Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 00:05, Aroslaw napisał:

Uratowalem Gorna z Gothy i mam porozmawiac z Lesterem i Diego! Gdzie oni są??


Jeżeli po rozmowie z Gornem wyskoczyły Ci okienka pomocy, które zalecały szukanie tych dwóch, to możesz spokojnie je zlekceważyć, to po prostu bład gry, mnie się ponownie otwarły po pogaduszkach z Miltenem.

I kolejne pytanie z cykłu "poszukiwany, poszukiwana" rozglądam się za alchemikiem uczącym robienia mikstur przemiany, jakieś namiary ?

I jeszcze mała prośba; darujcie sobie te ***spoilery**, to temat pomocowy i w zasadzie każda rozsądna odpowiedż na pytanie to siłą rzeczy jakiś spoiler więc większego sensu to to nie ma a strasznie utrudnia czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:45, kuko7 napisał:

Kurcze, jeśli ten kamień dałem temu łowcy koło przełęczy to teraz nie będę mógł otworzyć tego
ołtarza? A co tam się w nim znajduje?


Będziesz, łówca odda Ci kamień, jeśli przywódca jego klanu uzna że jesteś godny mocy przodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:45, ChrisOS napisał:

siemka dlugo sie ciągnie misja z kielichami dla magów ognia bo chcialbym jurz zniszczyc obuz
buntowników


Hmm. Nie jestem pewien czy to jest stwierdzenie faktu, czy też zadałeś pytanie. Potraktuję to jako to drugie i odpowiem że musisz znaleźć 12 ognistych pucharów z których część jest w Varancie, a potem musisz je zanieść do klasztoru na północy Nordmaru. To chyba największy i najdłuższy quest poboczny w całej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w Klanie Młota i robię taką misję "Pancerz Stejnara". Muszę mu dać za niego 100 bryłek rudy. Czy się opłaca? Będzie to dobry pancerz, lepszy od tego co noszę teraz -
Obrona pocisk - 20, uderzenia - 40, ostrzami - 40??? A jak tak to o dużo...?
I mam też drugie pytanko...w jakim miejscu rośnie najwięcej Alkojagód, najlepiej w Nordmarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:49, kuko7 napisał:

Jestem aktualnie w Klanie Młota i robię taką misję "Pancerz Stejnara". Muszę mu dać za niego
100 bryłek rudy. Czy się opłaca? Będzie to dobry pancerz, lepszy od tego co noszę teraz -
Obrona pocisk - 20, uderzenia - 40, ostrzami - 40??? A jak tak to o dużo...?


no będzie lepszy i to chyba ze dwa razy lepszy ;)

Dnia 13.11.2006 o 20:49, kuko7 napisał:

I mam też drugie pytanko...w jakim miejscu rośnie najwięcej Alkojagód, najlepiej w Nordmarze?


gobliny czasem mają więc je zabijaj a troche moze znajdziesz, najwiecej to rośnie w lesie pod Faring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:50, Szympek napisał:

Wiesz czasmi są podane wieksze wymagania, a działa na słabszych kompach.


Nie w tym wypadku, wymagania podane na pudełku są naprawdę minimalne aby gra w ogóle zechciała Ci jako tako działać, prawdopodobnie będziesz musiał dołożyć RAM-u, przynajmniej do 1 Gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:49, kuko7 napisał:

Jestem aktualnie w Klanie Młota i robię taką misję "Pancerz Stejnara". Muszę mu dać za niego
100 bryłek rudy. Czy się opłaca? Będzie to dobry pancerz, lepszy od tego co noszę teraz -
Obrona pocisk - 20, uderzenia - 40, ostrzami - 40??? A jak tak to o dużo...?


Zbroja którą od niego dostaniesz chyba będzie lepsza, ale moim zdaniem i tak niewarta takiej ilości rudy. Lepiej zdobądź 50 reputacji u buntowników i kup zbroję paladyna.

Dnia 13.11.2006 o 20:49, kuko7 napisał:

I mam też drugie pytanko...w jakim miejscu rośnie najwięcej Alkojagód, najlepiej w Nordmarze?


Najwięcej alkajagód jest rozsianych wokół chaty bimbrownika pod Faring, reszta jest dosyć żadko porozrzucana po całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście czasami są podane większe....ale nie w Gothicu 3! Tu są takie wymagania, że aż głowa boli...;]
Sam na początku tak uważałem, ale szybko się przekonałem że jest inaczej...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:51, kuko7 napisał:

Ok, a co muszę zrobić aby być godny mocy przodków? I gdzie jest teraz ten łowca?


Porozmawiaj z przywódca klanu, a łówca jest tam, gdzie go zostawiłeś ; siedzi sobie spokojnie przy ognisku na przełeczy albo w okolicy grobowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:51, kuko7 napisał:

Ok, a co muszę zrobić aby być godny mocy przodków? I gdzie jest teraz ten łowca?


ten łowca jest teraz z Pedarem koło jego chatki nieopodal tego grobowca, a co do tego pancerza to przypopmnialem sobie, że chyba nie jest wcale tak dobry jak myślałem, będzie to albo taki sam pancerz, albo tylko troche lepszy, w każdym bądź razie będzie miał dodatkowo troche ochrony przed lodem, bo to jakiś jest pancerz nordmarczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:51, cinus` napisał:

gobliny czasem mają więc je zabijaj a troche moze znajdziesz, najwiecej to rośnie w lesie pod
Faring.

Niestety, tam już chyba wszystkie zebrałem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:51, kuko7 napisał:

Ok, a co muszę zrobić aby być godny mocy przodków? I gdzie jest teraz ten łowca?


Pogadaj z przywódcą Klanu Ognia.

Dnia 13.11.2006 o 20:51, kuko7 napisał:

I gdzie jest teraz ten łowca?


Łowca siedzi albo na przełęczy (tam gdzie był poprzednio) albo u kowala Pedara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:57, kuko7 napisał:

Dobra, a może wiesz skąd najlepiej brać rudę, bo trochę jej potrzebuje, chyba ze 150 sztuk...???


szukaj różnych kopalni i zył rud, w Nordmarze jest sporo tego, a najwięcej zdnajdzesz jej w kopalni Klanu Młota tylko najpierw musisz ją odbić z rąk orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odbiję tę kopalnię to jeden z wojowników powiedział (nie pamiętam jak się nazywał, taki przy kopalni...), że dostanę miecz z magicznej rudy. I chciałbym się zapytać czy ten miecz jest dobry i ile zadaje obrażeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z misją: Zabij agresywne wilki... czy coś w tym stylu - to misja dla Dennisa, który jest na farmie tuż przed wejściem do montery... Gdzie te wilki są może ktoś wie.... pilnie potrzebuję odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka oplaca sie zabic robhara 2 czy nie bo jestem przeciwko orkom ale z tego co czytalem sluszlem ze lee karze go zabic i sluszalem terz rze ma krul dobrą tarczke wiec czy sie oplaca go zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować