Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

siema :)

jestem tutaj nowy, dopiero co wchodze w swiat CS i mam pytanie, z jakiego serwera najlepiej korzystac, jak sie pytalem kolegi, ktory juz w tym siedzi jakis czas to mi polecil ten serwis http://www.gradobicie.pl/ ale nei wiem czy to jes tok? jak myslicie dobre to jest?

pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:30, DartiReviMaster napisał:

> dehi to jak z tym sparem?Będziecie grali?

No nie wiem,

Chyba się nie wyspałeś. Po pierwsze ten post nie był kierowany do Ciebie także nie wiem dlaczego bierzesz głos.

Dnia 21.08.2008 o 12:30, DartiReviMaster napisał:

1.Nie mam składu

Szkoda.

Dnia 21.08.2008 o 12:30, DartiReviMaster napisał:

2.Nie mam mikrofonu (tzn zepsuty)

Kup sobie nowy za 15zł.

Dnia 21.08.2008 o 12:30, DartiReviMaster napisał:

3.Nie chce mi sie nic udowadniać, w grach 5on5 najważniejszy jest team a nie skill. Nawet
jakbym wygrał to nie dzięki mnie tylko mojemu zespołowi.

Nie do końca masz rację. Jak jesteś jak sam uważasz megasuperpro to mógłbyś wygrywać z nami 1vs5 i ciągnął całą drużynę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zacznij grać na serwerach non-steam. Tam pełno noobów jest, przynajmniej będzie ci łatwiej.
-_-................................................................................. ........................................... Nie wyspałeś się widać. Chodzi u o FIRMĘ servera a nie nazwę , typ. Tak niech gra na pirackich serverach to skończy tak jak Ty...bojąc się zagrać mixa i z zerowym pojęciem o co tutaj chodzi. Jak będzie miał kolegów to 12letnich non-steamowców.
> Mixy ssaja :)
-_- Bo nie grałeś żadnego bo masz non-stemowych kolegów którzy nawet nie wiedzą co to jest mix?

Najbardziej idiotyczny post w tym temacie ot.

rrobin1 - zależy na co chcesz postawić na cenę czy na jakość. Jeśli chodzi o jakoś poleciłbym GamesNet albo Shooters. Co do ceny Gradobicie nie jest takie złe i ich servery działają w miarę dobrze to samo się tyczy HitMe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wyspałeś się widać. Chodzi u o FIRMĘ

Dnia 21.08.2008 o 12:49, deih napisał:

servera a nie nazwę , typ. Tak niech gra na pirackich serverach to skończy tak jak Ty...bojąc
się zagrać mixa i z zerowym pojęciem o co tutaj chodzi. Jak będzie miał kolegów to 12letnich
non-steamowców.

Dobra niech ci bedzie, wtopa. Ale z tymi 12 letnimi kolegami z ns''a to już przegięcie. Podałem mu taką propozycje, bo nie zaprzeczysz (chyba że nigdy nie grałeś na serwerach ns) że tam jest praktycznie zerowy poziom. A tak to gram na steamowych . W dodatku k**rwa gdzie tu pisze że sie boje?! Po prostu nie chce i już. Prosta sprawa

Dnia 21.08.2008 o 12:49, deih napisał:

> Mixy ssaja :)
-_- Bo nie grałeś żadnego bo masz non-stemowych kolegów którzy nawet nie wiedzą co to
jest mix?


H@H@, gdybym nie grał, i nie wiedział co to są mixy to chyba bym tego nie pisał. Grałem pełno mixów na gatherach w eslu, i taka gra jest gówno warta. Po prostu strata czasu. Na jakim bym poziomie nie grał, low medium czy high, to praktycznie prawie zawsze nie ma zgrania. Lepiej znaleźć se klan, a nie z takimi debilstwami sie pieprzyć.Zamiast tego lepiej poćwiczyć na dmetchu

Btw:

>Chyba się nie wyspałeś. Po pierwsze ten post nie był kierowany do Ciebie także nie wiem dlaczego bierzesz głos.

Co z tego że do ciebie? W końcu w meczu miałem brać udział także ja, więc miałem prawo odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 12:59, DartiReviMaster napisał:

Dobra niech ci bedzie, wtopa. Ale z tymi 12 letnimi kolegami z ns''a to już przegięcie.
Podałem mu taką propozycje, bo nie zaprzeczysz (chyba że nigdy nie grałeś na serwerach
ns) że tam jest praktycznie zerowy poziom. A tak to gram na steamowych . W dodatku k**rwa
gdzie tu pisze że sie boje?! Po prostu nie chce i już. Prosta sprawa

Wnioskuje z kontekstu....No i koniec tyle.

Dnia 21.08.2008 o 12:59, DartiReviMaster napisał:

H@H@, gdybym nie grał, i nie wiedział co to są mixy to chyba bym tego nie pisał. Grałem
pełno mixów na gatherach w eslu, i taka gra jest gówno warta. Po prostu strata czasu.
Na jakim bym poziomie nie grał, low medium czy high, to praktycznie prawie zawsze nie
ma zgrania. Lepiej znaleźć se klan, a nie z takimi debilstwami sie pieprzyć.Zamiast tego
lepiej poćwiczyć na dmetchu

Jak grasz gathery to się nie dziw , że nie ma zgrania jak nie znasz żadnej osoby. To jest mix w pełnym słowa tego znaczeniu. Każdy jest z innej grupy i się spotykacie proste jak możecie być ze sobą zgrani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:49, deih napisał:

> Zacznij grać na serwerach non-steam. Tam pełno noobów jest, przynajmniej będzie
ci łatwiej.
-_-.................................................................................
........................................... Nie wyspałeś się widać. Chodzi u o FIRMĘ
servera a nie nazwę , typ. Tak niech gra na pirackich serverach to skończy tak jak Ty...bojąc
się zagrać mixa i z zerowym pojęciem o co tutaj chodzi. Jak będzie miał kolegów to 12letnich
non-steamowców.
> Mixy ssaja :)
-_- Bo nie grałeś żadnego bo masz non-stemowych kolegów którzy nawet nie wiedzą co to
jest mix?

