• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.11.2006 o 21:47, matma3 napisał:

> Dodam jeszcze, żę mój napęd to nagrywarka LG GSA-4163B
Kub inny naped:/ bo tylko to pozostaje bo jak nawet zainstalujesz to i tak nieuruchomisz
Ja jutro ide kupic nowy Tobei etz to doradzam


Tylko że jak kupiłem go rok temu to chodził jak zegarek. Problemy pojawiły się niedawno, ze dwa miesiące temu. Mój kuzyn ma identyczny napęd i jemu wszystko świetnie działa (potwierdze to jutro instalując u niego G3). Więc to raczej uszkodzenie czytnika. Ale pojade do serwisu i tam zobaczą...

Raczej nie zmienie go na inny, bo ten bardzo mi odpowiada. Cichy i szybki. Tylko te problemy z odczytem :/ Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 21:55, Therror napisał:

> > Dodam jeszcze, żę mój napęd to nagrywarka LG GSA-4163B
> Kub inny naped:/ bo tylko to pozostaje bo jak nawet zainstalujesz to i tak nieuruchomisz

> Ja jutro ide kupic nowy Tobei etz to doradzam

Tylko że jak kupiłem go rok temu to chodził jak zegarek. Problemy pojawiły się niedawno, ze
dwa miesiące temu. Mój kuzyn ma identyczny napęd i jemu wszystko świetnie działa (potwierdze
to jutro instalując u niego G3). Więc to raczej uszkodzenie czytnika. Ale pojade do serwisu
i tam zobaczą...

Raczej nie zmienie go na inny, bo ten bardzo mi odpowiada. Cichy i szybki. Tylko te problemy
z odczytem :/ Ech...

No tak tylko powiem ci ze LG maja takei bazy(wszyscy moi kumple ktorzy maja LG niemga u siebei odpalic G3 bo wola o plyte) ja ta samo mialem kupilem jedna z lepszych nagrywarek dvd jakies rok temu a teraz msuzek upic nowa wiec tobie tez radze to zrobic bo watpie zeby udalo Ci sie grac na LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 21:55, Malinowski123 napisał:

wie ktoś z kąd moge ściongnonc najnowsze sterowniki dla radeona 9200 128mb i jak je zainstalować
bo coś G3 nie chodzi:/

jeśli pod XP, to masz tu gotowy sznurek:
https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=293

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 21:58, matma3 napisał:

No tak tylko powiem ci ze LG maja takei bazy(wszyscy moi kumple ktorzy maja LG niemga u siebei
odpalic G3 bo wola o plyte) ja ta samo mialem kupilem jedna z lepszych nagrywarek dvd jakies
rok temu a teraz msuzek upic nowa wiec tobie tez radze to zrobic bo watpie zeby udalo Ci sie
grac na LG


Ja mam problem, żeby wogóle odczytać płytę :). U kuzyna powinno odczytać. Gdyby pojawił sie jakiś inny problem (tak jak piszesz) to się zastanowię, ale ostatnią kasę wydałem na EK Gothica, więc jestem spłukany :). Trzeba będzie kombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiem Ci ze ja kombinowalem 2 dni (z kumplami i informatykiem) i nic niewykombinowalism ya robilismy wszystko co sie da a na laintonie normmalnie smiga. Tez wlasnie kasy niemam teraz:/ ale cos ztreba zrobic. Dobra zycze CI zeby dzialal dobzre Gothic 3 i zebys niemusial kupowac nowego DVD. A ja Lece NARCIAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 22:04, matma3 napisał:

Powiem Ci ze ja kombinowalem 2 dni (z kumplami i informatykiem) i nic niewykombinowalism ya
robilismy wszystko co sie da a na laintonie normmalnie smiga. Tez wlasnie kasy niemam teraz:/
ale cos ztreba zrobic. Dobra zycze CI zeby dzialal dobzre Gothic 3 i zebys niemusial kupowac
nowego DVD. A ja Lece NARCIAZ


Dzięki, oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 22:12, Furion III napisał:

Co to może oznaczać, gdy co jakiś czas ekran mruga na biało?
Przeważnie gdy chodzę po terenach rozległych.


załamanie grafiki, powszechnie w 1 i 2 przynajmnije u mnie na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 22:21, DooM.Gu4rD napisał:

> Co to może oznaczać, gdy co jakiś czas ekran mruga na biało?
> Przeważnie gdy chodzę po terenach rozległych.
>
>
załamanie grafiki, powszechnie w 1 i 2 przynajmnije u mnie na kompie



Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 22:29, Furion III napisał:

> > Co to może oznaczać, gdy co jakiś czas ekran mruga na biało?
> > Przeważnie gdy chodzę po terenach rozległych.
> >
> >
> załamanie grafiki, powszechnie w 1 i 2 przynajmnije u mnie na kompie


Jak temu zaradzić?


ale sekunda CALY ekran mruga ci na bialo czy tylko niektore elementy w grze ?? bo jak elementy to zmniejsz odlegosc widzenia , a jak caly ekran to cos z grafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam chce wiedziec czy na moim sprzecie:
Duron 1200HHz
512 MB RAM
GF 6200 256 MB DDR2 Pixel Shayder 3.0
wejdzie G3
Wypowiadalem sie na ten temat w komentarzach dotyczacego jednego z newsow na gram.pl i odpowiedzi nie dostalem jednoznacznej. Pracownicy mowili "NIE" a gracze "TAK". Podkreslam ze moj niepozorny sprzecik potrafi zdzialac cuda gdyz gdy jeszcze nie mialem nowej karty graficznej to gralem ta GF2 i dzialal mi bezproblemowo SWAT 4 co bylo ogromnym zdumieniem dla pracownikow gram.pl. nie wiem czego tak jest pozatym moja stara karta byla wymieniona jako jedna z tych na ktorej SWAT nie ruszy (MX). Ale wrocmy do tematu, widzialem wypowiedz gracza ktory ma taki sprzet jak moj rozni sie prockiem 2000MHz i mial 738 MB RAM (cos kolo tego :P) i powiedzial ze u niego Gothic dziala na srednich opcjiach chodzac w miare poprawnie.

POWIEDZCIE ZE JEST JAKAS SZANSA TEGO ZE POGRAM SOBIE I CO NAJWAZNIEJSZE PRZEJDE G3. Nie zalamujcie mnie :P a zreszta i tak kupie G3 nawet dla samej satysfakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 22:56, djjaco16 napisał:

[m]

powiem tyle mam althona 2gh 1024 ramu GF 3 titanium 128 i nie dziala i wyskakuje blad ze za malo pamieci, czekam az bra oderwie sie od g3 to pozycze sobie 10.24ramu i zobacze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktos moze mi pomuc lub odesłac do jakiejs ztrone gdzie bedzie opisane jak skonfigurowac plik .ini ??

Mój sprzet to:
AMD Sempron 2800+ (wyciaga 2.00 Ghz)
1024 MB DDRam
nVidia GeForce N6600 128 MB (sterowniki wersja 9.1.4.7 jak ktos ma nowsze lub wie gdzie zdobyc to niech pisze)

Moje GG: 5489581

Z góry DZIEKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 23:08, Shur Tugal napisał:

Czy ktos moze mi pomuc lub odesłac do jakiejs ztrone gdzie bedzie opisane jak skonfigurowac
plik .ini ??

[m]
a o co chodzi z tym plikiem .ini bo ciagle ktos o tym pisze a nie wiem o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 23:01, DooM.Gu4rD napisał:

powiem tyle(...) mam GF 3 titanium 128

to jak ty chcesz grac w gothica 3 na takiej karcie?:/ engine gry ci sie nawet nie załaduje i wyskoczy błąd. minimum to fx5200 przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 23:14, DooM.Gu4rD napisał:

>[m]
a o co chodzi z tym plikiem .ini bo ciagle ktos o tym pisze a nie wiem o co chodzi ??


ponoc jego skonfigurowanie poprawia jakosc gry ze sie niby nie tnie i mozna lepsza grafe wyciagnac ale nie wiem jak to zrobic a nie chce namieszac=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować