Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Witam,

Własnie wczoraj zakupiłem Gothica 3 , zainstalowałą się pomyślnie na moim komputerze ale teraz nie mogę jej uruchomić, nie wiem co jest grane. Z tych wymagań sprzętowych to noga totalna jestem dlatego podam Wam parametry mojego kompa, może tutaj tkwi błąd. Pentium(R) 4, 256 MB RAM, Nvidia Ge force2MX/MX 400


Po uruchomieniu zainstalowanej gry pojawia się taki biły ekran z napisem: where is the guru? caused a exception_access_violation

proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:42, matinuem napisał:

Witam,

Własnie wczoraj zakupiłem Gothica 3 , zainstalowałą się pomyślnie na moim komputerze ale teraz
nie mogę jej uruchomić, nie wiem co jest grane. Z tych wymagań sprzętowych to noga totalna
jestem dlatego podam Wam parametry mojego kompa, może tutaj tkwi błąd. Pentium(R) 4, 256 MB
RAM, Nvidia Ge force2MX/MX 400


Po uruchomieniu zainstalowanej gry pojawia się taki biły ekran z napisem: where is the guru?
caused a exception_access_violation

proszę o pomoc


Nie dziwne że ci nie działa masz za mało pamięci RAM ale to najmniejszy Twój problem ta gra nie obsługuje twojej karty graficznej gdyz ta karta ma chyba 64MB a gra minimalnie wymaga 128MB oraz twoja nie obsługuje pix shaderów a gra tego wymaga. Dokum 1024MB ram i Zmien kartę graficzną np. FX 5500 z 256MB pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki...
Co do tego pacjenta któremu mam pomóc dotrzec do chaty , to w pewnym momencie zblizamy sie do takiego mostu, zajetego przez orków. Pacjent wpada na most dostaje się miedzy orków 20 sekund i ginie...Chcac mu pomóc nie bardzo mam jak gdyz szaman napitala we mnie ogniem i jeszcze te wilki wokoło...mozna dostać schizofrenii...Nawet jak ustawiam sie dalej i traktuje towarzystwo na moście kuleczkami ognia, to i tak ten gościu ginie otoczony na moście i zadanie nieudane....Coz postaram sie coś wykombinować....Moze od razy pociągnąć z buta szamanowi???bo reszta orków to juz zaden problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to stwierdzić ale po 1.Za mało ramu-1024Mb to minimum
po 2. za słaba grafa nawet na Gf4 nie pójdzie, zatem wypadało by posiadac kartę 128 bit
I to tyle, sprzęt, sprzęt i raz jeszcze sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wam powiem. Zadania niezaliczone lub niemozliwe do wykonania to normalka w G3. Kiedyś mnie to wkurzało ze mam kilka zadan niewykonanych i kilka takich ktorych niemoge wykonac i caly czas sa w bierzacych. Ale teraz juz mnie to nie denerwuje. Apropo zadań... mam zadanie w Nordmarze w Klanie Wilka zeby zabic orkow pilnujących poludniowego mostu, a wiec ide i zabieram ze soba Hogara i idziemy na orkow. Zabijam ich, spoko mam wykonane zadanie od Grima "Zabij orków...." ale jest jeden problem, otóż po zabiciu orków Hogar juz przestaje mnie prowadzić do mostu, i wraca do wioski i nie prowadzi mnie dalej, a w opcjach dialogowych jest tylko "Nauczysz mnie walki" i Zadanie "Idź z Hogarem do Południowego mostu" mam dalej w bierzących i niewiem jak je zakonczyc??? Czy jest jakis sposób zeby go "Nakłonic" do skonczenia zadania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy G3 sa do dyspozycji jakies ciekawsze rodzaje broni?
Tyle sie o tym mówiło przed premierą a tu jestem juz na 50 poziomie, Myrtana prawie wyzwolona, pozostało jedynie Faring a ja biegam z Rubinowym ostrzem, mam jeszcze ten miecz ognistym i wiem, ze jest jakis El Bastardo a poza tym wszedzie tylko Krush pach''i czy jakos tam zwykłe miecze i inny złom.
Poza tym tak samo ma się kwestia broni strzeleckich-zakupiłem za 45 tys. kusze bojową- i dalej zero.Jedynie orkowe kusze, najemnika i moze jeszcze ze 2 rodzaje -nazwy nie pamietam ale ponizej 190 obrazeń.
Czy długo jeszcze bohatr G3, skazany będzie na używanie takich bubli czy może jednak liczyc na coś bardziej zaawansowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:02, matinuem napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź :)
a czy orientujecie się jaki jest koszt takiego zakupu?


Karta grafiki na której Gothic 3 ci ruszy czyli Geforce FX 5500 256MB kupisz za około 220złotych
Pamięć za około 500 złotych chyba że dokupisz jedynie 512MB to zapłacisz mniej
Na 768MB pograsz sobie z przycinkami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matineum ceny możesz sprawdzić w necie co do sprzętu,
1024mb Ramu-to chyba coś w garnicach 3 stów, a grafa to zalezy od 250 poczynajac od niezbyt powalajacych do nawet 1000. wybór nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:48, California76 napisał:

Wielkie dzięki...
Co do tego pacjenta któremu mam pomóc dotrzec do chaty , to w pewnym momencie zblizamy sie
do takiego mostu, zajetego przez orków. Pacjent wpada na most dostaje się miedzy orków 20
sekund i ginie...Chcac mu pomóc nie bardzo mam jak gdyz szaman napitala we mnie ogniem i jeszcze
te wilki wokoło...mozna dostać schizofrenii...Nawet jak ustawiam sie dalej i traktuje towarzystwo
na moście kuleczkami ognia, to i tak ten gościu ginie otoczony na moście i zadanie nieudane....Coz
postaram sie coś wykombinować....Moze od razy pociągnąć z buta szamanowi???bo reszta orków
to juz zaden problem...

Ja jak mam gdzieś kogoś odprowadzić to najpierw biegnę za delikwentem żeby poznać drogę i jak jest niebezpiecznie to wczytuję wcześniejszego sejwa i biegnę najpierw sama, oczyszczam drogę i dopiero biorę z sobą danego osobnika. Inna sprawa, że dość często sejwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze to znowu ja......zapodajcie link do tej mapy....................aha i mam problem.....jestem w klanie ognia i teraz z jakimś kolesiem mamy zniszczyć obóz orków problem polega na tym że jest tam tych 2 pier*** szamanów i dużo orków........ma ktoś jakiś patent jak ich załatwić..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:29, gunman1 napisał:

cze to znowu ja......zapodajcie link do tej mapy....................aha i mam problem.....jestem
w klanie ognia i teraz z jakimś kolesiem mamy zniszczyć obóz orków problem polega na tym że
jest tam tych 2 pier*** szamanów i dużo orków........ma ktoś jakiś patent jak ich załatwić..........

no to jest trudne dużo wczytawałem ale raz miałęm fart bo dwuch szamanów było koło siebie to urzyłem błyskawicy i zgineli(taki czar co zabija od razu i klku obok ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:29, gunman1 napisał:

cze to znowu ja......zapodajcie link do tej mapy....................aha i mam problem.....jestem
w klanie ognia i teraz z jakimś kolesiem mamy zniszczyć obóz orków problem polega na tym że
jest tam tych 2 pier*** szamanów i dużo orków........ma ktoś jakiś patent jak ich załatwić..........

Ja z szamanami postepuje nastepujaco: Jednego staram sie załatwić traktując kilkoma salwami kul ognia, do drugiego zas podbiegam slalomem przytrzymujac shift tak bym mógł dopaść do nigo jak najszybciej i by nie mógł mnie trafić jednocześnie. Pozostała gromadę do czasu powalenia szamana ignoruję, szamanowi wystarczą 4 strzały mieczykiem, pózniej zaś eliminuje reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie nasuneło mi sie klejne pytanko.
W Faring mam dostaje jakiś kamień który mam zanieść do Nordmaru, zachodzi pytanie do jakiego miejsca w Nordmarze? Czy ktos wie? Pytam by nie błądzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:36, California76 napisał:

Czy wiecie może , kto naucza akrobatyki?


Niedaleko Cape Dun na wzgórzu stoi niewolnik Harek. Jeśli bezpiecznie odprowadzisz go do myśliwego Jensa, wtedy może cię nauczyć akrobatyki (najpierw musisz porozmawiać z Asasynem w Cape Dun).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 11:48, Tomekkowalewski napisał:

jest taka mapa , gdzie jest wszystko, link znajdziesz na stronie, albo podaj meil, to ci wyslę,
a biiały jest na północ od k wilka, jeszcze nad k młota
- prowadziłeś takiego myśliwego z k wilka do jego chatki myśliwskiej, to azdanie nie jest na
darmo, od niego jest blisko, do hansona i xardasa i potem prościej do białego
jakby co to pdam ci szczegóły


Szczegóły chętnie, bo ja tam mam problemy z orietacją w tym Nordmarze.Drogi takze sa pokryte sniegiem, zdarza sie, że biegnę ścieżką, ...i nagle zbaczam z niej nieswiadomie i jestem sam niewiem gdzie atakowany przez róznej masci delikwentów, tak wiec chetnie. Podaje e-mail: p_szym@wp.pl. Jak by co-pytaj, być moze będę umiał pomóc w innej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:46, California76 napisał:

własnie nasuneło mi sie klejne pytanko.
W Faring mam dostaje jakiś kamień który mam zanieść do Nordmaru, zachodzi pytanie do jakiego
miejsca w Nordmarze? Czy ktos wie? Pytam by nie błądzić:)


Jak idziesz do nordmaru z faring skręć w prawą przełęcz kawałek dalej przy ognisku siedzi facet pogadaj z nim, on ci już pokaże co i jak z tym kamykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się