Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątek 3 listopada – wielkie święto fanów gier RPG! Gothic 3 już w sprzedaży!

487 postów w tym temacie

siema
Zamierzam kupic gothica edycje kolekcjonersko.
Waham sier jeszcze czy mi pojdzie jak myslicie Ci którzy mają g3 i grają czy na takim sprzęcie mi pujdzie
AMD Sempron 3300+
1GB ram
GeForce 6600Gt

no i co pojdzie mi ??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xardas87 ja też cały czas czekam aż to spakujom i sie dzisiaj raczej niedoczekam ale jutro raczej wszyscy już bendom mieć Gothica a i za to wyczekiwanie CD Projekt powinno dać nam jakomś gre za free za to że tyle czekamy a jeszce niedostaliśmy paczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to dobry pomysł:), niech dadza dowolną gre z EXN za to czekanie, i tracenie nerwó(przynajmniej w moi przypadku)
Barbarous - w moim domu zawsze ktoś jest, napewno w godzinach pprzedpołudniowych i popołudniowych, na poczcie nie byłemz a wczeasnie, przyszedłem akurat jak paczki przywieźli, a listonosz zawsze przynosi paczki do mojej mamy do pracy, a byłem u niej i nic nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 18:46, Vegetaziom napisał:

siema
Zamierzam kupic gothica edycje kolekcjonersko.
Waham sier jeszcze czy mi pojdzie jak myslicie Ci którzy mają g3 i grają czy na takim sprzęcie
mi pujdzie
AMD Sempron 3300+
1GB ram
GeForce 6600Gt

no i co pojdzie mi ??????????????????????????????????????????????



Pojsc pojdzie ale czy kupisz jeszcze EK to ja bym juz dzisiaj szukal po empicach itp bo na gram.pl juz nie ma od dawna :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałam nadzieje że pseudo kurier przywiezie dla nie gre o 14 sam mi powiedzial ze mam sie jego spodziewac o tej godzinie. Mieszkam 26 kilometrow od olsztyna i u mnie jest bardzo dużo śniegu. Niestety musialam jechac do olsztyna ale wszystko zostawilam dla mamy zeby odebrala przesylke. O godzinie 17 dzwonie do domu czy przyszla paczka , a mama mi mowi ze niekogo nie bylo. zadzwonilam do tego "kuriera'' i sie pytam czemu go nie było. A on mi ze jechal ale nie dojechal i odłozyl beszczelnie słuchawkę. Ale jestem ciekawa jak nie mógł dojechać skoro ja mam samochó osobowy i udało mi się bez problemów dojechac i wrócic z olsztyna a on ciężarowym nie mógł. Moim zdaniem on siedzi w domu i czeka zeby wiecej paczek uzbierac w ten teren bo nie chce mu sie jechac z jedna paczką.


Tak sobie mysle że chyba opisze tą firmę w gazecie. bo to już lekkie przegięcie. To jest firma "kurierska "a nie poczta polska. Za co my płacimy.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:09, kasia22 napisał:

Już miałam nadzieje że pseudo kurier przywiezie dla nie gre o 14 sam mi powiedzial ze mam sie
jego spodziewac o tej godzinie. Mieszkam 26 kilometrow od olsztyna i u mnie jest bardzo dużo
śniegu. Niestety musialam jechac do olsztyna ale wszystko zostawilam dla mamy zeby odebrala
przesylke. O godzinie 17 dzwonie do domu czy przyszla paczka , a mama mi mowi ze niekogo nie
bylo. zadzwonilam do tego "kuriera'' i sie pytam czemu go nie było. A on mi ze jechal ale nie
dojechal i odłozyl beszczelnie słuchawkę. Ale jestem ciekawa jak nie mógł dojechać skoro ja
mam samochó osobowy i udało mi się bez problemów dojechac i wrócic z olsztyna a on ciężarowym
nie mógł. Moim zdaniem on siedzi w domu i czeka zeby wiecej paczek uzbierac w ten teren bo
nie chce mu sie jechac z jedna paczką.


Tak sobie mysle że chyba opisze tą firmę w gazecie. bo to już lekkie przegięcie. To jest firma
"kurierska "a nie poczta polska. Za co my płacimy.!!!!!


Kasiu ja proponuje po takim zachowaniu kuriera zadzwonic do ich fili ktora obsloguje twoje miasto i poprosil z szefem ale wczesniej dowiedz sie nazwiska goscia ktory nie dostarczyl paczki... Skladasz na goscia skarge u szefa i mowisz ze jak nie dostaniesz jutro paczki to pociagniesz im po kosztach bo to bylo ci potrzebne i sama na tym stracilas... Jak nie pomoze tel do pisz pismo do wawy do centrali :P ale to juz wiecej zabawy ale trzeba jakos tych ludzi ogarnac skoro sami nie potrafia... wiem ze to duzo zachodu ale coz czasami inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem chyba tak zrobię. Ale najpierw chciałam jak jutro przyjedzie zapłacić mu za przesyłkę drobniakami takimi po 1,2 i 5 groszy . to bedzie miał za swoje. Ale nie wiem czy przyjmie. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:18, kasia22 napisał:

[...ciach...]


Czy numer do tego kuriera to 60532....? Jesli tak to wiem ktory to, i tez mnie ostatnio urzadzil z SettlersII, po krotkiej rozmowe, na drugo dzien paczke dostarczyl, a GothicaIII dowiozl na czas z uprzedzeniem gdzie i kiedy bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem miec dziśaj ale nie mam bo kurierowi nie pasowało i powiedział bez ceremonialnie ze dostane po weekendzie.... on chyba sobie zarty robi.... to juz szybciej od swojego listonosza dostane tą gre niz przez ten śmieszny masterlink.... niech mi oddadzą pieniądze za wysyłke.... dzieki za takiego kuriera:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radził bym cd-projektowi zastanowić sie nad zmianą firmy kurierskiej, przeciesz takich historii na forach jest wiele...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieje ze jutro dostane . Ale jak nawet nie to co ja moge zrobic . Dla masterlink jestesmy nikim. co pujde na skarge i co . Oni mają nas gdzieś . Jeszcze uszkodzą przesyłkę. rzucą pare razy o ziemie i po grze ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś lepszy rekord?

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: wydanie kurierowi 03/11/2006 20:42:25 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 03/11/2006 20:40:18 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
3 dor wieczorne MSA 03/11/2006 15:00:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia KTW
4 Magazyn: wydanie kurierowi 03/11/2006 10:58:12 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 02/11/2006 23:21:10 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
6 dor 03,11,06 02/11/2006 15:00:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia KTW
7 Magazyn: wydanie kurierowi 02/11/2006 09:15:17 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
8 Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 06:07:22 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
9 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:56:05 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
10 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 12:26:46 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

PS
Co to znaczy cyt.: " Umówiony późniejszy termin doręczenia"? Masterlink z niczym ze mną nie kontaktował się (ma mój numer tel.) a mi wydawało się, że umowa - to "akcja" najmniej dwu stroń? Z kim Mastelink umawia się w sprawie doręczenia późniejszego mojej paczki?

Scenariusz na najbliższe dni (?)
Sobota - wydanie paczki kurierowi (po 8 godz.) kurier zwraca paczkę do sortowni.

Poniedziałek - wydanie paczki kurierowi (po 8 godz.) kurier zwraca paczkę do sortowni

Dobre:P
Czy ta paczka bęzie jeszcze cała jak ją tak przerzucają - co będzie jak okaże się że jest uszkodzona? Czy CD Projekt ma rezerwowe egzemplarze EK "Gothica 3" na wypadek zniszczenia przez przewoźnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To twojego nie pobije ale u mnie juz 1 listopada kurier mial moja przesylke. i mogl ja spokojnie wczoraj dostarczyc. A kobieta w masterlink powiedziala ze paczka wplynela do nich 2 listopada rano . Poco oni oszukują


Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 03/11/2006 15:11:44 Przesyłka wchodząca do sortowni OLS
2 03/11/2006 15:00:00 Przechowanie paczki w magazynie OLS
3 Magazyn: wydanie kurierowi 03/11/2006 09:57:28 Przesyłka wychodząca z sortowni OLS
4 02/11/2006 14:00:00 Przechowanie paczki w magazynie OLS
5 01/11/2006 10:00:00 Przechowanie paczki w magazynie OLS
6 Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 03:35:51 Przesyłka wchodząca do sortowni OLS
7 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:56:17 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
8 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 13:10:49 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że u ciebie caly czas przesylka wchodzi do sortowni i wejsc nie może;). Co to za firma . Masakra. naprawde robią z nas wariatów.

Może powinniśmy to podać do gazety jak działają nasze polskie firmy pseudo kurierskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować