Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Jestem w Monterze i mam problem mam zabić wygłodniałe wilki tylko nie wiem gdzie one są oraz zabić złodziei zboża tylko nie mogę znaleźć ich kryjówki może mi ktoś wytłumaczyć w którym miejscu są wilki i bandyci??? Z góry bardzo dziękuję ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wilki są w jaskini, jak wychodzisz z Montery przez ruinki to idziesz prosto na ścierzkę, po prawej stronie masz "obóz" niewolników ale ty idziesz w lewo tam będzie jaskinia i tam są wilki:)
złodzieje zboża są na północ od farmy tzn idziesz do wiatraka i skręcasz ze ścieżki w prawo, idziesz przy skale, tam będą zębacze i palisada z drewna i za tą palisadą będzie kilku złodzieji zboża których trzeba zabić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:31, Matiz666 napisał:

Bandyci są na północ od farmy, idź przy ścoianie skalnej to na pewno trafisz.

Jak idę przy ścianie skalnej to dochodzę do patrolu orków gdzie pilnują dostępu do Gothy i mają więźnia znajomego więźnia ;)) w dobrym kierunku idę bo już się pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:35, wdowiakm napisał:

> Bandyci są na północ od farmy, idź przy ścoianie skalnej to na pewno trafisz.
Jak idę przy ścianie skalnej to dochodzę do patrolu orków gdzie pilnują dostępu do Gothy i
mają więźnia znajomego więźnia ;)) w dobrym kierunku idę bo już się pogubiłem


jak chce zlodzieji zboza to jak idziesz kolo sciany i masz skret do gothy to go omin... idz tak jakby tam bylaa dalej sciana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:34, Bambadil napisał:

wilki są w jaskini, jak wychodzisz z Montery przez ruinki to idziesz prosto na ścierzkę, po
prawej stronie masz "obóz" niewolników ale ty idziesz w lewo tam będzie jaskinia i tam są wilki:)
złodzieje zboża są na północ od farmy tzn idziesz do wiatraka i skręcasz ze ścieżki w prawo,
idziesz przy skale, tam będą zębacze i palisada z drewna i za tą palisadą będzie kilku złodzieji
zboża których trzeba zabić:)


Dziękuje bardzo a ja się tego naszukałem ;)) To teraz mi wystarczy zabić wilki i złodziei i uwolnić Montere z pod okupacji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem włanczam nową grę wszystko się wczytuje tylko zaraz po intro wyskakuje ta podpowiedż z a ja nie mogę kliknąć na okej da się to rozwiązać czy trzeba przeinstalowywać grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Mam do Was pytanko:

Gram sobie magiem ( 36 LVL ) i nigdzie nie mogę znaleźć dobrego kostura. Kupcy ciągle sprzedają te same DWA najsłabsze kostury ( Maga i Obrony ) a i w skrzyniach niczego nie znlazłem ( opędzlowałem już chyba z milion :) ).

Czy wie ktoś może o jakimś (nielosowym)miejscu gdzie można zdobyć lepszy kostur ?
Może istnieje w Świecie gry jakaś postać z dobrym kosturem w ekwipunku ( poza kosturem Druida i kosturem z Ostrzem ) ?

Wiem, że Rhobar, Zuben i Ork Nekromanta z Nordmaru mają przy sobie kostury, ale są to kostury "fabularne" a ja pytam o zwykłe magiczne kostury, których w grze występuje około 20 ( sprawdzałem pod MARVINEM ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ogólnie do wszystkich czy jest ktos kto przeszedł całą grę ??
(tak pytam, bo chce temu komuś szczerze pogratulować, bo ja dopiero na początku jestem z powodu nauki ;/;/;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jako, że teoretycznie przeszedłem grę (zaliczyłem główny wątek), wziąłem się za eksplorację świata. Wczytałem save''a przed zakończeniem gry i podróżuję. Natknąłem się na miecz mistrzowski, który jest bardzo pomocny w walce dwoma ostrzami. Chciałbym dobrać sobie drugi taki oręż, tylko jak na razie nie mogę go nigdzie znaleźć. Mam "przepis" na ten miecz, jednak aby go wykuć potrzeba dwóch katan. Tych także nie mogę nigdzie znaleźć. Moje pytanie jest następujące: gdzie można zdobyć (nielosowo) miecz mistrzowski lub dwie katany?
Zastanawia mnie także zwój z konsekracją miecza... Do tej pory natknąłem się tylko na jeden. Gdzie znajduje się ich więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:31, cinus` napisał:

> heh mam się tak poprostu rzucić na orków w sali tronowej ?:) bo to troche będzie trudne....


wystarczy, że zabijesz byle jakiego orka lub najemnika w Monterze, a wszyscy orkowie i najemnicy
się na Ciebie rzucą i rewolucja gotowa ;)

Dobra montera odbita troche to zajeło i się sporo namęczyłem :) teraz gotha brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skaybay:

Tez tak mialem:( i dlatego gram bez podpowiedzi
Musisz poklikac myszka w poblizu ok tam zeby dziubek:) byl i ok i juz mozesz grac(ale bez podpowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanka...;]
Jestem w Silden i mam takie oto misje.
1."Imakowi zginęła halabarda"...gdzie mam jej szukać, bo niestety nic nie powiedział?
2."Zabij szamana Grompela"...jak go zabiję to orkowie będą mnie atakować. Jakie będą konsekwencje zabicia szamana?
3."Imog pomaga niewolnikom w ucieczce"...co mam zrobić w tej misji jak działam po stronie buntowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie baardzo podoba się gierka,najlepsza z częsci Gothic i jak narazie najlepszy wydany RPG no bo według mnie to narazie będzie wyprzedzał NWN2 i resztę <jak na przykład:Dark Messiah>...Jednak ma ona niestety kilka minusów takich jak baardzo duże wymaganie systemowe...Narazie nie będzie mógł sobie na nia pozwolic każdy...Ale za to ma więcej plusów:)..Ma ogromny,żyjący świat który<wg.mnie>można porównywac z tym bezkonkurencyjnym kiedyś światem w The Ellder Scrolls...Teraz to wielka konkurencja;)..Ma także świetną grafike,muzyke przede wszystkim i to co lubie najbardziej czyli klimat gry..jest on poprostu świetny:)nie wiem czy inny się ze mną zgodzą ,ale ja myśle że Gothic 3 spokojnie może startowac do miana najlepszej gry roku 2006!! I życze tej grze żeby tak się stało ;) Pozdrowienia dla fanów Gothic i wszystkich zalogowanych na Gram.pl i ekipy CDprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Jak wszcac bunt w miescie Silden i zrobic w nim misje?
pomozcie.
Mam misje z jakimis skorami ,z drewnem i zaginionym sprzetem dla jakiegos orka.
Pomozcie.
P.S.JAK SIE DOSTAC DO MIASTA BUNTOWNIKOW KOLO SILDEN.
Jakis rufus chcial mnie tam zabrac ,zebym mu pomogl ale odkad przejalem montere juz go nie ma.
HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 20:55, Bezi7 napisał:

Czesc.Jak wszcac bunt w miescie Silden i zrobic w nim misje?
pomozcie.

Musisz się spotkać z Inogiem...jest w mieście.

Dnia 18.11.2006 o 20:55, Bezi7 napisał:

Mam misje z jakimis skorami ,z drewnem i zaginionym sprzetem dla jakiegos orka.
Pomozcie.

Na północ od miasta jest dom myśliwych wystarczy że tam pójdziesz, powiesz coś o skórach i będziesz musiał je pozbierać i zanieść do magazynu...;]
Drewno jest nieopodal...poszukaj to znajdziesz, jest w mieście...

Dnia 18.11.2006 o 20:55, Bezi7 napisał:

P.S.JAK SIE DOSTAC DO MIASTA BUNTOWNIKOW KOLO SILDEN.

Wystarczy że posłyżysz się mapą...;] I to nie jest miasto, Okara znajduje się w jakini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować