Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Witam, mam pytanie. Przy instalacji Dark Messiah: Might and Magic zainstalowałem Steam''a. W jaki sposób mogę teraz pobrać/zainstalować Counter-Strike''a? Słyszałem, że darmowo dzięki Steam można go pobrać, czy jakoś tak. Obojętnie, czy 1.6 czy Source. Do zainstalowania mam jedynie Postal, HL2: Deatmatch i Lost Coast czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 16:35, Jaki_Gahn napisał:

Witam, mam pytanie. Przy instalacji Dark Messiah: Might and Magic zainstalowałem Steam''a.
W jaki sposób mogę teraz pobrać/zainstalować Counter-Strike''a? Słyszałem, że darmowo
dzięki Steam można go pobrać, czy jakoś tak. Obojętnie, czy 1.6 czy Source. Do zainstalowania
mam jedynie Postal, HL2: Deatmatch i Lost Coast czy jakoś tak :)

Postal?

Jak nie kupiłeś CSa to nie możesz go zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 16:35, Jaki_Gahn napisał:

Witam, mam pytanie. Przy instalacji Dark Messiah: Might and Magic zainstalowałem Steam''a.
W jaki sposób mogę teraz pobrać/zainstalować Counter-Strike''a? Słyszałem, że darmowo
dzięki Steam można go pobrać, czy jakoś tak. Obojętnie, czy 1.6 czy Source. Do zainstalowania
mam jedynie Postal, HL2: Deatmatch i Lost Coast czy jakoś tak :)

Trzeba mieć Half-Life''a (zarejestrowanego na Steam''ie) albo kupić Counter-Strike''a 1.6, innego wyjścia nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną sprawę. Gram dziś w CSa i patrze bron sama mi się zmienia na poprzednią. Myślę ze przez przypadek Q wcisnąłem. Ale potem to sie p owtarza. Zostawiłem go samego by sobie stał i nic nie robił i ciągle broń mi się zmienia na poprzednią. Może to świec jak to naprawić ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... Ja dzisiaj sobie pykłem w 1.6 :D. Nie ogarniam co się dzieje :P. Nie grałem chyba z rok, a może i dłużej. Chyba juz wiecej do tego nie wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia czytałem już dawno. Swoją drogą ciekawe ile dostają miesięcznie i jakie jest porównanie do zarobków z mYm. Bo to że dostają więcej kasy niż w Crank Clan to wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:18, Medyk napisał:

>Chyba juz wiecej do tego nie wrócę :)
A to dlaczego?

Przestawiłem się już totalnie na CoD4. Zapomniałem jak się co nazywa, jedynie pamiętam "długą" i "trupiarnie" na d2 :D... (edit), a poza tym gdybym zaczął grać w CSa przestałbym w CoD'a i straciłbym mój klan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozlosowano grupy na ESWC Asia Masters
Group A

WeMade FOX
wNv
Evil Geniuses
To Be Announced

Group B

Speeder
mousesports
Alchemists
To Be Announced

Group C

Wicked
SK Gaming
Immunity
fnatic

Group D

mTw
TitaNs
UMX
To Be Announced

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli forma dopisze;].Pech,ostatnio to z sk wygrać nie mogli;[.Ale liczę że forma będzie jak za czasów pentagramu;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby pokazali się z dobrej strony choć pewno nie wyjdą nawet z grupy. Jak zawsze traf chciał by mieli wręcz grupe śmierci a takie mousesports będzie się w swojej grupie obijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ooftop ale mam nieco noobskie pytanie. Jak mogę zmienić skiny, by były ustawione te defalutowe, a nie te z Condition Zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o bronie czy skiny to wrzucasz "E:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\nazwa_konta\counter-strike\cstrike_polish\models lub cstrike\models", zależy jaki masz język ustawiony. Tak chociaż mi się wydaje ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem ze skinami. Pewien server (a mianowicie uSmerfa) wgrywa skin double mp5. A ja chciałbym mieć starego skina (tzn tego z source czy tam cz) Co zrobić? Bo nie mogę wyłączyć pobierania plików bo jak będzie zmiana na mapę której nie mam to dupa zbita. A jak próbowałem podmienić ten plik doublemp5 zwykłym to nie było widoczne nic ;) Więc, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować