Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 15:17, DartiReviMaster napisał:

Na kazdym serwerze bedzie gral jakis noob. Chcac nie chcac .

Imo nie rozumiem dlaczego wy gracie na staty, a nie dla samej checi bycia dobrym :/

Dokładnie. Gra się dla przyjemności i dla samodoskonalenia, a nie aby mieć lepsze staty. Samo przyjdzie z biegiem czasu. Ale wiesz to są casuale i tego nie rozumieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 15:03, Modok napisał:

Po pierwsze to nie są modele z CZ tylko ściągnięte z FPS BANANA

A jak tak mówi cię to wejdź cię na tej serwer i chętnie zobaczę wasze statystyki ponieważ
na tym serwerze nie grają noobki.

Może najpierw słownik w rękę, co? "Wejdź cię" - co to jest? A nie gra się na statystyki, bo to żałosne. Gra się dla przyjemności i doskonalenia umiejętności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up już dajecie se spokój ;)

No i niestety FX odpadły od turnieju po przegranej z fnatic( byli bez szans z takim topowym klanem ) ale za to pokazali klase walcząc z Made in Brazil ( MiB ) . Pozostaje więc nam kibicowanie mYm które przegrało to z mTw jednakże gra dalej ;) Miejmy nadzieję że dalej pokaża klase a na końcu pokonają mTw tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co macie do osób grających dla statystyk. :P
Ja jak czasami pocinam sobie z moim wujkiem, to jego interesuje jedynie ilość zabitych. Pozwala mu się to odstresować. :D Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, żeby przyszedł kiedyś do mnie i powiedział " To co, matole, ćwiczymy skilla ? ". ^_^
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 18:08, Probos napisał:

Nie rozumiem co macie do osób grających dla statystyk. :P
Ja jak czasami pocinam sobie z moim wujkiem, to jego interesuje jedynie ilość zabitych.
Pozwala mu się to odstresować. :D Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, żeby przyszedł
kiedyś do mnie i powiedział " To co, matole, ćwiczymy skilla ? ". ^_^
Pozdrawiam.

Toteż wcześniej napisałem, że ludzie grający dla statsów to casuale pełną gębą :P Jak twój wujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NS, kurde chłopaki, przez Was będę spać do 20.00 :D. Ale te 8 ostatnich rund to była przesada, takiej nerwówki nie miałem nawet na testach w szkole ;]. Dobra robota za rok skopiecie inną drużynę. MYM FTW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finału nie oglądałem bo wiedziałem , że jak estro wygra to mym da sobie radę. Gorzej z fnatic tego się najbardziej się obawiałem , ale wszystko się dobrze potoczyło i mamy mistrza. Trochę śmieszny turniej takie wysokie wygrane i przegrane...Brawo też dla FXów którzy wygrali z niegdyś wspaniałym mibrem. Demko trzeba sobie zobaczyć finałowe zwłaszcza jak grali na tuscan :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni oglądania ESWC (z przerwą na 4 godzinną drzemkę) no i win MYM. Ale jestem szczęśliwy ^^ Ani razu nie zwątpiłem w moją drużynę, chociaż kilka razy było ciężko (tuscan niszczył emocjami pod koniec :D Tak przy okazji - kto się spodziewał tuscana w finale ESWC? oO). Nic, pozostaje się cieszyć no i życzyć chłopakom utrzymania formy. MYM - zawsze w naszych sercach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phew, dziwisz im się ? Ech aż zaluje ze nie ogladalem, ale trudno, wazne, ze mamy mistrza. NIe orientuje się ostatnio, jak tam teraz czolówka się prezentuje ? Widzę, że mibr solidnie dostaje w dupe teraz, jak ostatnio sie interesilem, to mtw to byly jakies lolki do bicia na turniejach. Moze ktos pokrotce opisac sytuacje na scenie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 22:28, DartiReviMaster napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=8y3n0ZrvSic

Rozwalilo mnie to. Okazuje sie ze mymowcy podczas meczu jesli chodzi o jezyk zachowuja
sie jak zule spod mostu ;D . Za to kocham polakow ;]

E tam żule :D Niektórym radość udziela się w ten sposób ;p W każdym razie nie ma nic lepszego od "NAJS K**WA!" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 22:28, DartiReviMaster napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=8y3n0ZrvSic

Rozwalilo mnie to. Okazuje sie ze mymowcy podczas meczu jesli chodzi o jezyk zachowuja
sie jak zule spod mostu ;D . Za to kocham polakow ;]

Ehh.....nie wiem co już mówić o Twoich postach. Dajesz nam do zrozumienia , że na scenie CSa nie znasz się wcale ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deihu, moze ty mi odpowiesz na powyższrgo posta ? Musialbym sie przebijac przez tony newsow na paru roznych serwisach a nie mam czasu i ochoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zalezy jakie masz na mysli znaczenie slow ,,Scena CS''a" . Bo ja mysle ze ta sa zawodnicy, teamy itp. a nie zachowanie podczas meczu. W sumie prawda, nie wiem jak moga sie zachowywac gracze podczas gry na takich lanach, bo w sumie skad? Na zadnym nie bylem, a takich materialow video jest malo. Moglem tylko sie domyslac, jak to wyglada :>

Btw: Zawsze sie czepiasz :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 11:25, mtobi napisał:

Deihu, moze ty mi odpowiesz na powyższrgo posta ? Musialbym sie przebijac przez tony
newsow na paru roznych serwisach a nie mam czasu i ochoty :P

Sytuacja na scenie tak? W Europie liczą się 3 zespoły MYM , fnatic , mTw. Na świecie jest tak samo. Z nimi mogą jeszcze powalczyć estro , SK Gaming i mousesports , reszty jakoś nie widzę. Zapewne jeśli na ESWC mym byłoby inaczej rozstawione i trafilibyśmy na fnatic o finale moglibyśmy zapomnieć. Jak to zonic ( z mTw ) określił sytuacja przedstawia się tak:
mym > mTw
mTw > fnatic
fnatic > mym

Jednak z czasem się wszystko zmienia kiedyś nikt nie myślał , że mTw będzie tak wysoko a tutaj miła niespodzianka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:18, mtobi napisał:

Co to jest estro ? Nie słyszałem. To mutacja jakiegos teamu ?

eSTRO walczyło w finale z MYM''em. Jakieś Koreańskie coś, które imo tylko farta miało ;d A fnatic to już historia. Jak dla mnie SK jest od nich lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować