Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 15:20, Lucas the Great napisał:

> 4. Nie uważasz, że pisanie tekstów w dziale "Gry Wiecznie Żywe" przez pracownika firmy
wydającej
> u nas opisywane gry jest nie na miejscu? Można by to potraktować jak reklamę.

Nie jestem pracownikiem żadnej firmy - sprawdź sobie, czy CDP ma pracownika nazywającego się
Łukasz M. Wisniewski.

Sorry, wydawało mi się, że jesteś pracownikiem CDP (wiem, że nie masz czerwonego podpisu, ale pisałem wtedy z pamięci). Widocznie się pomyliłem. Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... yyyy... Czy mi się wydaje czy w tym numerze był jakiś plakat? Jakas książeczka z gram.pl ? Fajnie. Szkoda, że tylko u mnie tego nie ma. Mam prenumerate. Mój kumpel tez ma prenumerate i równiez nie dostał. I eee... czy ktoś jeszcze? Czy mamy poprostu pecha?

Nie wiedziałem dokąd z tym lecieć. Do działu reklamacji płyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nowy CDA podoba. Chociaż te gry co do niego dodali nie trafiły w moje gusta ale przecież się taki nie urodził by wszystkim dogodził . Ogólnie wrażenia pozytywne. A co do decyzji o zaprzestaniu wydawania CDA na cd to myślę że to dobra decyzja. Co wchodzie do empika to zawsze jest pełno CDA z cd a tylko nieliczne egzemplarze z dvd. Wiec po co dokładać do interesu. A co do tych co się burzą że oni mają czytnik cd i nie będą mogli kupować CDA , panowie i panie mamy XXI wiek, co jakiś czas zmieniają się technologie, jakiś inny bajer wypiera stary moduł, dlatego CDA nie jest na przykład na dyskietkach. Lepiej zainwestujcie w DVD i nie marudzicie bo ta tych rzęchach z napędem cd długo se nie pogracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:18, smuggler napisał:

Tak, nie da się tego ukryć. Najnowszy, 12 numer CDA, który pojawi się w sprzedaży od 3 listopada
(UWAGA: wyjątkowo nie we wtorek!) jest jednocześnie ostatnim numerem CDA.
Tak, oczy was nie mylą! To ostatni CDA...

ehh, Smugg.... a taką mi zrobiłeś nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:42, smuggler napisał:

> 3. Czy pojawią się recenzje polonizacji przygodówek wydanych u nas przez IQ?

A czemu by nie?

Bo nie ma na nie miejsca? Straciłem już nadzieję. W końcu minęło już kilka miesięcy od premiery ostatniej gry z serii TAC, a na waszych łamach nie pojawiła się ani jedna recenzja ich polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:33, Varras napisał:

AntyFan??????Czy nie,ale nie lubi CeDeA??Aha-dlaAeFów- Patrzcie na Kwasy by Jasió,James & SiniS

Antyfan? może.....ja za jedynego króla gazet o tematyce gier komputerowych uważam śp. "ŚGK" i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:37, Varras napisał:

"ŚKG" ?? Ja znam tylko "KGŚ" :-)
PS. I czemu śp. ????? Ja o czymś nie wiem?

ŚKG - "Świat Gier Komputerowych" (niestety R.I.P. :C)
KŚG - "Komputer Świat Gry"
==============
Plakat już spoczywa na ścianie przypominając, że komp nie udźwignie mi g3 ;( to jest jedyny minus taki prezentów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:37, Varras napisał:

"ŚKG" ?? Ja znam tylko "KGŚ" :-)
PS. I czemu śp. ????? Ja o czymś nie wiem?

No cóż....mój ukochany "Świat Gier Komputerowych" już nie wychodzi......kupowałem go od 98 roku do ostatniego numeru i od tamtego czasu nie kupuje nic innego....chociaż zainteresowałem się "GR" bo pisze tam baRTeS, redaktor z "ŚGK", może uda im się zapełnić jakoś tą pustkę po "ŚGK"...no ale to już na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:43, mrlukas11 napisał:

ja za krula gazet uważam CDA, w tym miesiącu nie kupilem niestety ale do niedawna czasem kupilem
i ŚGK


króla czasopism gazeta jest codzienna a CDA jest w kioskach co miesiąc, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:45, tomas92 napisał:

> ja za krula gazet uważam CDA, w tym miesiącu nie kupilem niestety ale do niedawna czasem
kupilem
> i ŚGK

króla czasopism gazeta jest codzienna a CDA jest w kioskach co miesiąc, czyż nie?

możliwe że itak czasem bywa,masz racje moja pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ten numer!Jeee:).I powiem tylko tyle - jest lepszy niż sądziłem.Dużo artykułów o WarCrafcie,znane gry i w ogóle...Brak tylko RTS Area.CDP Insider całkiem fajny,lepszy niż 4gramy,poza tym jest w nim opis WoW:Burning Crusade.Ech,mam nadzieję,że 13/2006 będzie równie dobry,i że będzie tam w końcu recenzja SW:EaW - FoC:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:45, tomas92 napisał:

> ja za krula gazet uważam CDA, w tym miesiącu nie kupilem niestety ale do niedawna czasem
kupilem
> i ŚGK

króla czasopism gazeta jest codzienna a CDA jest w kioskach co miesiąc, czyż nie?

czasopism..... gazeta o grach brzmi lepiej, "czasopismo" kojarzy mi się z kolorowym brukowcem, w którym pisze się niechlujnie i nieciekawie.....zaraz, masz racje...to CDA :P a na ortografie też zwracasz taka baczną uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak wspomniałem wcześniej, kupiłem numer. I nagle po paru latach dotarło do mnie, czemu nie kupuje CDA co miesiąc: ja wolę sobie poczytać... Tak! Naprawdę! Poczytać. Coverek jakoś mnie niespecjalnie zachęcił - może dlatego, że nie trawię RTSów, gdzie trzeba mieć dziesięcioro rąk do sprawnej obsługi gry, a BOS nie pociągnie na moim Radku8500. Ech... czemu nie można pójść na ryzyko i puścić jednego numeru CDA choćby w wersji elektronicznej, bez płyty, za mniejszą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 07:17, Skwarek pl napisał:

> > ja za krula gazet uważam CDA, w tym miesiącu nie kupilem niestety ale do niedawna
czasem
> kupilem
> > i ŚGK
>
> króla czasopism gazeta jest codzienna a CDA jest w kioskach co miesiąc, czyż nie?

czasopism..... gazeta o grach brzmi lepiej, "czasopismo" kojarzy mi się z kolorowym brukowcem,
w którym pisze się niechlujnie i nieciekawie.....zaraz, masz racje...to CDA :P a na ortografie
też zwracasz taka baczną uwagę ?


Moze nie czasopismo, nie gazeta o grach tylko po "Smugglerowsku": magazyn(o grach jak ktos chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować