Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

kurde kupilem sobie bioshocka w empiku najpierw mialem problem bo nie chcialo kodu aktywacyjnego przyjac ale w koncu sie udalo teraz chce zainstalowac patcha ktory dostalem na drugiej plycie zeby sobie z polskimi napisami pograc naciskam na instalacje automatycznie wybiera mi gdzie ma byc patch zainstalowany naciskam ok i wychodzi okienko z napisem ze gra nie jest tam zainstalowana:/ Kurde jak nie tam to gdzie sprawdzilem kilka razy i jest tam zainstalowana wie ktos jak sie ten patch instaluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie tego patcha ze strony Cenegi, bo z tego co słyszałem to z tym na płycie jest coś nie tak. W każdym bądź razie już więcej osób miało ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 14:46, dave03 napisał:

Ściągnij sobie tego patcha ze strony Cenegi, bo z tego co słyszałem to z tym na płycie
jest coś nie tak. W każdym bądź razie już więcej osób miało ten problem.

Ok dzieki sproboje i mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kupiłem sobie Bioshocka w Premium Games i jestem wielce rozczarowany tym zakupem. Nie dość, że musiałem prawie 7 dych zapłacić za grę, która wyszła chyba ponad rok temu to jeszcze dostaje felerny premium disc i widzę, że to nie tylko u mnie pojawiają się problemy z patchami i instalacją.
To o czym wspomniał Grzybek90-problem z przyjęciem Seriala i instalowaniem patcha 1.1pl.
Nie wiem czy u innych też, ale ja mam dodatkowo problemy z instalacją patcha 1.1 eng.
I pytanie:kiedy chcę grać w polską wersję to muszę ten plik ze strony Cenegi?-Bioshock (PG) 90,57 MB Patch w wersji 1.1 do polskiej wersji gry Bioshock, wydanej w serii Premium Games.
Dziękuję za pomoc i odradzam kupowanie tej gry w serii PG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem z BioShockiem.
Kiedy sobie gram powinienem mieć wszystko ładnie i płynnie, ale niestety tak nie jest. Bardzo często zdarzają się duże spadki fpsów (ze 150 do 10!), głównie przy otwieraniu drzwi, dużych ilościach dymu itp.
Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.

Komp składa się z:
Intel C2D E7300 @ 2.66GHz,
GeForce GTX275,
Gigabyte EP45-UD3,
4GB DDR2 Adata EE 1066MHZ,
HDD WD 6400AAKS,
Cosrair TX 650W.

Sprawdzałem sterowniki 182.50, 185.85, 186.18. Na wszystkich jest tak samo. Czytałem na innym forum, że przy sterownikach 180.48 BioShock dostaje dużego kopa,a le niestety ta wersja sterów nie chce się zainstalować ze względu na zbyt nową grafikę.
BioShock sprawdzany był w wersji 1.0 i 1.1.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 08:09, Kilox napisał:

a jak sie urzywa granatow i min bo ja ich nigdzie niewidze a w menu na spisie lawiszyb
nic nie ma


O ile pamiętam w BioShocku nie było żadnych granatów ani min więc się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 08:19, Darnok_Rukia napisał:

> a jak sie urzywa granatow i min bo ja ich nigdzie niewidze a w menu na spisie lawiszyb

> nic nie ma

O ile pamiętam w BioShocku nie było żadnych granatów ani min więc się nie martw

to dlaczego po zabiciu kolesia obok niiego lezy pudelko z granatami a nawet wziolem pare z tego pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 08:24, Kilox napisał:

to dlaczego po zabiciu kolesia obok niiego lezy pudelko z granatami a nawet wziolem
pare z tego pudelka


Napisz mi w jakiej jesteś obecnie miejscówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma, przecież masz broń granatnik do której są 3 typy ładunków: zwykłe granaty, miny i granaty samonaprowadzające. Słabo coś w tego Bioshocka grałeś, a potem tacy piszą że gra 'bee' i nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 08:31, igor8472 napisał:

Jak to nie ma, przecież masz broń granatnik do której są 3 typy ładunków: zwykłe granaty,
miny i granaty samonaprowadzające. Słabo coś w tego Bioshocka grałeś, a potem tacy piszą
że gra ''bee'' i nudna...


Mój błąd źle zrozumiałem pytanie myślałem o zwykłych granatach i minach a nie o amunicji do granatnika no bo rzeczywiście to było .Mam nadzieję że twój wniosek płynął z doświadczenia . 2 razy przechodziłem tą grę i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się napisać o niej coś złego, po prostu pomyłka.Tą rozmowę uważam za zamkniętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 08:31, Darnok_Rukia napisał:

> to dlaczego po zabiciu kolesia obok niiego lezy pudelko z granatami a nawet wziolem

> pare z tego pudelka

Napisz mi w jakiej jesteś obecnie miejscówce


Neptuns bounty(droga lokacja dopiero zaczolem) ale czasem trafiaja ci sie kolesie ktorzy ciskaja w ciebie ,,czyms co wybucha,,a po zabiciu goscia zostaje pudelko z granatami i czasem znajduje tam granaty a ostatnio znalazlem takie zolte swiecace przedmioty ktore zekomo sa minami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 10:00, Kilox napisał:

Neptuns bounty(droga lokacja dopiero zaczolem) ale czasem trafiaja ci sie kolesie ktorzy
ciskaja w ciebie ,,czyms co wybucha,,a po zabiciu goscia zostaje pudelko z granatami
i czasem znajduje tam granaty a ostatnio znalazlem takie zolte swiecace przedmioty ktore
zekomo sa minami.


Czytaj wyżej ,każda broń ma kilka typów amunicji i gdy zdobędziesz granatnik będziesz mógł strzelać tymi granatami, pociskami lub minami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 17:12, Kilox napisał:

> W tym pomieszczeniu, po krótkiej walce powinieneś dostać granatnik :)
ale gdzie bedzie lezal ten granatnik bo go nie znalazlem


O ile dobrze rozpoznaje to miejsce to jest to chyba wejście do pomieszczenia, gdzie przez drzwi rozmawiałeś z Peachem Wilkinsem (ten od aparatu). Ogólnie na tym obszarze spotykasz splicera-kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować