• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam ten sam problem :/ Rozumiem, że grasz na ustawieniach minimalnych z uwagi na komputer ;-) Mam nadzieje, że ktoś to kiedyś poprawi bo to naprawde razi pooczach i można się czegoś nabawić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem teraz mianowice z tym ze jak chce uruchomic G3 to wyswietla mi zebym wlozyl plyte z gra a plytka z gra jest w srodku(orginal).
Wiem ze niektorzy mieli jzu taki problem wiec mzoe ktos wie jak go rozwiazac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 20:51, dartys napisał:

wylacz wirtualne napedy

mam ten sam problem a wirtualne napędy mam wyłączone a komunikat nadal sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja wlasnei terz prubowale mpzrez wirtualny naped ale to nci niedaje, wogule ja kwlanzcam g3 to tak jakby plyta przestawala sie krecic:/. Niewiecie mzoe czem utak sie dzieje??albo mzoe macie jakies jescze pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najbardziej dopracowana edycja?
Odpalam angielska wersje (proba czy dziala) - jest ok.
Odpalam polska - nie mam napisow ani glosow postaci!
najnowszy directx i sterowniki nie pomagaja- co jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 20:04, Xardas33 napisał:

hehe jest postęp bo nie wyskakuje mi błąd że jest zła konfiguracja ale jak włączam g3 to mi
sie pokazuje logo i jest przez pare sekund jakby się ładowało a gdy się załaduje do końca to
wyskakuje komunikat "Please insert Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again.
Do not remove the disc while playing." co mam z tym zrobić??

No, czyli po prostu padles ofiara zabezpieczen przed kopiowaniem. Gra mysli, ze jestes piratem. Dobrze smakuje wydac kupe forsy po to, by byc traktowanym jak przestepca? Ciekawe, co powie na to CDP. I czy wylaczanie wirtualnych napedow rzeczywiscie pomoze - i czy jest o tym informacja na pudelku, bo powinna byc absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z moich doswiadczen z grami od Cenegi wynika, ze to wszystko jedno - i to, i to nie dzialalo :-) G3 jeszcze nie mam, i chyba dlugo poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie mam pomysl i powinien on przejsc poprostu zgrac plutke demonem zainstalwac pzrez demona znalezc cracka i gotowe :) tylko po cholere mi bylo wydawac 160zł na gre ktora i tak musze zcrackowac?? przegiecie moze cos jutro cdp z tym zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zagrałem z jakieś 3h i bomba gra, niestety mój pecet nie wytrzymuje :( co 30 sekund lag :/ Gram na minimalnych, ale nic nie daje. Jeszcze sie pobawie w aktualizacje sterowników itp. jak nie zadziala to "odstawie" gre (o ile to możliwe) aż nie kupie nowego kompa. Chyba, że będzie wydanie G3 na X360 w polskiej wersji wtedy kupuje i gram na full :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 20:53, Xardas33 napisał:

> wylacz wirtualne napedy
mam ten sam problem a wirtualne napędy mam wyłączone a komunikat nadal sie pojawia

Przestań biadolić, ja miałem ten problem i dostałem rozwiązanie z Działu Pomocy CDP - poszukaj mojego posta na poprzednich stronach. Mnie pomogło, to może i Tobie pomoże, życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 21:00, Elwro napisał:

> /.../ I czy wylaczanie wirtualnych napedow rzeczywiscie pomoze - i czy jest o tym informacja
na pudelku, bo powinna byc absolutnie.

Ja mam wirtualny napęd (Nero 7) i gra działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomocy, mam następujący problem po włączeniu Gothica 3 wszystkie reklamy ładnie idą aż przychodz czas na reklamę Intela a poźniej robi się biały ekran i monitor się wyłącza, jedyna co można zrobić to zresetować kompa, powiedzcie co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 21:13, pinu? napisał:

Witam czy ktos moglby mi przeslac pliki z polskimi tekstami na imeil czylubiekrasc@wp.pl


a Panu to mamy od razu podziekowac czy moze jakas skrucha bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 21:45, KrzysztofMarek napisał:

Ja mam wirtualny napęd (Nero 7) i gra działa.

Tak, ale widzisz, to zawsze jest tak, ze jednym dziala, a innym nie i to wlasnie jest problem. Np. Still Life instalowalem 2 razy w przeciagu roku. Za kazdym razem mialem zainstalowane DaemonTools. Za pierwszym razem gra nie chciala chodzic i nie pomoglo nawet odinstalowanie DT! A za drugim razem chodzilo cacy od poczatku... Po prostu najlatwiej jest napisac ludziom "odinstalujcie wirtualne napedy" i potem ignorowac kolejne pytania, jesli to nie zadziala - pomoc techniczna Cenegi wlasnie tak zrobila. Ciekawi mnie, czy CDP bardziej sie postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zawsze mozna sprobowac z programami typu Pr0t.St0p v1.0.exe Nie wiem jak to ma sie do g3, ale progsik ukrywa wirtualne napedy (tj, prgramy zabezpieczona securom lub safedisciem nie wykrywaja wirtualnych napedow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taki jest niestety przykry urok oryginalnych gier. Nie wiem o co im chodzi z tymi zabezpieczeniami, przecież wszystko co jest "potrzebne" już jest, więc mogliby nieutrudniać życia ludziom, którzy świadomie wybrali oryginał. Niestety nie ma wyjścia, prawdopodobnie trzeba będzie stworzyć własną kopię w pełni działającą. Szkoda, bo rzuca to blady cień na kolejne częśći/dodatki do Gothica. Gier uruchamianych z płyty niestety nieznoszę. Jedynie przy instalacji może sobie sprawdzić przez kilka minut czy wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować