Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No krecilem sie sporo i nic.Doszedlem az do jakiegos obozu orkow daleko na polnocy.Na mapce zaznaczone jest ze powinien sie krecic miedzy 2 wzgorzami.Zlazlem cala okolice i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bieganie po lodowcach Nordmaru doprowadzało do białej gorączki ;) Rozpruwacz też jest wilkiem i jest z jakimś swoim stadem, więc szukaj takich grupek. Nie odchodź za daleko od punktu zaznaczonego na mapie, ale rozejrzyj się czy w pobliżu nie ma jakiejś lodowej półki, wzgórza lub czegoś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:28, bokoyeb napisał:

No krecilem sie sporo i nic.Doszedlem az do jakiegos obozu orkow daleko na polnocy.Na mapce
zaznaczone jest ze powinien sie krecic miedzy 2 wzgorzami.Zlazlem cala okolice i nic.

Dwa razy spotkałem Białego Rozpruwacza na dość płaskim terenie kończącym się urwiskiem. Z obu stron były jakieś góry. A jak znalazłeś obóz orków, to przynajmniej nie szwendałeś się nadaremno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:06, fish13 napisał:

Mam takie pytanie w Gothica III gram od paru dniu I mam problem z misją w Monterze. Wykonałem
wszystkie dostępne mi na razie zadania w tym mieście. Ale przez pomyłkę przy braniu zadania
od Bradleya związane z wykonaniem zadania wymianą niewolników i nacisnąłem zrób sobie sam i
da się to jakoś odkręcić i jak w tym mieście zdobyć reputację od orków??



A jeszcze jedno mam pytanie czy bez tego zadania zrobionego można zaatakować Monterę wraz z buntownikami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 15:06, fish13 napisał:

Mam takie pytanie w Gothica III gram od paru dniu I mam problem z misją w Monterze. Wykonałem
wszystkie dostępne mi na razie zadania w tym mieście. Ale przez pomyłkę przy braniu zadania
od Bradleya związane z wykonaniem zadania wymianą niewolników i nacisnąłem zrób sobie sam i
da się to jakoś odkręcić i jak w tym mieście zdobyć reputację od orków??



A jeszcze jedno mam pytanie czy bez tego zadania zrobionego można zaatakować Monterę wraz z buntownikami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:13, bokoyeb napisał:

Gdzie znajde Biale rozpruwacza.Korzystalem z mapki swiata i tam niby jest pod nr 103 ale krecilem
sie po okolicy wybilem pare wilkow pare rozpruwaczy gobliny itp ale zadnego bialego rozpruwacza.

Spróbuj pochodzić po okolicy z wyciągniętym łukiem lub jakimś czarem. Zwiększa to pole widzenia i podświetla postacie i potwory ze sporej odległości. Dzięki temu łatwiej go zauważysz :-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wiecie kto mnie nauczy takich czarów jak gradowa burza, otwiernie zamków, wybuch sopla czy bąbel czasowy???? byłem u saturasa, merdariona, vatrasa, riordiana i myxira i nikt tego nie uczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:36, fish13 napisał:

A jeszcze jedno mam pytanie czy bez tego zadania zrobionego można zaatakować Monterę wraz z
buntownikami??


Też taki sam błąd zrobiłem i nie mogłem sie dostać do głównej postaci w tym miescie i musiałem sam wywołać bunt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:53, Ludvic napisał:

> A jeszcze jedno mam pytanie czy bez tego zadania zrobionego można zaatakować Monterę wraz
z
> buntownikami??

Też taki sam błąd zrobiłem i nie mogłem sie dostać do głównej postaci w tym miescie i musiałem
sam wywołać bunt .



Ale tak po prostu zaaatakowałeś orków i buntownicy ci pomogli?? Czy może jakoś inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie?:/ :/ bo wiem że te ostatnie czary dominacji(inos) i przywołania(beliar) można sie uczyć po wybranie ścieżki ale nie ma tak dokładnie ścieżki adanosa:/ i nie mam pojęcia jak zdobyć te czary:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:54, Bambadil napisał:

Ja to nazywam mgłą;) wiele razy tak miałem i najczęściej na pustyni i w Nordmarze ale w Myrthanie
też się zdarzało. Jak tak miałem to np. teleportowałem się do jakiegoś miasta np. Geldern spałem
i najczęściej przechodziło, a jeśli nie, to spałem do skutku (kiedyś tak spałem w domu jakiegoś
kupca w Mora Sul przez mniej więcej 15 dni:P tzn. naciskałem śpij do rana [czy jakoś tak] z
15 razy:P i pomogło:). Ewentualnie prześpij się, wyłącz grę włącz z powrotem jak nadal będzie
ta "mgła" to znów się prześpij i powinno pomóc:) Jeśli to nie pomoże to nie wiem:/


mam 5 seavow w roznych momentach gry i nie powiesz mi ze na kazdym bylo to samo jak zapisywalem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:00, fish13 napisał:

Ale tak po prostu zaaatakowałeś orków i buntownicy ci pomogli?? Czy może jakoś inaczej??


Atakujesz jakiegoś orka lub najemnika i wybijasz wszytskich ale nie pamietam czy pomogli mi buntownicy czy nie wydaje mi sie że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:30, krzysiekxl29 napisał:

Gdzie mozna znalezc helm paladyna w Geldern?

Znajduje się on na komodzie, gdzie przebywa chyba dwóch orkowych szamanów. Jeden z nich zleca Ci abyś przyniósł mu kilka brył siarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak ponieważ w grze niema "wysp południowych" o których nieco mówiło się w po przednich częściach. Jeżeli miałby wyjść dodatek to PB powinni dodać też i owe wyspy południowe. A fabuła skoro to że rzeczywiście ma być ostatnia część to może zniszczylibyśmy ostatnią świątynie Beliara (czyli coś na wzór dworu Irdorath). O ile Pyrokar niemiał namyśli świątyni w Bakareście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:42, fish13 napisał:

Mam kolejne pytanie gdzie znajdują się kamienie teleportacyjne w Trelis i Okarze??


W Trelis leży chyba przy kapliczce Beliara przy wejściu do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trelis - masz wyżej
Okara - jak wychodzisz z Okary idziesz trochę do przodu i w lewo i tam na kamieniu powinien być kamień teleportacyjny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się