Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Wkrótce będę premierówkę kupował jeszcze raz bo na Allegro po 50 dalej są to sam sprawdzę ale pamiętam jak kiedyś ją sprzedawałem że razem z kontem na Steam i to była na pewno premierówka z Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać, i to zakończenie takie jakieś "łyse":D

No cóż, źli nie żyją, a ja usunąłem grę, zanim pomyślałem żeby nie ratować siostrzyczek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 15:49, zerohunter napisał:

Właśnie skończyłem grać, i to zakończenie takie jakieś "łyse":D

No cóż, źli nie żyją, a ja usunąłem grę, zanim pomyślałem żeby nie ratować siostrzyczek;/


Nie martw się :D ja ratowałem i po ukończeniu również szybko ją wywaliłem :P a alternatywne zakończenie obejrzałem na YT :) Drugi raz raczej nie chciałoby mi się przechodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą. Zainstalowałem na XP i jest tak, że co wchodzę do nowej lokacji to tnie aż niemiło, jak już się wczyta to jest ok. Ale jest to strasznie denerwujące. Wgrałem patcha 1.1 i to samo. Natomiast zainstalowałem tę grę na Viście i zarówno w DX10 jak i w DX9 chodzi mi bardzo płynnie. Co jest grane? Mój sprzęt to: Athlon X2 4600+, 2GB RAM, 9600GT 512MB DDR3, Windows XP SP3 ze wszystkimi aktualizacjami do tej pory. Wszystkie sterowniki najnowsze. Tylko proszę Was, nie piszcie, że mam sprzęt za słaby, bo jak już wyżej napisałem na Viście chodzi płynnie. Ale wolałbym, żeby na XP chodził płynnie, bo Visty raczej nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:10, BoloMaster napisał:

czy wydanie z Premium Games zawiera jakieś błędy?
inne gry z tej serii mają podobno niewielkie niedociągnięcia:P

Nie grałem w wersję z PG, ale błędy (w podstawce błędów praktycznie nie ma, mi się zdarzył jeden podczas trzeciego przechodzenia gry co jest wynikiem fenomenalnym) pewnie są. Jest też patch do edycji PG, który zajmuje 90 mb do wersji PL, kiedy ten sam patch do premierowej wersji PL zajmuje 30 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:10, BoloMaster napisał:

czy wydanie z Premium Games zawiera jakieś błędy?


Słyszałem tylko o tym, że patcha 1.1, który jest dołączony na płycie bonusowej tego wydania gry nie daje się zainstalować i trzeba go samemu ściągać z netu. Cóż, jakieś niedociągnięcie to na pewno jest, ale nie wydaje mi się aby ten problem był na tyle duży aby z tego powodu zrezygnować z kupna tej gry, bo to jedna z najlepszych gier FPP w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 17:27, BoloMaster napisał:

to teraz tylko czekać do czwartku bo będzie za 40 zł w MM:)


Tak? A w jakim mieście mieszkasz? Bo takie promocje zależą od miasta/danego MM, więc jestem ciekaw ... a sam gry jeszcze nie mam i od jakiegoś czasu się zastanawiam nad kupnem, tylko cena mnie odstraszała, gra wyszła prawie 2 lata temu, a kosztuje 8 czy tam 7 dych o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 16:51, dave03 napisał:

> czy wydanie z Premium Games zawiera jakieś błędy?

Słyszałem tylko o tym, że patcha 1.1, który jest dołączony na płycie bonusowej tego wydania
gry nie daje się zainstalować i trzeba go samemu ściągać z netu. Cóż, jakieś niedociągnięcie
to na pewno jest, ale nie wydaje mi się aby ten problem był na tyle duży aby z tego powodu
zrezygnować z kupna tej gry, bo to jedna z najlepszych gier FPP w historii.

Ja zainstalowałem ten patch ze spokojem, gra działa płynnie z nim. Napisy są idealne. Ktoś cię wprowadził w błąd, poza tym na płycie są też tapety i soundtrack!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Bioshocka z serii Premium Games, zainstalowałem, uruchamiam i mam wersję ENG. A ja chcę napisy polskie. Wkładam płytę dodatkową i chcę zainstalować polski patch 1.1, a on mi gry nie wykrywa, próbowałem każdy folder mu podstawić i nie działa. Czy najpierw trzeba zainstalować 1.1 eng a potem pl? Jak zrobić polskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 15:58, Gromo napisał:

Kupiłem sobie Bioshocka z serii Premium Games, zainstalowałem, uruchamiam i mam wersję
ENG. A ja chcę napisy polskie. Wkładam płytę dodatkową i chcę zainstalować polski patch
1.1, a on mi gry nie wykrywa, próbowałem każdy folder mu podstawić i nie działa. Czy
najpierw trzeba zainstalować 1.1 eng a potem pl? Jak zrobić polskie napisy?


Hmm...a jak masz podany ten adres instalacji patcha to skasuj na samym końcu "BioShock". Albo na początku. Tam, gdzie nie powinno być ;P Sam już nie wiem jak to było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 15:58, Gromo napisał:

Kupiłem sobie Bioshocka z serii Premium Games, zainstalowałem, uruchamiam i mam wersję
ENG. A ja chcę napisy polskie. Wkładam płytę dodatkową i chcę zainstalować polski patch
1.1, a on mi gry nie wykrywa, próbowałem każdy folder mu podstawić i nie działa. Czy
najpierw trzeba zainstalować 1.1 eng a potem pl? Jak zrobić polskie napisy?

Eeee, powinno być na dodatkowej płycie spolszczenie. Jak nie ma to będziesz musiał z neta ściągnąć, bo w wersji Premium Games coś tam nie działa, może to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie pobrałem z oficjalnej strony Cenegi i wszystko działa. Teraz tylko pytanie: Czy warto oszczędzać nabij do karabinu i pistoletu a w zamian za to użya techniki:

Spoiler

porazić prądem, podejść i kluczem dobijać

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 15:41, Gromo napisał:

Spolszczenie pobrałem z oficjalnej strony Cenegi i wszystko działa. Teraz tylko pytanie:
Czy warto oszczędzać nabij do karabinu i pistoletu a w zamian za to użya techniki:

Spoiler

porazić
prądem, podejść i kluczem dobijać

??

Zależy od poziomu na jakim grasz ;D.
Na hardzie trzeba oszczędzać i to dość mocno. Na easy amunicji jest już więcej, chociaż na pierwszych poziomach na jej dostatek cierpieć nie będziesz. O ile na to wszystko pozwala, to najlepiej jej nie marnować od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować