Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 17:05, wiedx1 napisał:

nom najbardziej ciekawi mnie chyba ta nowa grafika ( na youtube bl wyglądają wodospady
:) )
no i ta walka


plus dźwięki wyjmowania broni z g1 i g2 ^^. Normalnie powrót do korzeni serii ;P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:14, garrick napisał:

> nom najbardziej ciekawi mnie chyba ta nowa grafika ( na youtube bl wyglądają wodospady

> :) )
> no i ta walka

plus dźwięki wyjmowania broni z g1 i g2 ^^. Normalnie powrót do korzeni serii ;P!

tak ale jakoś to nie pasuje żadnej pochwy a tu taki dźwięk ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 18:14, wiedx1 napisał:

tak ale jakoś to nie pasuje żadnej pochwy a tu taki dźwięk ;/

O ile pamiętam to w G2 też nie było pochwy na oręż. ;)
Słyszałem też plotki, że podobno dodadzą pochwę na miecz zarówno na plecach, jak i u boku (czyli np. broń lekka, jak rapier, będzie u boku) ... miodzio. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 18:48, G.S.PattoN napisał:

To raczej niemożliwe i na 99% tego nie ma i nie będzie.
Jeśli screeny z newsów o pacthu są prawdziwe, to najlepszy dowód na to, że pochew nie
ma.

Ja tam nie wiem, słyszałem tylko plotki.
Co do tego dźwięku podczas wyjmowania oręża to na 100% prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 18:51, Kalejdoskop86 napisał:

> To raczej niemożliwe i na 99% tego nie ma i nie będzie.
> Jeśli screeny z newsów o pacthu są prawdziwe, to najlepszy dowód na to, że pochew
nie
> ma.
Ja tam nie wiem, słyszałem tylko plotki.
Co do tego dźwięku podczas wyjmowania oręża to na 100% prawda?

tak lukaj nawet na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:10, wiedx1 napisał:

no to tylko czekać :))

Prawda, fajnie, że chcą z Gothic 3 zrobić grę, która by była rzeczywiście grywalna (tj. zoptymalizowana i miała jak najmniej błędów) i dopracowana.
Tylko nie wiem, czy w przypadku dodatku Zmierzch Bogów uda się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:12, wiedx1 napisał:

eh mnie od slow zb aż ciarki przechodzą doszedłem do 2 miasta i odinstalowałem ...

Ja chciałem sobie kupić na gwiazdkę, ale coś mi mówiło, żeby poczekać na recenzję i opinie graczy po premierze. Za piękne to było, żeby dodatek do Gothica miałby dopracowaną fabułę, mocno poprawiony silnik i dopicowaną grafikę. Teraz spokojnie czekam, aż stanieje (lol, prawie 80zł za dodatek i jeszcze niedopracowany...) bądź trafi do eXtra Klasyki. Przed premierą G4 kupię ten dodatek, żeby nie mieć braków w zrozumieniu fabuły i żeby w ogóle pograć. Ładną okładkę ma i lokalizacja polska też świetna więc przynajmniej tym można się cieszyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:11, Kalejdoskop86 napisał:

> no to tylko czekać :))
Prawda, fajnie, że chcą z Gothic 3 zrobić grę, która by była rzeczywiście grywalna (tj.
zoptymalizowana i miała jak najmniej błędów) i dopracowana.
Tylko nie wiem, czy w przypadku dodatku Zmierzch Bogów uda się...


Do Zmierzchu Bogów nawet się nie dotykają za pewne bo nie ma po co... jeśli nie błędy to fabuła powinna być "naprawiona" więc wątpię by w ogóle chcieli się za to brać... swoją drogą gdyby fani pogrzebali i pomodowali (tak jak g1 i g2) to może udałoby się na wersji G3 zrobić coś na wzór ZB oczywiście grywalnego i z lepiej usytuowaną fabułą ,to byłoby coś ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:24, garrick napisał:

Do Zmierzchu Bogów nawet się nie dotykają za pewne bo nie ma po co... jeśli nie błędy
to fabuła powinna być "naprawiona" więc wątpię by w ogóle chcieli się za to brać...
swoją drogą gdyby fani pogrzebali i pomodowali (tak jak g1 i g2) to może udałoby się
na wersji G3 zrobić coś na wzór ZB oczywiście grywalnego i z lepiej usytuowaną fabułą
,to byłoby coś ^^).

Wiem, ile nerwów i resetów kosztował mnie G3, a na kupno ZB poczekam, aż trafi do extra klasyki. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 21:26, Kalejdoskop86 napisał:

Wiem, ile nerwów i resetów kosztował mnie G3, a na kupno ZB poczekam, aż trafi do extra
klasyki. :]


Może nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi ;P chodziło mi o fanów, którzy poprawiają G3, bo ja zrozumiałem, że ty myślałeś, że oni ZB poprawiają dlatego chciałem Cię uświadomić, że nie :P xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokorzystam z tematu:

1. Gdzie znajdę pałeczki do Orkowych Bębnów?
2. Czy jest jakieś niekończące się źródło zarobku? Questy odpadają, bo się kończą. Zabijanie postaci tak samo. Otwieranie skrzyń też. Handel także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:28, Gumiś2 napisał:

Pokorzystam z tematu:

1. Gdzie znajdę pałeczki do Orkowych Bębnów?
2. Czy jest jakieś niekończące się źródło zarobku? Questy odpadają, bo się kończą. Zabijanie
postaci tak samo. Otwieranie skrzyń też. Handel także.

1.Orkowie je mają, albo szukaj w kuźniach orków, dokł. w skrzyniach o zerowych zamkach.
2.To wykluczyłeś wszystko:D Możesz zabijać gońców leśnych, łuki są drogie, a nawet się na Ciebie nie obrażą gońcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:28, Gumiś2 napisał:

1. Gdzie znajdę pałeczki do Orkowych Bębnów?

Tam gdzie są Orkowie ? Jeśli mnie pamięć nie myli ja je znalazłem chociażby w Faring przy stanowisku z bębnami bodajże. Poza tym przedmiot ten można znaleźć raczej wszędzie - coś mi się wydaje że pojawia się on losowo

Dnia 18.01.2009 o 21:28, Gumiś2 napisał:

2. Czy jest jakieś niekończące się źródło zarobku? Questy odpadają, bo się kończą. Zabijanie
postaci tak samo. Otwieranie skrzyń też. Handel także.

Hm ... imo takiego czegoś nie ma. Chyba że chcesz się bawić cheatami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:28, garrick napisał:

Może nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi ;P chodziło mi o fanów, którzy poprawiają
G3, bo ja zrozumiałem, że ty myślałeś, że oni ZB poprawiają dlatego chciałem Cię uświadomić,
że nie :P xD.

Wiem, co miałeś na myśli. Ale mam nadzieję, że to właśnie ZB będzie poprawiany bez konieczności robienia dodatku na silniku G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się