Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 17:21, Piotrek''mysza napisał:

Obeszło się bez patchy.Myślę, że przyczyną było tego, iż mam za słaby komputer.Nagle
dzieje się przeciążenie i komputer nie wyrabia, ale nie jestem informatykiem więc nie
wiem jaki był powód.

Dzięki za chęci ! Przepraszam za zamieszanie !

Dnia 23.11.2008 o 17:21, Piotrek''mysza napisał:

Obeszło się bez patchy.Myślę, że przyczyną było tego, iż mam za słaby komputer.Nagle
dzieje się przeciążenie i komputer nie wyrabia, ale nie jestem informatykiem więc nie
wiem jaki był powód.

Dzięki za chęci ! Przepraszam za zamieszanie !


Witam!
To problem już w 100% rozwiązany? Jak nie to jest na to rada:
A jaką masz kartę graficzną? Jak 256MB to chyba mogę Ci pomóc (ale nic nie obiecuję!). Jak możesz to prześlij mi na meila wszystkie pliki o rozszerzeniu *.ini, które znajdują się w folderze z zainstalowaną grą. Tylko żeby były zarchiwizowane (najlepiej WinRAR''em)jako jeden plik (jak możesz to stwórz samorozpakowujące się archiwum *.sfx). Już wyjaśniam o co mi chodzi: Otóż twórcy gry tak napisali kod tej gry żeby najlepiej działała na kartach 512 MB. W jednym z tych plików ".ini" (chyba nazywa się G3.ini) znajduje się jedna linijka która odpowiada właśnie za płynność ( a właściwie za brak płynności). Gra jest "ustawiona" pod karyt z 512 MB, a ja postarałbym się to zmienić, żeby działała Ci na karcie z 256MB (o ile taką masz). Ja kiedyś miałem GF 6200 i bardzo mi to pomogło, ale pamiętaj, że Tobie nie musi wcale pomóc.
Zrób jeszcze kopie zapasowe tych plików. Przed "spakowaniem" plików uruchom grę i ustaw detale na jakich grasz (nie dawaj wyższych). E-mail w podpisie
Trochę zagmatwałem, ale mam nadzieję że minie zrozumiałeś.
PS.Prosiłbym aby archiwum nie zawierało wirusów
Edit: To pomaga w sytuacji, gdy gra trochę zwalnia (wiesza się).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 10:03, KinggAdek napisał:

To wreszcie które patche zainstalować najlepiej? najnowszy, czy...


Zainstaluj te, które podawałem Ci wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 10:19, wdowiakm napisał:

> To wreszcie które patche zainstalować najlepiej? najnowszy, czy...

Zainstaluj te, które podawałem Ci wczoraj :)



Nie mi, ale dzięki za odp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 11:15, KinggAdek napisał:

Nie mi, ale dzięki za odp. ;)


Fakt nie zwróciłem uwagi na nicka tylko na avatar, że biały :)

Tutaj masz te patche:

1.09 - http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1412
1.12 - http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1471
1.6 - http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:41, junior17 napisał:

> Obeszło się bez patchy.Myślę, że przyczyną było tego, iż mam za słaby komputer.Nagle

> dzieje się przeciążenie i komputer nie wyrabia, ale nie jestem informatykiem więc
nie
> wiem jaki był powód.
>
> Dzięki za chęci ! Przepraszam za zamieszanie !

> Obeszło się bez patchy.Myślę, że przyczyną było tego, iż mam za słaby komputer.Nagle

> dzieje się przeciążenie i komputer nie wyrabia, ale nie jestem informatykiem więc
nie
> wiem jaki był powód.
>
> Dzięki za chęci ! Przepraszam za zamieszanie !

Witam!
To problem już w 100% rozwiązany? Jak nie to jest na to rada:
A jaką masz kartę graficzną? Jak 256MB to chyba mogę Ci pomóc (ale nic nie obiecuję!).
Jak możesz to prześlij mi na meila wszystkie pliki o rozszerzeniu *.ini, które
znajdują się w folderze z zainstalowaną grą. Tylko żeby były zarchiwizowane (najlepiej
WinRAR''em)jako jeden plik (jak możesz to stwórz samorozpakowujące się archiwum *.sfx).
Już wyjaśniam o co mi chodzi: Otóż twórcy gry tak napisali kod tej gry żeby najlepiej
działała na kartach 512 MB. W jednym z tych plików ".ini" (chyba nazywa się G3.ini)
znajduje się jedna linijka która odpowiada właśnie za płynność ( a właściwie za brak
płynności). Gra jest "ustawiona" pod karyt z 512 MB, a ja postarałbym się to zmienić,
żeby działała Ci na karcie z 256MB (o ile taką masz). Ja kiedyś miałem GF 6200 i bardzo
mi to pomogło, ale pamiętaj, że Tobie nie musi wcale pomóc.
Zrób jeszcze kopie zapasowe tych plików. Przed "spakowaniem" plików uruchom grę i ustaw
detale na jakich grasz (nie dawaj wyższych). E-mail w podpisie
Trochę zagmatwałem, ale mam nadzieję że minie zrozumiałeś.
PS.Prosiłbym aby archiwum nie zawierało wirusów
Edit: To pomaga w sytuacji, gdy gra trochę zwalnia (wiesza się).
Pozdrawiam



Tak w 100% jak się powtórzy to obiecuję, że się zgłoszę do Ciebie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wracając do bugów i innych problemów.
Raz miałem taką sytuacje, że można było uszkodzić komputer fizycznie.:D Po prostu dochodzę do Zubena, a jego nie ma.Podobną sytuacje miałem z paroma innymi rzeczami...Z Gornem Shawnem przedmiotami itp. Po prostu "niema".

A... Kartę mam INVIDIA 6600 . To jest 256 mega o ile się nie mylę.Procesorek też nie za dobry- 1.3...:D Jedynie karta pamięci się łapie - 1G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy istnieje jakaś mapka, na której są zaznaczone szczawie królewskie? Długo szukałem w necie ale się nie doszukałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:16, KAROLMACIEJ napisał:

Mam pytanko: czy istnieje jakaś mapka, na której są zaznaczone szczawie królewskie? Długo szukałem w necie ale się nie doszukałem. :)


Mapka być może istnieje, tego nie wiem. Ale jeśli (jak się domyślam) potrzebujesz ziółka do wykonania jednego z zadań w Geldern, co najmniej dwa szczawie znajdziesz w okolicy Ardei. Trzeci powinien być niedaleko Geldern, niestety, grałem tak dawno, że nie pamiętam, gdzie. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:16, KAROLMACIEJ napisał:

Mam pytanko: czy istnieje jakaś mapka, na której są zaznaczone szczawie królewskie? Długo
szukałem w necie ale się nie doszukałem. :)


Polecam Ci mapę interaktywna czy jakoś tak... Masz tam wszystko !!
Polecam !! Naprawdę warto to ściągnąć.Linku Ci nie dam bo nie chce mi sie szukać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, wiedziałem o tej mapce, ale nie sądziłem, że nawet takie drobnostki na niej są. ;)

@ DJ Szlafrok
Akurat tamte już zebrałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 22:51, KAROLMACIEJ napisał:

Wielkie dzięki, wiedziałem o tej mapce, ale nie sądziłem, że nawet takie drobnostki na
niej są. ;)

@ DJ Szlafrok
Akurat tamte już zebrałem. ;)


Nie ma za co .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:27, Piotrek''mysza napisał:

Mam pytanie. Gdzie znajdę przepis na miecz z czystej magicznej rudy?

Hmm...Chyb adałoby się kupic go u głównego kowala(nie pamiętam imienia) w Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:52, Revar napisał:

Hmm...Chyb adałoby się kupic go u głównego kowala(nie pamiętam imienia) w Nordmarze.


Ingvar miał na imię :) Ale z tego co pamiętam, to takiego przepisu nie znalazłem... Ale to mógł być bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś moze mi pomoc? ;) Jestem w Vengradzie i próbuje wykonac jedno z zadan mianowicie dostarczenie młotów, kilofów i pił dla Vandorna. Troche juz tego mam ale nie za duzo, jednak wybiłam juz wszystkich Orków w miescie i przeszukalam wszystko i nie moge znalezc zadnych wiecej sprzetow. Czy ktos moze wie gdzie mam ich szukac? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:48, Monalisaa napisał:

Witam! Czy ktoś moze mi pomoc? ;) Jestem w Vengradzie i próbuje wykonac jedno z zadan
mianowicie dostarczenie młotów, kilofów i pił dla Vandorna. Troche juz tego mam ale nie
za duzo, jednak wybiłam juz wszystkich Orków w miescie i przeszukalam wszystko i nie
moge znalezc zadnych wiecej sprzetow. Czy ktos moze wie gdzie mam ich szukac? Pozdro

Czesto takie przedmioty sa w opuszczonych konwojach(tzn.jest rozwalony wóz i kilka rozwalonych rzeczy),najczęściej przy drogach,jak wspomniał Karharot poszukaj w miastach i na drogach koło nich,powinno się coś znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:01, KAROLMACIEJ napisał:

> Hmm...Chyb adałoby się kupic go u głównego kowala(nie pamiętam imienia) w Nordmarze.


Ingvar miał na imię :) Ale z tego co pamiętam, to takiego przepisu nie znalazłem... Ale
to mógł być bug.

to jak mam wykuć ten miecz z czystej magicznej rudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się