Najbardziej idiotyczny post w tym temacie ot.

rrobin1 - zależy na co chcesz postawić na cenę czy na jakość. Jeśli chodzi o jakoś
poleciłbym GamesNet albo Shooters. Co do ceny Gradobicie nie jest takie złe i ich servery
działają w miarę dobrze to samo się tyczy HitMe.



aha nom dzieki za rade, wlasnie duzo slyszalem o tym serwerze http://www.gradobicie.pl/ ze jest tani i dobry i chyba sie na niego skusze :)

pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:10, deih napisał:

jak możecie być ze sobą zgrani?


No właśnie nie wiem ;p , dlatego powiedziałem że lepiej znaleźć sobie klan. Są taktyki, są poważne mecze, są treningi, itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:36, DartiReviMaster napisał:

Zacznij grać na serwerach non-steam. Tam pełno noobów jest, przynajmniej będzie ci łatwiej.

I dopisek do mojego postu [1180]

Mixy ssaja :)

Sam zaczynałem grać na n-s serwerach i to chyba dobry pomysł dla początkujących. Mixy natomiast wcale nie są stratą czasu. Jeśli kogoś (tak jak mnie) nudzi gra na ffa/tp to idzie zagrać kilka mixów. A z tym że nie ma zgrania, cóż... To niezłych sobie kolegów brałeś :D Ja tam często ludzi nie znam, a gra nam się super.
P.S. Mikrofon to coś kolo 15 złotych jak napisał deih. Żadne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:34, CyberPanki napisał:

> Zacznij grać na serwerach non-steam. Tam pełno noobów jest, przynajmniej będzie
ci łatwiej.
>
> I dopisek do mojego postu [1180]
>
> Mixy ssaja :)
Sam zaczynałem grać na n-s serwerach i to chyba dobry pomysł dla początkujących. Mixy
natomiast wcale nie są stratą czasu. Jeśli kogoś (tak jak mnie) nudzi gra na ffa/tp to
idzie zagrać kilka mixów. A z tym że nie ma zgrania, cóż... To niezłych sobie kolegów
brałeś :D Ja tam często ludzi nie znam, a gra nam się super.
P.S. Mikrofon to coś kolo 15 złotych jak napisał deih. Żadne pieniądze.


no a ja wlasnie analizowalem te wszystkie serwery i jednak na tym http://www.gradobicie.pl/ wychodzi najtaniej bo ceny sa juz nawet od 3,70 zl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.0 To sie nie doczytałem że wy chcecie mixa zagrać.Ja tam nie gram na serwerach dla noobów,wole grać z lepszymi i dojść do lepszego poziomu niż grać z noobami i sie cieszyć że zabijam ich.A tak na marginesie możecie podać swoje nicki steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:36, Get Down napisał:

o.0 To sie nie doczytałem że wy chcecie mixa zagrać.Ja tam nie gram na serwerach dla
noobów,wole grać z lepszymi i dojść do lepszego poziomu niż grać z noobami i sie cieszyć
że zabijam ich.A tak na marginesie możecie podać swoje nicki steam?


Wszystko fajnie,tylko co masz zamiar jak dojdziesz do tego poziomu ktorego chcesz? Na zawodowstwo przejscie i grac jak "mYm" ? Piekne plany i marzenia tylko pewno jeszcze kilka lat i mam przeczucie ze scena CS 1.6 upadnie,niestety :( [ sam mam takie plany na @up napisalem ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:48, gracz 155 napisał:

mało co nie przewróciłem się z krzesła tak Windows opisuje CS''a

Bro0talnie :D Ale gdzie nagość? Może chodzi o spraye? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:03, DartiReviMaster napisał:

Nie wiesz co to spray? Nie którzy wale sobie spraye z gołymi laskami i malują na ścianach.


Co Ty nie powiesz? ;o ^^

//

Jak myślicie kto wygra ESWC 2008 ? Mam nadzieję że znajdują się osoby które oglądają mecze przez HLTV ważniejsze i slędzą poczynania mYm ;) Ja osobiście prócz mYm kibicuje również SK-Gaming .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:53, Infes napisał:

Jak myślicie kto wygra ESWC 2008 ? Mam nadzieję że znajdują się osoby które oglądają
mecze przez HLTV ważniejsze i slędzą poczynania mYm ;) Ja osobiście prócz mYm kibicuje
również SK-Gaming .

Ja trzymam kciuki za MyM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się mocno angazowałem, teraz już nie. Oglądałem jak nasi jeszcze jako Pentagram dostali bęcki na jakimś Hiszańskim turnieju :P (chyba 5 miejsce mieli albo 6...) A kibicuje mym ofkozz i fnatic (o ile grają, bo się nie interesiłem ;) Teraz tylko pykam gungame'y czysto dla rozluźnienia, ale może kiedyś wroce na poważniej do cs'a ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować