Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 17:40, Zajxx napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie czy wam tez nie znikają ciała zwierząt. Jak zabije wilka to potem
tamtedy przechodze i cało nadal lezy. czy to jakis bug czy co??


A czy nie uważasz, że takie rozwiązanie jest berdziej realistyczne, niżeli znikanie ciał ... chociaż sam nie wiem, czy w końcu nie znikną ... Wydaje mi się, że np. ciała orków (np. tych w pierwszej walki), w końcu znikły.

A skoro już tu piszę, to powim, że gierka świetna. Szczerze mówiąc myślałem że będzie gorsza. Bałem się głównie, że zniknie ten klimat Gothica. Może to nie jest już to samo co w poprzednich częściach, ale klimat nadal jest genialny. Nie grałem długo. Zdążyłem dojść zaledwie do tego trzeciego obozu/miasta. Wszystko przez to, że tak właściwie to nie mam tej gry, a gram u kumpla, z przyczyn sprzętowych ... (a co tam pochwale się ... EK kumpla ma nr. 100 ... coś nie pamiętam ile dokładnie, ale nie więcej jak 120 :P).
Gra się przyjemnie, nie tnie się, chociaż i tak gram(y) na średnich detalach. No czasem potrafi przychaczyć jak sie wchodzi do miasta, lub teleportuje. Żeby nie było gram na łatwym poziomie trudności. Gdybym miał swojego G3 i co ważniejsze mógłbym u siebie go uruchomić, to pewnie grał bym na trudniejszym poziomie, ale tak nie mam zbyt czasu, aby się więcej ''męczyć'' ...
Najbardziej jestem ciekaw jak bedą wyglądały te krajobrazy pustynne i miasta na tamtych terenach. Pamiętam, takiego jednego arta, który mi się strasznie spodobał. Był na nim gość dość duży i przypakowany (mi tam troche Gorna przypominał, był ubrany na taki ''perski'' styl) i dzierżył w rękach dwa duże miecze. Wyglądały trochę jak tasaki, ale strasznie mi się to spodobało i od tego czasu nie moge sie doczekać, aby zwiedzić tamte tereny.
Mam nadzieję, że gra ędzie długa, ale nie nudząca. Jak na razie świetnie się gra. Jestem ciekaw jak będzie wyglądała sprawa z ''dualami'' (dwie bronie na raz :D). Pewnie trzeba będzie mieć 2 miecze i np. u kowala przerobić na ''duala'' (jeżeli ktoś grał w Lineage 2 to wie o co mi chodzi).

No cóż ... więcej nic jak na razie nie napiszę, bo za krótko jeszcze grałem w G3. Problemów też raczej żadnych nie mam, więc to będzie tyle. Ide właśnie do kumpla zagrać ... wróce penie ok. 24 hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:27, Szlag napisał:

Wiem, że to nie temat o wymaganiach ale ogólnie, to w moim pojęciu znaczy "o wszystkim". Chciałem
spytać czy na
AMD Athlon XP 1.1 Ghz
512 MB RAM
Radeon 9200 64MB
po zmodyfikowaniu ini oraz ściągnięciu tweaków

miałbym jakieś szanse na "pokaz slajdów"

Na tym sprzęcie to z G3 będziesz miał tylko "tapetę" na pulpicie monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kond sciagne szybko najnowszego patcha do Gothica3.Chce go sciągac bo mam problem ze swoim sam mi gosciu chodzi ;/ wszystko sie sra ale moze byc to problem klawiatury ze nie jest sopatybilna z innymi grami ?? czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 PL ma zaimplementowanego najnowszego patcha 1.8, nic nie musisz ściągać. Natomiast jeśli masz wersję obcojęzyczną, to szukaj najlepiej na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:38, Backside napisał:

A po rozmowie z Varekiem gadałeś z Sanfordem?
Ja po tym zaatakowałem strażników i kilka osób rzuciło się do walki.

Zastanawiam się czy to bug czy ja o czymś zapomniałem :| (a zrobiłeś także quest Masona i Daryla?)


Tak, zrobiłem wszystko tak jak napisałeś i wykonałem te zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać jak się rzecz ma na moim sprzęcie.

AMD Sempron 2800+ 2,4 GHz
ATI Radeon 9550 256 mb/128 bit
512 MB Ram

Gra działa dosyć płynnie na low, czasami się tylko przycina. Ogólnie da się grać. Tweaki mi niestety nie wchodzą (pokazuje się błąd) ale i tak nie jest źle ;)

*PS. Gdzie kupić ten ognisty miecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:25, GanD napisał:

Gothic 3 PL ma zaimplementowanego najnowszego patcha 1.8, nic nie musisz ściągać. Natomiast
jeśli masz wersję obcojęzyczną, to szukaj najlepiej na stronie producenta.


Mam obcojezycznego, mogł bys mi podac stronke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:31, rick90 napisał:

*PS. Gdzie kupić ten ognisty miecz?

U tego kowala, którego uwalniasz w ataku na orków zajmujących farmę. Jak go doprowazisz do kryjówki buntowników. Masz taką misję : odnaleźć kowala.

A propos - oczyściłem tą drogę pełną jaszczurów i z jednym pełzaczem [ta misja z wyjściem z Redock] i spostrzegłem się, że nie wiem dlaczego pasek wytrzymałości zmienił mi się z złotego na szary. Dlaczego? Zauważyłem to po walce z jaszczurem. Czy to coś w związku z tym?

Jestem już w Cape Dun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:05, Liqid napisał:

A propos - oczyściłem tą drogę pełną jaszczurów i z jednym pełzaczem [ta misja z wyjściem z
Redock] i spostrzegłem się, że nie wiem dlaczego pasek wytrzymałości zmienił mi się z złotego
na szary. Dlaczego? Zauważyłem to po walce z jaszczurem. Czy to coś w związku z tym?


tak, po walce z niektórymi stworami tak jest, przez to pasek wytrzymalości szybciej się zużywa i wolniej regeneruje, aby to wyleczyć musisz użyć miikstury leczącej słabości czy coś w tym stylu, to taka z niebieskim krzyzykiem na butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jestem w Cape Dun (czy jak ta wioska opanowana przez orki sie zwie :) ) i zrobilem juz prawie wszystkie questy, ale kurcze nie moge skonczyc jednego a wlasciwie dwoch - mam upolowac jakis bandytow ktorzy maja jakas tam dostawe do magazynu. Moge wziac na ta misje npca, no ale dupa nie moge znalezc zadnej ''jaskini na wybrzezu''. Procz jednego kompleksu z ogrami i jakimis smokami >.< czy ktos mnie nakieruje jak tam trafic do tych bandytow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problema. Okara potrzebuje dodatkowych ludzi do pracy. Znalazłem Randalla i ten najpierw chce splądrować kopalnię. Wybiłem pełzacze, on zaczął ryćkac kilofem w stosie kamieni, a mi kazał splądrowac resztę. Wydobyłem, co mogłem, pozbierałem, co się dało i nic. Randall nadal ryćka i nie mogę nawiązać dialogu. Jak go nakłonić do pójścia do Okary? A raczej jak zakończyć ten quest bogata kopalnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować