Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 19:15, deih napisał:

Nie fake jumpy tylko silent jumpy. Naciskasz przycisk tam gdzie masz kucanie ustawione.
Jednak nie na tzw. "pałę" tylko z wyczuciem. Tak abyś nie stawał w miejscu ani nie było
Cię za często słychać.


To było aż za proste :) Thx.

Dnia 18.08.2008 o 19:15, deih napisał:

> pod 6? Jeśli tak, to jaką komendą w konsolę?
Każdy granat pod innym przyciskiem? Nie , nie da się. Jeśli chodzi o kupno to tak. Komenda
"bind" "4" "buy;hegren" przykładowo


Nie, nie, chodzi mi właśnie o grę. Problem jest tak, że do bunny hopów potrzebuję kółka myszki - a wtedy nie mogę kółkiem zmieniać granatów (czyli zostaje tylko używanie fleszy, albo wywalenie flesza, żeby użyć HE itd.). Jest może na to jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 11:45, ReNeG4De napisał:

Nie, nie, chodzi mi właśnie o grę. Problem jest tak, że do bunny hopów potrzebuję kółka
myszki - a wtedy nie mogę kółkiem zmieniać granatów (czyli zostaje tylko używanie fleszy,
albo wywalenie flesza, żeby użyć HE itd.). Jest może na to jakiś inny sposób?


Ja mam też zrypane kółko od myszki, dlatego wciskam przycisk 4 raz, kiedy używam flesza, dwa razy kiedy chcę przerzucić się na He, i trzy razy wciskam 4 żeby przerzucić się na smoke''a.
Ja co prawda nie jestem wielkim pr0, czy znawcą CSa, w paru kwestiach mogę się mylić. :D

***

Moje pytanie dotyczy tego, jak ustawić sobie coś takiego, żeby broń kupywała się automatycznie, tzn. żeby zamiast klikać b>rifles>M4A1 , b>primary ammo itd, żeby kupywało się automatycznie? Ja do kupywania używam myszki, mój kolega robi to wciskając numerki (mi się tam nie chce uczyć, bądź co bądź to też trochę zajmuje czasu). Jest na to sposób ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2008 o 16:17, przemas94 napisał:

Moje pytanie dotyczy tego, jak ustawić sobie coś takiego, żeby broń kupywała się automatycznie,
tzn. żeby zamiast klikać b>rifles>M4A1 , b>primary ammo itd, żeby kupywało się
automatycznie? Ja do kupywania używam myszki, mój kolega robi to wciskając numerki (mi
się tam nie chce uczyć, bądź co bądź to też trochę zajmuje czasu). Jest na to sposób

Tia. Bindowanie. Podpisujesz wszystko co chcesz kupić pod jednym klawiszem. Czyli naciskając np. F4 możesz kupić m4 , amunicje i wszystkie granaty. Prosz http://www.cs.mocny.com/bindy16,cfg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:17, przemas94 napisał:

Ja mam też zrypane kółko od myszki, dlatego wciskam przycisk 4 raz, kiedy używam flesza,
dwa razy kiedy chcę przerzucić się na He, i trzy razy wciskam 4 żeby przerzucić się na
smoke''a.


Fakt, to też jest rozwiązanie, ale już sobie ustawiłem next/previous weapon f/g a flashlighta i menu wywaliłem w cholerę, bo i tak tego nie używam i jest dobrze. Głupi jestem, nie ma co ;)

Dnia 19.08.2008 o 16:17, przemas94 napisał:

Moje pytanie dotyczy tego, jak ustawić sobie coś takiego, żeby broń kupywała się automatycznie,
tzn. żeby zamiast klikać b>rifles>M4A1 , b>primary ammo itd, żeby kupywało się
automatycznie? Ja do kupywania używam myszki, mój kolega robi to wciskając numerki (mi
się tam nie chce uczyć, bądź co bądź to też trochę zajmuje czasu). Jest na to sposób


Ammo masz pod . i ,, M4 możesz kupić jednym przyciskiem - F1, resztę możesz sobie zrobić bindami, ale to nie ma sensu, jeśli nie chce ci się uczyć numerkami ;-P

E: co do bindów, to deih już ci napisał co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 14:54, ReNeG4De napisał:

1. Jak robi się tzw. fake-jumpy?


To jest tzw. russian duck. :) Jak już napisał deih, wystarczy z wyczuciem naciskać klawisz odpowiedzialny za kucanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2008 o 17:12, Probos napisał:

To jest tzw. russian duck. :) Jak już napisał deih, wystarczy z wyczuciem naciskać klawisz
odpowiedzialny za kucanie. ;)

Russian duck fajne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 18:11, DartiReviMaster napisał:

To nie jest żadne Russian Duck czy Fake Jump tylko sillent run :>

Powtarzasz się wiesz jak bo przecież mogłeś nie uważać - że tak sobie focusa zacytuję ;).

Dnia 20.08.2008 o 18:11, DartiReviMaster napisał:

Btw: Tak wygląda sl, w każdym razie w moim wykonaniu

Momentami Trochę zza dużą częstotliwością , ale ok. Przynajmniej pokazałeś o co chodzi.

Dnia 20.08.2008 o 18:11, DartiReviMaster napisał:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 18:31, PJ MW napisał:

Ja grałem w Źródło kilka godzin, ale ostatecznie pozostałem przy 1.6.

I dobrze zrobiłeś :) CSS to strata czasu.

DartiReviMaster <--- Source to po angielsku źródło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam to znowu ja xD

Mam pewien kłopot, tym razem jednak muszę coś wyjaśnić:
Nie jestem jakimś wielkim znawcą CS''a, nie uważam się za pr0, nie jestem też przeciętniakiem czy lamą. Jeśli chodzi o grę CS jestem po prostu graczem, który lubi sobie wbić na serva od czasu do czasu i posiekać trochę na ulubionych mapach. Jednak ostatnio postawnowiłem troszkę "udoskonalić się" w tej grze, dlatego najperw chciałbym się dowiedzieć jaki mam skill. Otóż nie bardzo wiem jak się to wszystko odbywa i chciałbym, żeby ktoś mi to wyjaśnił. Niektórzy się chwalą swoim skillem, inni mówią o skillu klanu lub pytają mnie o skill. Ja, zapytany odpowiadam "nie wiem", bo przecież taka jest prawda. Dzisiaj akurat na mapie de_train miałem fragi 18 na 1 (bez czitów oczywiście), siekałem ostro i powiedziałem "mam formę". A kolo się spytał czy mam już medium skill. Ja "o_O" i powiedziałem, że nie wiem :/ Spytałem później adma jak zmierzyć skilla ale odpowiedział krótko - nie mam czasu.

Mógłby mi ktoś wyjaśnić od podstaw?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skill - czyli z ang. umiejętności. Twoje , w graniu w cs''a. Ciężko to określić wręcz bardzo ciężko. Wiele czynników pod to podchodzi , przemyślenie gry przeciwnika , aim itd. itp. Umownie są trzy podziały : low - niski , medium - średni , high - wysoki. Dodaje się też plusy i minusy np. "mam skilla low+". W przypadku high sprawa jest bardzo prosta bo takim mianem możemy wyłącznie określać profesjonalistów ( takie moje zdanie ). Gorzej już z low i medium. Gołym okiem możemy poznać , iż dany gracz jest początkujący , ale nie nazwiemy go low tylko noobem ( to chyba wiadome ). Z czasem nasze umiejętności polepszają się , dostajemy już automatycznych nawyków itd. itp. Potrafimy się ustawić w takim miejscu gdzie mamy dogodną sytuację na wygranie całego starcia. Jednak raz jesteśmy pierwsi na serverze wyzywają nas od cziterów , mówią , że jesteśmy med/high a innym razem podczas mixów dostajemy do zera od ludzi , którzy uważają się za low. Różnica jest też w skillu drużyny jak i pojedynczych jednostek. Czasami zgranie w drużynie jest wspaniałe , za to w pojedynkę już nie idzie nam tak dobrze.
Krótko: nie da się określić dokładnie jakiego się ma skilla mógłbym pisać i pisać i podawać przykłady , ale odpowiedź zawsze będzie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Aha, czyli wszystko sprowadza się do tego, jak ocenią mnie inni jak sam siebie uważam? :) Tak też myślałem, że ten podział na skille może być różny ;] Z moich doświadczeń wynika, że na medium już raczej wbiłem. Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 11:40, Get Down napisał:

dehi to jak z tym sparem?Będziecie grali?


No nie wiem,

1.Nie mam składu
2.Nie mam mikrofonu (tzn zepsuty)
3.Nie chce mi sie nic udowadniać, w grach 5on5 najważniejszy jest team a nie skill. Nawet jakbym wygrał to nie dzięki mnie tylko mojemu zespołowi.

A cieszyć sie z awansu możesz gdzie indziej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować