Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 22:19, gunman1 napisał:

maM kolejne pytanko gdzie jest teleport do vengardu i jak tam dojść


Teleport do Vengardu znajduje się w Gotha na końcu jaskini pod zamkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda, ale przeciez spelniam te wymagania. Jakby co to przypominam pytanie, może kto odpowie:

Gdy próbuję uruchomić Gothica 3 wyskakuje mi taki komunikat:
Instrukcja spod "0x0045d56" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x4f3a000e". Pamięć nie może być "read".
Kliknij przycisk OK aby przerwać działanie aplikacji
Anuluj by rozpoczą debugowanie programu.

O co chodzi?
Mój komp:
Pentium 4 2,4 ghz karta Radeon 9200 125 mb, 1024 Mb RAM.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no plz pomóżcie biegam po tej zimowe krainie jak głupi i sobie strzelam do tygrysów jeleni trolli ale tego rozpruwacza nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o białego rozpruwacza??? ja się mordowałem z nim przez jakieś 12godz <lol> ale w końcu go znalazłem:D:D:D na mapie ma nr103:) powinien biegać niedaleko stada nosorożców i szablozębów pod taką małą skałą pod którą z drugiej strony są goblinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 07:47, Krzysiekmaster napisał:

mam takie głupie pytanie:Dwiecie gdzie jest burdel???:D bo w gothic 2 był a ponoć w 3 też jest:D:D(w 2 bya czerwona latarnia):D


Przeszedłem grę dwa razy i ani razu nie spotkałem nigdzie żadnego burdelu, conajwyżej w oazie koło Mora Sul można było kupić jakąś niewolnice, ale i tak były one powiązane z questami i nic z nimi nie można było zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kolejny problem...rozpruwacza poszukam później..oczyściełem vengard i szukam tego zaginionego paladna w mieście wie ktoś gdzie on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Nordmarze,
niejaki kowal Ingwar z klanu młota ma mnie nauczyć wykuwania broni z czystej rudy magicznej, jednak teraz-po wypełnieniu juz 2 zadań dla niego , on chce bym uzyskał aprobate pozostałych kowali. W klanie wilka jest to Larson-byłem tam -gościa nigdy nie ma w chacie-wiecie gdzie można go znależć i jak tam dojść? Drugim jest jakis Pedrar-ma kuznie poza wioska klanu młota...Gdzie poza? nie mam pojecia a niebezpieczne są takie poszukiwania-szczególnie w Nordmarze, wiec może podpowiedzcie gdzie moge go znaleźć...trzeci jest w klanie ognia-tam jeszcze nie dotarłem gdyż szukam dwóch o których wspomniałem wczesniej .
Aha i jeszcze jedno-Czy macie patent na walke z tymi lodowymi wilkami? cięzko je trafić, są za niskie, odsuwają sie i atakują w stadie...mimo ze mam zbroje Paladyna i korone Adanosa-wymiękam. Jak Wy sobie radzicie w Tym Nordmarze??? Tam Nic nie widać wszędzie śnieg , zachmurzone niebo, zamiecie, nawet ściezki sa ledwo znajdowalne. Ja tam chodze na oslep...i jak tam cokolwiek znależć a na każdym kroku czai się cos za krzakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co sie dzieje ale po mimo tego, iż mam wszystkie zdolnosci ci do oprawiania zwierzat-nie moge po załatwieniu pełzacza wziąć jego żuwaczek-które są niezbedne do wyrobu takiego specyfiku jak np, Tunelowy Bulgot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bedę osamotniony dokonując rewolucji w Faring??? To jedyne jeszcze nieodbite przeze mnie miasto w Myrtanie...
Macie moze patent , jak załatwiać orkowych szamanów???
Aha i jeszcze jedno ...co sadzicie na temat strzelania z kuszy? Uzywam bojowej 190 obrazeń i mimo, ze jestem mistrzem, muszę podejśc naprawdę blisko-w pole widzenia by trafić, poza tym po oddaniu kilku strzałów, bezimienny pyta się jak????? Jak ma to zrobić by strzelić? choć jest mistrzem tej profesjii-musze więc schować kuszę, wyciągnąć ją ponownie...to wtedy przypomina sobie jak się strzela-to nieco dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:13, California76 napisał:

Mam problem w Nordmarze,

>> znależć a na każdym kroku czai się cos za krzakiem....

Dnia 06.12.2006 o 11:13, California76 napisał:


uf, masz kilka problemów, a ja kilka rad :
- chodx tam cały czas z bronią strzelającą - to zobaczysz wszystko zanim cie zje...
- nie chodx na oślep, tylko ścieżkami, bo przez rozpadliny i tak nie przejdziesz a musisz zawracać
- laresa poszukaj we wiosce, ktoś da ci cynk ( i jak ktos mówi poszedł na połnoc - to on jest na północ od tego miejsca ) , ścieżka główna co prawda prowadzi na południe, alre potem zawraca
- co do wilków to ciężki klimat( potrafie zlać 5 na raz ), ale nie daj się osaczyć, staraj się go przycisnąć do czegoś...już sie nie cofnie, i jak cie atakuje kilka, to wal wokoło i się obracaj, a jak jeden wpadnie w serie, to wal LMP i krokiem do tyłu - wtedy ty przejmjesz serie...:)
- szablozeby bierz raczej w pojedynke, bo dwa cie zjedzą, i ostrzelaj go z aleka zanim cie dojdzie
- pedar jest na południowy wschód od klanu wilka na wysokiej skarpie, pod którą jest grobowiec ejnara, a wnim fajny chełm..
- aha a scieżka to taki pas gdzie nie ma śniegu, haha.. dopiero niedawno sam na to wpadłem :)
- bierz skóry i trofea ze wszystkiego i trzymaj je na zadania typu " przynieś mi 30 skór wilka.....", nie będziesz musiał latać...
- i nie zniechęcaj się, nordnmar jest w końcu krajem twardych facetów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:42, California76 napisał:

Na jakiej mapie ma nr.103?


jest taka mapa , gdzie jest wszystko, link znajdziesz na stronie, albo podaj meil, to ci wyslę, a biiały jest na północ od k wilka, jeszcze nad k młota
- prowadziłeś takiego myśliwego z k wilka do jego chatki myśliwskiej, to azdanie nie jest na darmo, od niego jest blisko, do hansona i xardasa i potem prościej do białego
jakby co to pdam ci szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:13, California76 napisał:

Mam problem w Nordmarze,


Na Twoje pytania są następujące odpowiedzi:
1. z kowalem Larsonem jest problem gdy przyjdziesz do wioski Klanu Wilka w dzień - bo dowiadujesz się że wyszedł. Wcześniej na forum podawałem solucję na ten problem, teraz go powtórzę: przyjdź do wioski w nocy ale nie wchodź do niej tylko stań np. na moście i czekaj aż wstanie dzień, a on wtedy będzie wychodził i go bez problemu masz. Szukanie w lokacji wskazywanej na mapach nie zawsze daje pozytywny rezultat bo gdy idzie do niej może wleżć np. na wilki i go one załatwią (Ja tak miałem). Musi to być pierwsza wizyta w klanie !!!.
2.Jak spojrzysz na mapę dołączoną do gry to siedziba Pedrara jest na niej wskazana (w nazwie NORDMAR pomiędzy O i R).
3. Ja stosowałem taki sposób na wilki : podchodź ostrożnie tak, aby tylko jednego zdenerwować, gdy przysiada na przednich łapach odskok do tyłu kilka metrów żeby inne Cię nie wyczaiły jak będziesz walczył z tym jednym (pobiegnie za Tobą), siekasz go, zbierasz trofea i wracasz po następnego stosując tą samą metodę... .
4. Jak chodzisz po Nordmarze kieruj się za drogowskazami - bez problemu trafisz tylko nie biegaj na oślep, bo faktycznie za każdym krzakiem mogą czaić się różne bestie i gobliny. Powoli i ostrożnie penetrując lokacje unika się wdepnięcia na gęsto czające się, różne plugastwa... .
5. Co do kuszy (łuku) i pytania Bezia ...jak ?. Też tak miałem pomimo tego, że bełtów mi nie brakowało. Chyba jakiś drobny bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:27, Darko82 napisał:

Czy ktos wie kiedy bedzie nastepny patch ?


Nikt tego nie wiem bo nikt z nas nie jest producentem ;))
Ale plotki głosiły że jakos w grudniu ;))
Bądź cierpliwy ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się