Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

mam tak jak mroku21 czyli 8-9 xD ehh teraz tylko wypatrywac kuriera ehh niestety od 9-17 wiec dlugo sie w oknie bedzie siedziec ehh trzeba jakies zapasy zrobic zeby tam z glodu nie umrzec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 06:50, Skwarek pl napisał:


> :)
Naprzeciwko CDP jest jakaś szkoła ? Nic mi o tym nie wiadomo....a jaka to szkoła ?


L.O. im. Stefana Starzyńskiego a obok Koźmiński (wyższa uczelnia ) , no do końca nie jest to aż tak naprzeciwko , ale bardzo blisko z jakieś 200 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta. Mam nadzieje że nie przyjdzie przed 16:00 wole sam odbierać niż ojcu zostawić , zaraz by mi rozpakował zainstalował i grał przez 3 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, paczka wysłana (przynajmjniej do mnie). Dojdzie najwcześniej we środę, bo to przesyłka pocztowa ale grunt to to, ze jest juz w drodze :)
Powiadomię wszystkich ponownie, jak paczka trafi w moje ręce :)
GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:52, Ziomuś SmS napisał:

Sorry za double posta. Mam nadzieje że nie przyjdzie przed 16:00 wole sam odbierać niż ojcu
zostawić , zaraz by mi rozpakował zainstalował i grał przez 3 dni :/


hehe ;P fajnego masz ojca :D ja sam bym chciał żeby mój tata grał ze mną w gry :] i tylko zarywać nocki pykając w Warhammera i wiele innych gier na LAN''ie :) hmmm... rozmażyłem się ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gdyby grał ze mna to by było fajnie ale on gra sam :/ kiedyś jak dostał w łapy Codename:Panzers to nie mogłem do kompa siąść :/ ale ostatnio jakoś mu przeszło gierki widać mu sie znudziły chociaż od czasu do czasu gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować