Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 17:21, Abomek42 napisał:

Ma ktos jakas taktyke vs wilki i szakale? To dosc irytujace, gdy cie zabija z full life
spam attackiem.

JEdna kulka ognia i po problemie, a jeśli nie chcesz marnować strzał do z łuku a potem szybkimi atakami z miecza (ppm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:01, Clear napisał:

heh...Nie mogę znaleść Okary. Znalazłem w lesie na północ od Okary pełno buntowników,
ale nie mam Rolanda dla którego mam list...

Do okary może zaprowadzić Cię niewolnik z farmy gdzie jest Elber? On na 100% zna drogę ;]

P.S. Mała rada tnij cytaty i posty bo zaśmiecasz tak strony przez co dłużej się one niektórym ładują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze w grze nie stac mnie by bylo na taka ilosc kul ognia by zabijac wilki po 50 exp. (a magii nie bede szkolil bo gra bedzie za latwa)
Gram na trudnym, wiec nawet szybkie ataki z miecza skutkuja do ~polowy zycia wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować zawalczyć okutym kosturem, a jak masz parę wolnych PN to halabardą. Już dawno przekonałem się, że na stwory są one znacznie skuteczniejsze niż miecz. Ew. PPM a potem - trzymając - nawalasz w LPM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:29, Tajemnic napisał:

Możesz spróbować zawalczyć okutym kosturem, a jak masz parę wolnych PN to halabardą.
Już dawno przekonałem się, że na stwory są one znacznie skuteczniejsze niż miecz. Ew.
PPM a potem - trzymając - nawalasz w LPM...

PPM a potem LPM nie nadaje się na wilki czy szakale, nie mówiąc o wargach :P Podczas tego ataku bestia zaatakuje tyle razy że połowa życia ujdzie, jak coś to już lepiej dwoma mieczami młynek zrobić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie mówimy o tym samym :). Jak trzymając PPM przytrzymasz LPM, to atak faktycznie będzie długi. Natomiast jeśli trzymając prawy, będziesz raz po raz naciskał na lewy, to Bezik będzie robił krótkie cięcia-dźgnięcia mieczem, oddalonym od niego na długość ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie mogę trafić do Okary...jestem gdzieś w lesie, gdzie jest pełno buntowników (blisko Silden). Apropo Okara to jest miasto czy jakieś obozowisko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okara to obozowisko, leżące głównie pod ziemią - jak Reddock. A jak trafić? Idź po prostu (za pomocą mapy) na przełaj. W końcu trafisz :) Jak zobaczysz Silden - zaszedłeś za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:29, Tajemnic napisał:

Okara to obozowisko, leżące głównie pod ziemią - jak Reddock. A jak trafić? Idź po prostu
(za pomocą mapy) na przełaj. W końcu trafisz :) Jak zobaczysz Silden - zaszedłeś za daleko.


Aha. Czyli mam iść od strony Montery na północ ? Czy mam wejść w las ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest obóz buntowników - wejście do niej jest dość trudne do znalezienia jeśli nie wie się czego szukać. Przejrzyj parę ostatnich postów - już raz zadałeś to pytanie i dostałeś na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki wszystkim za niezbędną pomoc. Znalazłem już Okare. Teraz siedze w Geldern i musze sie dostać do świątyni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 22:19, hagen321 napisał:

mam pytanie czy jest jakiś inny sposób wejścia na pustynie niż przejście przełećzą czy
przepłynięcie tam????

Jasne, że nie, a jakie masz jeszcze opcje transportu, polecieć? Chyba tylko cheatem gdy zespawnujesz sobie jakąś runę teleportacji z Varantu. Można tylko przepłynąc i przejść cudów (bug'ów) nie wliczam:)
Możesz ewentualnie spróbować tricku ze wspinaniem się na zbocza i jakos "przeskoczyć" te graniczne góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 22:19, hagen321 napisał:

mam pytanie czy jest jakiś inny sposób wejścia na pustynie niż przejście przełećzą czy
przepłynięcie tam????


Można jeszcze iść wzdłuż brzegu z okolic Trelis i przejść na pustynie w okolicach Lago, albo iść aż do Bakareshu. Ale to pewnie wiesz sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie znajdują się Pierścienie Alchemików w Geldern ? Mam juz 5. Jest może jakaś mapka czy coś w tym stylu ?? :D Albo kto je ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się