Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 13:24, czarek.k napisał:

gdzie jest ognisty puchar w geldern?czytałem ze jest w kopalni do której wchodzi się przez
miasto.czy to ta obok dzielnicy niwolników czy jakaś tam gdzie są szamanii?


Tam gdzie niewolnicy, trzeba głębiej w jakimś z zakamarków jaskini poszukać, na samym końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:34, Drizzt Drow napisał:

> gdzie jest ognisty puchar w geldern?czytałem ze jest w kopalni do której wchodzi się przez

> miasto.czy to ta obok dzielnicy niwolników czy jakaś tam gdzie są szamanii?

Tam gdzie niewolnicy, trzeba głębiej w jakimś z zakamarków jaskini poszukać, na samym końcu

masz screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:38, czarek.k napisał:

masz screena?


Nie, ale kopalnia nie jest aż tak duża żeby nie można było znaleść, zwiedź wszystkie zakamarki i napewno trafisz. jest w korytarzu tzw. ślepym zaułku, o ile pamiętam, jak sie wchodzi w ten korytarz to jest zupełnie ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:48, Drizzt Drow napisał:

> masz screena?

Nie, ale kopalnia nie jest aż tak duża żeby nie można było znaleść, zwiedź wszystkie zakamarki
i napewno trafisz. jest w korytarzu tzw. ślepym zaułku, o ile pamiętam, jak sie wchodzi w ten
korytarz to jest zupełnie ciemno

mógłbyś opisać mi droge od wejscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:58, czarek.k napisał:

> > masz screena?
>
> Nie, ale kopalnia nie jest aż tak duża żeby nie można było znaleść, zwiedź wszystkie zakamarki

> i napewno trafisz. jest w korytarzu tzw. ślepym zaułku, o ile pamiętam, jak sie wchodzi
w ten
> korytarz to jest zupełnie ciemno
>
mógłbyś opisać mi droge od wejscia?


tam jest taki ciemny korytarz - bez pochodni nie zobaczysz pucharu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Kto mozze mnie nauczyc walki dwoma mieczami bo laze po calym varancie i nic.
Bylem w ishtar ale jestem buntownikiem i nie mam reputacji a angar nie uczy tej umiejetnosci .Hlelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:48, Dave''G3 napisał:

Witam wszystkich.
Kto mozze mnie nauczyc walki dwoma mieczami bo laze po calym varancie i nic.
Bylem w ishtar ale jestem buntownikiem i nie mam reputacji a angar nie uczy tej umiejetnosci
.Hlelp


Udaj się do Bakareshu, tam znajdziesz Assasyna imieniem ( chyba Silvio) i on cie nauczy walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kody, to zmieniłem odpowiednią linjkę w pliku i to wszystko. Kod god działa, bo sprawdzałem. Co do reszty kodów, to nie działają. Jednak pewności nie mam, ponieważ gdy otwieram konsolę, to nic w niej nie widać. Sama czerń i to wszystko. Więc w sumie nawet nie wiem co wpisuję.
Z kamieniami w Nordmarze raczej niczego nie namieszałem. Nie mogę umieścić kamienia w piedestale i już. Gość się schyla, jak gdyby chciał kamień tam umieścić, i nic. Wstaje i sterczy przed piedestałem.
Z kluczem do celi w Lago może być niezły pasztet. Wybiłem wszystkich, ale klucza nie mam. Gdy walczyłem ciało dowódcy Lago zniknęło! A klucz razem z nim.
Z kolei niewolnika w Monterze nie ma, bo Monterę wyzwoliłem. Wykopaliska są puste. Myślałem że gdzieś uciekł i skrył się, jednak nigdzie go nie znalazłem.
Postanowiłem więc użyć kodów. Ale coś mi to nie wychodzi. Wpisywałem kod na Artefakt Adanosa - na jeden z pierścieni - i guzik.
Co trzeba zrobić, aby widzieć co się wpisuje w konsoli? Czy przed kodem trzeba dodać polecenie Give?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie. Wielu ludzi krytykuje g3 a cd-a dostał on ocenę 9 i znak jakości . Czy pomimo bugów i wymagań można pograć jak kiedyś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem :/ Grać się da, tylko czasem trafisz na jakiegoś buga to lepiej mieć zapisane wcześniej.
Grać się ogólnie da, ale nie tak jak kiedys :/ Fabuła nie wciąga aż tak :(( Wygląda na to, że G3 troszke w strone komerchy poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Gothic 3 się za bardzo zacinał, więc zrobiłem przerwę. Teraz zbieram na dodatkową pamięć RAM i wracam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 02:24, Blackie73 napisał:

Jeśli chodzi o kody, to zmieniłem odpowiednią linjkę w pliku i to wszystko. Kod god działa,
bo sprawdzałem. Co do reszty kodów, to nie działają. Jednak pewności nie mam, ponieważ gdy
otwieram konsolę, to nic w niej nie widać. Sama czerń i to wszystko. Więc w sumie nawet nie
wiem co wpisuję.
Z kamieniami w Nordmarze raczej niczego nie namieszałem. Nie mogę umieścić kamienia w piedestale
i już. Gość się schyla, jak gdyby chciał kamień tam umieścić, i nic. Wstaje i sterczy przed
piedestałem.
Z kluczem do celi w Lago może być niezły pasztet. Wybiłem wszystkich, ale klucza nie mam. Gdy
walczyłem ciało dowódcy Lago zniknęło! A klucz razem z nim.
Z kolei niewolnika w Monterze nie ma, bo Monterę wyzwoliłem. Wykopaliska są puste. Myślałem
że gdzieś uciekł i skrył się, jednak nigdzie go nie znalazłem.
Postanowiłem więc użyć kodów. Ale coś mi to nie wychodzi. Wpisywałem kod na Artefakt Adanosa
- na jeden z pierścieni - i guzik.
Co trzeba zrobić, aby widzieć co się wpisuje w konsoli? Czy przed kodem trzeba dodać polecenie
Give?


hmm..... faktycznie zle to wyglada.... zacznij gre od nowa, to hcyba jedyne sensowne wyjście....i staraj się robić każde zadanie, z poczatku mnie taka harówka nudziła jak grałem drugi raz, ale ponieważ sie do gry przyłozyłem jak do pracy niemalże, uswiadomiłem sobie ze swietnie się bawie robiac questy które poprzednio wydawały mi się niewykonalne, no i wlazłem w każdy zakamrek gry, wytłukłem całą faunę, a level to chyba coś ok 90ego miałem - był moment ze napatoczyłem sie pod koniec w jakimś zakątku myrtany na 5 trolli i wtedy te ogromne stytystyki tj. chyba coś koło 500 siły, magii ze 350 i zestaw czarów z górnej pólki pozwolił mi te monsterki roznieść w pył w ciągu minuty. I to było fajne. Teraz zacząłem gre po raz trzeci ale po stronie orków i niestety czuję ze jej nie skończe :( nic nowego już nie znajdę w gothic 3...i to był chyba jedyny minus gruntownej eksploracji świata gry. wracając do tematu - spróbuj jeszcze raz, raczej nie pożałujesz. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobię. Dam sobie parę dni odpoczynku, ukoję skołatane nerwy, a potem rozpocznę grę od nowa. Tym razem jednak będę bardziej dokładny w wykonywaniu zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem - od pewnego czasu zauważyłem, że mój napęd rysuje płyty. Nie są to jakieś wielkie rysy, ale boje się, czy nic się z płytami nie stanie. Najbardziej, mówiąc szczerze, boje się o Gothica 3, bo 100 zł wydane na grę to dośc dużo, przynajmniej dla mnie. <;

Pomyślałem sobie, że zrobię sobie kopie zapasową (chyba mi przysługuje, prawda?).

Moje pytanie brzmi: jak to zrobic (tzn. jakim programem, co, itd.)?

Uprzedzam wszystkich, któzy chcą mnie ukamieniowac, bo będą mówic, że jestem piratem - mam oryginalną grę, nawet zarejestrowaną mam na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:53, ad0 napisał:

Uprzedzam wszystkich, któzy chcą mnie ukamieniowac, bo będą mówic, że jestem piratem - mam
oryginalną grę, nawet zarejestrowaną mam na koncie.

Po pierwsze możesz po drugie nie wiem czy Tobie się to uda :/ Ja znalazłem inny sposób :) Zaraz jak włącze gre i wczytam teren (czyli uruchomi ci się sejw) to możesz płytke wyjąć - gra jest czytana tylko z dysku wtedy :) I płytka mi się więcej nie rysowała :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się