AI - ciekawa sprawa a swoja droga to czekam kiedy ktos wymysli urzadzenie ktore bedzie wydzielac zapachy w grach :D np. przechodzac przez las bedziemy czuli zapach lasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:45, smuggler napisał:



UWAGA: jesli ktorys z prenumeratorow nie znalazl w przesylce plakatu/ksiazeczki niech zawiadomi
dzial prenumeraty. Brakujace elementy CDA zostana doslane osobna przesylka najszybciej jak
mozna. W imieniu redakcji, choc akurat to nie nasza wina :), przepraszamy za te niedogodnosc.


A tu adres

prenumerata@bauer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:58, FlankerD napisał:

przeczytalem artykul o procesorze od AI - ciekawa sprawa a swoja droga to czekam kiedy ktos
wymysli urzadzenie ktore bedzie wydzielac zapachy w grach :D np. przechodzac przez las bedziemy
czuli zapach lasu ;)


Tja... to pomysl co bedzie jak sobie bedziesz chodzil np. po pobojowisku albo w kryjowce potwora - ten smrod padliny... bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:58, FlankerD napisał:

przeczytalem artykul o procesorze od AI - ciekawa sprawa a swoja droga to czekam kiedy ktos
wymysli urzadzenie ktore bedzie wydzielac zapachy w grach :D np. przechodzac przez las bedziemy
czuli zapach lasu ;)



Ciekawą sprawą będzie cena taikego układu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 11:54, smuggler napisał:

Tja... to pomysl co bedzie jak sobie bedziesz chodzil np. po pobojowisku albo w kryjowce potwora
- ten smrod padliny... bleeee...


... A pomyśl o przyjaciołach, którzy wejdą do twojego pokoju gdy będziesz grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:58, FlankerD napisał:

przeczytalem artykul o procesorze od AI - ciekawa sprawa a swoja droga to czekam kiedy ktos
wymysli urzadzenie ktore bedzie wydzielac zapachy w grach :D np. przechodzac przez las bedziemy
czuli zapach lasu ;)

Kiedyś, bodaj w Clicku przeczytałem o takim sprzęcie, Który zapachy wydziela, ale praca nad nim została bodaj wstrzymana. lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:55, Tajemnic napisał:

Kiedyś w AR była rubryczka w które napisali, że nikt z redakcji nie pojawia się na forach pod
własnym nickiem...


...NA CZATACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:54, smuggler napisał:

> przeczytalem artykul o procesorze od AI - ciekawa sprawa a swoja droga to czekam kiedy
ktos
> wymysli urzadzenie ktore bedzie wydzielac zapachy w grach :D np. przechodzac przez las
bedziemy
> czuli zapach lasu ;)

Tja... to pomysl co bedzie jak sobie bedziesz chodzil np. po pobojowisku albo w kryjowce potwora
- ten smrod padliny... bleeee...


racja to bedzie hardkor i niezbyt przyjemna sprawa ale jak realizm to moze juz taki 100%? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... nie jest tak źle. ;) Gra się w Panzersów naprawdę przyjemnie i śmiało mogę ich polecić wszystkim RTSowym dyletantom takim jak ja. Recki w tym numerze bardzo miło się czyta i cieszy spora ilość konkretnych listów w AR, a nie np. czasem hiperbezsensownych "Schwytanych w Sieci". Swoją drogą cieszę się, że nie jestem takim bucem, aby tam się dostać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 15:40, lurynowicz napisał:

Kurde... nie jest tak źle. ;) Gra się w Panzersów naprawdę przyjemnie i śmiało mogę ich polecić
wszystkim RTSowym dyletantom takim jak ja.


Coz jak Codename: Panzers Faza Pierwsza polecam wszystkim nie ważne czy lubią gry strategiczne czy nie. :) Sam zreszta czasem jak jakas gra jest dolaczona, a ja za tym gatunkiem nie przepadam to odpalam gre, gram troche i pozniej albo mnie ta produkcja wciaga albo ja odinstalowuje. A swoją droga w Panzers jestm juz w 9 misji kampanii niemieckiej. :) Zreszta moze by tak... zagrac przez siec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:29, Wojman napisał:

Zreszta moze by tak...
zagrac przez siec?

Czemu nie? Masz może taki programik jak Xfire? Jeśli tak, zaproś mnie (na dole masz nick, podaj przy okazji, że jesteś z forum gram.pl). Jeśli nie, zainstaluj. ;) www.xfire.pl

Nie wiem tylko, jak z moim kluczem, bo choć nie brałem go z brzegu, to mógłby się powtórzyć i trza by było instalować grę od nowa. Jestem dopiero w 5 misji kampanii niemieckiej (brak czasu na grę - nauka) ale gra naprawdę mi się podoba. Wrażenie robi motion capture i ciekawe wstawki fabularne, dosyć rzadko spotykane w RTSach. No i ta osławiona w mediach scena z pijanym w 3 d*py oficerem polskim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować