Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nosz kurde, edytować nie mogę, a chciałem się jeszcze spytać:

Co jest w kopalniach złota Ben Erai? I jak masz napisać "Złoto?" to lepiej sobie daruj. Chodzi mi o ciekawsze przedmioty, potwory etc. Kepiente?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:36, Gumiś2 napisał:

Nosz kurde, edytować nie mogę, a chciałem się jeszcze spytać:

Co jest w kopalniach złota Ben Erai? I jak masz napisać "Złoto?" to lepiej sobie daruj.
Chodzi mi o ciekawsze przedmioty, potwory etc. Kepiente?

No przede wszystkim złoto.

Ale jeśli mnie pamięć nie myli to są tam też chyba inne złoża mineralne. Ale pewien nie jestem. A potworów? Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko..
Czy jeśli zainstaluję gothic 3, a później gothic 3 zmierzch bogów to co sie stanie? Bo przeciez to jest samodzielny dodatek..
moge grac w te 2 części jednocześnie?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:58, Milva Woedd napisał:

/.../


Witaj :)
Tak będziesz mogła grać w te gry równocześnie gdyż gry nie są ze sobą zintegrowane tak jak dodatek Noc Kruka do części drugiej gdzie podstawka czyli sam Gothic 2 jest wymagany do instalacji dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W okolicy twierdzy paladynów siedzi całkiem spora grupa orków pod wodzą Potrosa. Wykupiłem od niego Gorna. Zastanawiam się czy ich wyrżnięcie wpłynie na moją opinię u orków w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:12, logray napisał:

W okolicy twierdzy paladynów siedzi całkiem spora grupa orków pod wodzą Potrosa. Wykupiłem
od niego Gorna. Zastanawiam się czy ich wyrżnięcie wpłynie na moją opinię u orków w innych
miastach.


przetestowałem, wpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrżnięcie orków pilnujących Gothy nie wpłynie na to jak Cię postrzegają orki z innych miast, jest jednak pewien problem - otóż pomiędzy Gothą a Faring kursuje patrol orków z tego drugiego miasta i jeśli zaczniesz walkę z orkami z Gothy jest bardzo prawdopodobne że ten patrol się w nią wmiesza a wtedy będzie to traktowane tak jakbyś wdał się w walkę na terenie Faring. Osobiście radzę Ci abyś sobie odpuścił zbędne utarczki z orkami z Gothy i po prostu pozbył się demona a rebelianci sami poradzą sobie z tymi orkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo, a dużo exp. :) Ja tam radzę nie marnować takiej okazji. :P

Ja często zauważałem ,że ten patrol natyka się na stada/watachy wargów oraz na inne mniej liczne stworzenia np: rozprówacze i ścierwojady, z tego co pamiętam to czasami jak zbyt blisko do montery podejdą to i mają spotaknie z buntownikami. Wystarczy pochodzić za nimi i poczekać aż się problem rozwiąże. ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:58, albinskia napisał:

Wystarczy pochodzić za
nimi i poczekać aż się problem rozwiąże. ;]

Albo gdy oni wdadzą się w walkę to się do niej przyłączyć i zabić orków a przy okazji atakujące ich zwierzęta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdy doszedłem do Trelis, nagle zauważyłem że statystyki pancerza "wzrosły". Zdjąłem całe wyposażenie, i miałem pancerz po 60... i tutaj pytanie, czy tak powinno być, czy nie?

Jeśli nie, to co zrobić(o ile się da) by to usunąć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:10, Burczyn 1 napisał:

> Takie coś może się stać po zainstalowaniu patcha. Przeczytaj sekcję MOŻLIWE NADUŻYCIA

> ->
> http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1471

Podziękował ;-) Niestety - ja cały "czas" grałem na patchu 1,6... :-) To jak, jest sposób
by to obniżyć czy nie?


Jak już ci się powiększyły to nie ma sposobu na ich obniżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:20, Ecko09 napisał:

Jak już ci się powiększyły to nie ma sposobu na ich obniżenie.


No zesz ku.... ;/ nie fajnie mieć 165 defa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:31, Karharot napisał:

Wyrżnięcie orków pilnujących Gothy nie wpłynie na to jak Cię postrzegają orki z innych
miast, jest jednak pewien problem - otóż pomiędzy Gothą a Faring kursuje patrol orków
z tego drugiego miasta i jeśli zaczniesz walkę z orkami z Gothy jest bardzo prawdopodobne
że ten patrol się w nią wmiesza a wtedy będzie to traktowane tak jakbyś wdał się w walkę
na terenie Faring. Osobiście radzę Ci abyś sobie odpuścił zbędne utarczki z orkami z
Gothy i po prostu pozbył się demona a rebelianci sami poradzą sobie z tymi orkami.


Dzięki. Na razie olałem Gothę i polazłem do stolicy. Zastanawiam się nad czymś takim: Jak zakończę stolicę to pójdę do Gothy. Jeśli orki będą jeszcze żyły to je wyrżnę i przejdę się do Faring. Dobrze rozumuję, że jeśli przypadkowo wyrżnę orki z patrolu to orki z Faring od razu nie będą chciały ze mną gadać?

PS Jaka jest liczba pojedyncza od orków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:52, logray napisał:

> Wyrżnięcie orków pilnujących Gothy nie wpłynie na to jak Cię postrzegają orki z
innych
> miast, jest jednak pewien problem - otóż pomiędzy Gothą a Faring kursuje patrol
orków
> z tego drugiego miasta i jeśli zaczniesz walkę z orkami z Gothy jest bardzo prawdopodobne

> że ten patrol się w nią wmiesza a wtedy będzie to traktowane tak jakbyś wdał się
w walkę
> na terenie Faring. Osobiście radzę Ci abyś sobie odpuścił zbędne utarczki z orkami
z
> Gothy i po prostu pozbył się demona a rebelianci sami poradzą sobie z tymi orkami.


Dzięki. Na razie olałem Gothę i polazłem do stolicy. Zastanawiam się nad czymś takim:
Jak zakończę stolicę to pójdę do Gothy. Jeśli orki będą jeszcze żyły to je wyrżnę i przejdę
się do Faring. Dobrze rozumuję, że jeśli przypadkowo wyrżnę orki z patrolu to orki z
Faring od razu nie będą chciały ze mną gadać?


Na to wygląda

Dnia 19.01.2009 o 19:52, logray napisał:


PS Jaka jest liczba pojedyncza od orków?


Ork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:52, logray napisał:

[...] to orki z Faring od razu nie będą chciały ze mną gadać?

Ja wszczynałem burdy* w miastach a i tak ze mną gadali, więc wątpię by jakiś drobny orkowy patrol miał na to wpływ. Z tego co pamiętam to zabijałem te patrole a orkowie się nei gniewali. A orkowie w ghocie będą dopuki nie pogadasz z przywódcą Okary(?) a potem dasz 2k dla jednego złodzieja by odbudował miasto. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Juz poraz trzeci gram w Gothica i zachcialo mi sie zdobyc bardzo wysoki poziom. Gram buntownikiem. Zamierzam oswobadzac wszystkie miasta po kolei. Oswobodzilem juz Montere. I mam takie pytanie. Jak pojde potem do Silden, Geldern i Trelis i wykonam tam wszystkie questy, a potem oswobodze miasta, to wplynie to na moje postrzeganie przez orkow w Faring? Bo pamietam jak kiedys gralem to juz nie moglem wykonac pozostalych questow w Faring pod sam koniec gry bo zaczeli mnie od razu atakowac, tak samo bylo zreszta i w Silden. Wiec jak zaczne oswobardzac te miasta to nie beda mnie atakowac i bede mogl wypelniac wszystkie questy? Mysle ze dobrze wytlumaczylem o co mi chodzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się