Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 14:13, Phelela napisał:

Bedziemy sławni ;P Z ekipa to nie problem gorzej bedzie z serwerem , mógłbym załatwic
z pif paf ale tam sie tnie gra tak dziwnie ;F deihu ty bys nie miał żadnego ?

Nie zapłacony ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz czytać? Czy ja napisałem , że w USP się liczy szybkość naciskania spustu? Właśnie temu zaprzeczyłem. Nie do mnie pretensje proszę kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 20:19, Probos napisał:

Potrafisz obierać ziemniaki ? ;c

A potrafię :].

Dnia 11.08.2008 o 20:19, Probos napisał:

Mea culpa. Nie przeczytałem całości.

Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 20:21, deih napisał:

A potrafię :].


To dobrze, jak Rosja zaatakuje będziesz miał szansę na przeżycie w bunkrze. ^_^

Dnia 11.08.2008 o 20:21, deih napisał:

Zdarza się.


Jak nie, jak tak. ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 10:33, Lord Andre 1 napisał:

Dlaczego przy moim nicku w grze pojawił się dopisek. NO-MyAC?

Ustawienia serwera. Albo poprzez osiągnięcie jakiegoś wyniku , albo coś innego w amxx , albo admin Ci zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam nowe demko DrAgOn''a zatytułowane "Thrill" pokazujące geniusz i wirtuozerię naszego kochanego Neo. Filmik robiony na zlecenie MyM''u i już przed premierą budził ogromne emocje. Moim zdaniem warto było czekać ^^ Samo dzieło zostało wykonane z niezwykłą pieczołowitością - dużo efektów, muzyka pasująca do tego co widać na ekranie, różne wstawki 3D - nic tylko oglądać i się rozpływać x) Co do samych akcji Neo nie będę się wypowiadał bo kto zainteresowany to albo te akcje już widział live albo na YT (a jeśli ich nie widział - może je zobaczyć teraz). Jedno jest pewne - Filip to najlepszy gracz Counter Strike''a. A oto link - http://www.mymym.com/en/dldetails/837.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 23:26, CyberPanki napisał:

No, SK wygrało. Jak wrażenia po meczu? Imo w pierwszych minutach SK strasznie lamiło,
później odzyskali wiarę w siebie i proszę :)

Już po raz drugi z rzędu wygrani z odwiecznym rywalem - fnatic. Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem bo spodziewałem się zupełnie innego wyniku. Może powalczą o czołówkę na ESWC , mimo , że rywali mają mocnych. ( jak to zawsze zresztą ;} ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:22, Modok napisał:

kłamiesz kłamiesz jak masz prędkość 500 to ci się powinno ściągać 10min a nie 20.

ja mam prędkość na steam pobierania od 800 do 1MB i mi się cs ściąga 5min.


Jak nie wiesz nic o internecie radiowym,to się nie wypowiadaj,dla ścisłości prędkość na tym łączu jest od 1KB/s do 1kKB/s,nie jestem jakimś maniakiem żebym patrzył się cały czas na to z jaką szybkością mi się coś ściąga ''''rzuciłem'''' okiem na starcie,że było 500,a później to już nie moja sprawa.Zresztą napisałem,że ''''przy transferze 500 KB/s''''
,więc oznacza to,iż to było dokładnie 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam dwa (lamerskie) pytania, w których google nie był zbyt pomocny, więc liczę na was:
1. Jak robi się tzw. fake-jumpy?
2. Da się tak zbindować granaty, żeby mieć (przykładowo) flesha pod 4, he pod 5 i smoka pod 6? Jeśli tak, to jaką komendą w konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 14:54, ReNeG4De napisał:

1. Jak robi się tzw. fake-jumpy?

Nie fake jumpy tylko silent jumpy. Naciskasz przycisk tam gdzie masz kucanie ustawione. Jednak nie na tzw. "pałę" tylko z wyczuciem. Tak abyś nie stawał w miejscu ani nie było Cię za często słychać.

Dnia 18.08.2008 o 14:54, ReNeG4De napisał:

2. Da się tak zbindować granaty, żeby mieć (przykładowo) flesha pod 4, he pod 5 i smoka
pod 6? Jeśli tak, to jaką komendą w konsolę?

Każdy granat pod innym przyciskiem? Nie , nie da się. Jeśli chodzi o kupno to tak. Komenda "bind" "4" "buy;hegren" przykładowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:15, deih napisał:

> 2. Da się tak zbindować granaty, żeby mieć (przykładowo) flesha pod 4, he pod 5
i smoka
> pod 6? Jeśli tak, to jaką komendą w konsolę?
Każdy granat pod innym przyciskiem? Nie , nie da się. Jeśli chodzi o kupno to tak. Komenda
"bind" "4" "buy;hegren" przykładowo


W zależności od aliasów, jakie są w pliku autobuy w katalogu CS, możesz kupować bez komendy buy. Po prostu podajesz nazwę przedmiotu i już go masz. W przypadku buy chyba trzeba podawać konkretne wartości z menu, czyli "buy; menuselect 4;menuselect 1" na przykład.

@UP
Najprościej w opcjach zmienić ;) A komenda: setinfo vgui_menus 0

Dawno już w CS nie grałem ;)

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować