Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 15:08, Probos napisał:

Nie zapominaj o OT, które nie miałoby większych problemów z SK. :D

Fakt. OT mogłoby zniszczyć i całe fnatic, i SK, i MYM do zera ;d To byli goście - szkoda że już ich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 15:18, CyberPanki napisał:

Fakt. OT mogłoby zniszczyć i całe fnatic, i SK, i MYM do zera ;d To byli goście - szkoda
że już ich nie ma :(


Z tego co słyszałem, mieli swego czasu również dywizję w WiC, ale rozpadła się z powodu jednego gościa.
Teraz, ale to chyba tylko plotki, zamierzają się zreaktywować jako multigaming. :)
EDIT: Mam jakiś problem z X-Fire, nie mogę otworzyć okienka rozmowy z Tobą. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 15:30, Probos napisał:

> Fakt. OT mogłoby zniszczyć i całe fnatic, i SK, i MYM do zera ;d To byli goście
- szkoda
> że już ich nie ma :(

Z tego co słyszałem, mieli swego czasu również dywizję w WiC, ale rozpadła się z powodu
jednego gościa.
Teraz, ale to chyba tylko plotki, zamierzają się zreaktywować jako multigaming. :)
EDIT: Mam jakiś problem z X-Fire, nie mogę otworzyć okienka rozmowy z Tobą. :/

Ten gość to w istocie był bydlak jakich mało ;p Ale skoro mają się reaktywować to jestem szczęśliwy :D
P.S. Na wszystko najlepszy jest restart kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:11, DartiReviMaster napisał:

Żeby pobudzić troche temat podziele sie z wami ciekawa nowiną-mym był w telexpresie.


http://pl.youtube.com/watch?v=uiYMy5RTYBA

Pewnie większość was już wie o tym ale co tam

Przyznam się że nie oglądałem wtedy Teleexpresu, ale cieszy mnie fakt, że media powoli zaczynają wkręcać się w zjawisko jakim jest esport. No i ten wywiad, a nie krótkie napomknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:36, CyberPanki napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=uiYMy5RTYBA
>
> Pewnie większość was już wie o tym ale co tam
Przyznam się że nie oglądałem wtedy Teleexpresu, ale cieszy mnie fakt, że media powoli
zaczynają wkręcać się w zjawisko jakim jest esport. No i ten wywiad, a nie krótkie napomknięcie.


Polska idzie po prostu w dobrym kierunku jeśli chodzi o E-Sport i jeszce naprawdę kilka lat i będziemy na takim poziomie jak inne państwa.Będziemy mieli tyle eventów,turnieji że będzie to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. We wszystkich grach steamowych(nie tylko w cs''ie) wali mi się grafika(pixeloza) i broń trzymana jest w lewej ręce, chociaż w opcjach zaznaczone jest wprawej. Nie da się tego zmienić. Co zrobić żeby to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:25, Gano napisał:

Mam problem. We wszystkich grach steamowych(nie tylko w cs''ie) wali mi się grafika(pixeloza)
i broń trzymana jest w lewej ręce, chociaż w opcjach zaznaczone jest wprawej. Nie da
się tego zmienić. Co zrobić żeby to naprawić?


A patrzalem zmienic przez " Command Menu " ? Nacisni "h" i potem tam jest right/left hand czy coś takiego i zmień tam na lewą albo na prawą i powino wskoczyć na tą co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 21:20, Infes napisał:

A patrzalem zmienic przez " Command Menu " ? Nacisni "h" i potem tam jest right/left
hand czy coś takiego i zmień tam na lewą albo na prawą i powino wskoczyć na tą co chcesz.


no ta, ale zostaje jeszcze grafika. Po przeinstalowaniu steama problem nie znika. Problem nie zniknął nawet po sformatowaniu komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:25, Gano napisał:

Mam problem. We wszystkich grach steamowych(nie tylko w cs''ie) wali mi się grafika(pixeloza)
i broń trzymana jest w lewej ręce, chociaż w opcjach zaznaczone jest wprawej. Nie da
się tego zmienić. Co zrobić żeby to naprawić?


Masz ustawione 16 bitów, zmień na 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 13:10, ReNeG4De napisał:

Masz ustawione 16 bitów, zmień na 32.


To raczej nie przyczyna ( ahh Ci 16 bitowcy :P [ smoke ] ) ... A może zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory,że tak wyskakuje z nowym postem,ale chciałbym się was spytać czy macie jakieś fajne serwery?Tylko proszę,żeby nie pisać potem"Google działa itp".Chciałbym sprawdzone serwery.No i ewentualnie pograć razem :).


PS:Lamka taka troche ze mnie jeszcze jest,ale gram dopiero od 18 sierpnia tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 21:11, mateuszencja napisał:

PS:Lamka taka troche ze mnie jeszcze jest,ale gram dopiero od 18 sierpnia tego roku


To teraz pomyśl sobie że właśnie Ci doradza 3 letni gracz :D :P Który niedługo bedzie grać w mYm or SK-Gaming ;) A tak do rzeczy... Więc gram.pl nie zastrzega podawaniu linków do innych tematyk więc ja Cie zapraszam na www.g4g.pl , naprawdę porządny server CS 1.6 jak i CS:Source . Zapewne najlepszy Polski server CS 1.6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee....przepraszam nie wolno podać adresu servera? Parę postów wczesniej i masz ich parę oraz żadnego bana/degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:32, Infes napisał:

> PS:Lamka taka troche ze mnie jeszcze jest,ale gram dopiero od 18 sierpnia tego roku


To teraz pomyśl sobie że właśnie Ci doradza 3 letni gracz :D :P Który niedługo bedzie
grać w mYm or SK-Gaming ;) A tak do rzeczy... Więc gram.pl nie zastrzega podawaniu linków
do innych tematyk więc ja Cie zapraszam na www.g4g.pl , naprawdę porządny server CS 1.6
jak i CS:Source . Zapewne najlepszy Polski server CS 1.6 ;)



OO dzieki napewno skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:32, Infes napisał:

> PS:Lamka taka troche ze mnie jeszcze jest,ale gram dopiero od 18 sierpnia tego roku


To teraz pomyśl sobie że właśnie Ci doradza 3 letni gracz :D :P Który niedługo bedzie
grać w mYm or SK-Gaming ;) A tak do rzeczy... Więc gram.pl nie zastrzega podawaniu linków
do innych tematyk więc ja Cie zapraszam na www.g4g.pl , naprawdę porządny server CS 1.6
jak i CS:Source . Zapewne najlepszy Polski server CS 1.6 ;)


Popieram :D Sam gram tam w 1.6 i w Source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 21:11, mateuszencja napisał:

Sory,że tak wyskakuje z nowym postem,ale chciałbym się was spytać czy macie jakieś fajne
serwery?Tylko proszę,żeby nie pisać potem"Google działa itp".Chciałbym sprawdzone serwery.No
i ewentualnie pograć razem :).


Ode mnie:
[TP]
212.180.143.8:27778
62.21.98.149:27014 (wspomniana post wyżej INEA)
78.88.244.55:27015
[FFA]
62.21.98.114:27015
78.28.0.25:27015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:36, deih napisał:

Eeeee....przepraszam nie wolno podać adresu servera? Parę postów wczesniej i masz ich
parę oraz żadnego bana/degrada.


No to czemu mnie nie wydałeś? Pisz do moderatora :( ... Ja się cieszę że mogłem pomóc mateuszencja i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:19, deih napisał:

Wejdź dzisiaj na INEA''e i zrób screena jak masz takie staty :). Zobaczymy czy tak łatwo.


A mi sie tak przypomniało i prosze, masz tu pare moich statów. Imo nie są super pro ale grunt że coś rozgrywam. Co do samego serwa dużo hajt skilofcuf tam nie ma, ale gra sie przyjemnie

Na cbblu nie dali mi za dużo pograć :<

20080911174959

20080911175104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować