Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2007 o 21:33, Ecko09 napisał:

procek dwurdzeniowy czy jednordzeniowy? jeśli jedno to na średnich, jesli dwu to na maksymalnych

Aż tak małych wymagań to Bioshock nie ma. Żeby w 1280*1024 grać w max. to trzeba albo 7900GS, albo X1950PRO. Na innych będzie Slide-Show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 21:37, ziptofaf napisał:

> procek dwurdzeniowy czy jednordzeniowy? jeśli jedno to na średnich, jesli dwu to na maksymalnych

Aż tak małych wymagań to Bioshock nie ma. Żeby w 1280*1024 grać w max. to trzeba albo 7900GS,
albo X1950PRO. Na innych będzie Slide-Show.


Jakoś ja gram na GF7600GT w 1280x1024 i jest 100% płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 21:50, Ecko09 napisał:

Jakoś ja gram na GF7600GT w 1280x1024 i jest 100% płynnie.

Zastanawiające - kumpel gra na X1950PRO w 1280x1024 (max detale)i ma średnio tylko czterdzieści kilka FPS''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:07, ziptofaf napisał:

> Jakoś ja gram na GF7600GT w 1280x1024 i jest 100% płynnie.
Zastanawiające - kumpel gra na X1950PRO w 1280x1024 (max detale)i ma średnio tylko czterdzieści
kilka FPS''ów.

Zależy jeszcze od ilu fps''ów dla kogo jest płynna gra, bo dla jednych od 15-20, a kogoś innego 60. Ja uważam że jeśli gra wyciąga 30fps to już chodzi płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:11, Warrior Within napisał:

> > Jakoś ja gram na GF7600GT w 1280x1024 i jest 100% płynnie.
> Zastanawiające - kumpel gra na X1950PRO w 1280x1024 (max detale)i ma średnio tylko czterdzieści

> kilka FPS''ów.
Zależy jeszcze od ilu fps''ów dla kogo jest płynna gra, bo dla jednych od 15-20, a kogoś innego
60. Ja uważam że jeśli gra wyciąga 30fps to już chodzi płynnie

Płynnie = powyżej 25. Lepiej jednak mieć pewien (jakichś 20 FPS''ów) zapas, by w najgorętszych momentach wciąż mieć płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem ostatnio Bio. Gra jest bardzo fajna. Ma klimat. Wciągającą fabułę. Zaskakuje nas na każdym kroku. Jedno Co mi się naprawdę podobało ponad wszystko to zakończenie. Takie przyjemne, "ludzkie" (pomagałem siostrzyczkom :p) Twrócy gry wiedzieli co robili przy zakończeniu. Oj długo tej gry nie zapomnę. A co do płynności to na moim sprzęcie Athlon 3500+, Ge Force 7300GT i 2 GB ramu to gra działała mi płynnie przy teksturach wszystkich na high i na tej opcji co dawała oświetlenie (ale nie dynamiczne) reszta wyłączona a i tak gra pięknie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zara mnie szlag trafi kupiłem Bioshocka zainstalowałem podczas instalacji automatycznie się speczował ... klikam na skrót aby uruchomić grę i mam taką informację :


An online activation cannot be performed. Please contact your software vendor to manually retrieve your unlock code.

Please make sure that you have prepared the following information:
-Registration Code
-Unlock request code which is displayed below.
After that, please contact mailto:support@securom.com


poniżej jest miejsce aby wpisać kod!!!! " ulock code" wpisuję kod aktywacji z instrukcji i nic to niedaje :>:>:> co jest grane :>:>:>!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 23:45, mistrzgry napisał:

Zara mnie szlag trafi kupiłem Bioshocka zainstalowałem podczas instalacji automatycznie
się speczował ... klikam na skrót aby uruchomić grę i mam taką informację :


An online activation cannot be performed. Please contact your software vendor to manually retrieve
your unlock code.

Please make sure that you have prepared the following information:
-Registration Code
-Unlock request code which is displayed below.
After that, please contact mailto:support@securom.com


poniżej jest miejsce aby wpisać kod!!!! " ulock code" wpisuję kod aktywacji z instrukcji
i nic to niedaje :>:>:> co jest grane :>:>:>!!!!!!!!!!!!!!


Może twój Antyvir blokuje Bioshockowi dostęp do neta. Może trzeba odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:22, Arhont napisał:

Z tego co ja wiem Bioshock ma 2 rózne zakończenia nie ? Które ty miałes , ta dobra czy gorsza
xD ?


Bioshock ma 3 zakończenia, dobre, mało złe i bardzo złe, że tak to określe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:52, Arhont napisał:

Niewiedziałem ze są 3 ;] , ale teraz wiem , ale nieodpowiedziałeś na pytanie , jak ty przeszedłeś
, jeśli można wiedziec xD ?


Ja nawet nie mam pełnej wersji bioshocka, tylko demo, o 3 zakończeniach wiem z postów innych gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie do niego było pytanie ;D

Ja tam przeszedłem póki co dobre na Medium. I bardzo mi się podoba. Teraz na Hardzie więc będę grał Tym Złym :P Kiedy? W poniedziałek zacznę sobie na zmianę z nowym nabytkiem grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauwarzyłem ze mi się coś znowu pomyliło , ja dzis coś wogule zamulam , najpierw na temacie wiedźmin teraz tutaj , normalnie wow . Szczęsciarz z ciebie ;] , ja mam Bioshock EK tylko najlepszy żart w tym jest to że niemoge w to grać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:25, Ecko09 napisał:

> Z tego co ja wiem Bioshock ma 2 rózne zakończenia nie ? Które ty miałes , ta dobra czy
gorsza
> xD ?

Bioshock ma 3 zakończenia, dobre, mało złe i bardzo złe, że tak to określe :)

no nie wiem czy ten zmieniony ton glosu narratorki zaliczyc mozna jako 3cie zakonczenie.dla mnie to po prostu taka wariacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 10:57, Kerigun napisał:


Może twój Antyvir blokuje Bioshockowi dostęp do neta. Może trzeba odblokować.


to nie to ja mam wyłączony antywir podczas uruchamiania

napisze jeszcze raz dokładnie co mi wyskakuje: klikam na ikonę gry i:

This software must be activated prior to usage. For activation a SERIAL NUMBER is essential. If you have already received your SERIAL NUMBER press NEXT to proceed. In the event you have not received a SERIAL NUMBER yet, please contact the software publisher.


------ next

An online activation cannot be performed. Please contact your software vendor to manually retrieve your unlock code.

Please make sure that you have prepared the following information:
-Registration Code
-Unlock request code which is displayed below.
After that, please contact mailto:support@securom.com



pod tym tekstem jest:

Unlock Requetcode .... ..... w tym miejscu jest podany kod .............................
Unlock Code ........................ w tym miejscu wpisuję kod z instrukcji do gry " Kod do aktywacji gry"


następnie klikam na ACTIVATE i :

Activation process has been terminated. Please make sure the unlock code has been entered correctly.
Press BACK to attempt another activation or press CANCEL to abort. In case the problem persists please contact mailto:support@securom.com.






....... i szlag mnie tafia .... dałem za tą grę 100 zeta a gówno mogę zrobić :>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 20:57, mistrzgry napisał:

....... i szlag mnie tafia .... dałem za tą grę 100 zeta a gówno mogę zrobić :>:>:>


Ja dałem 80 zł w Media :D Hmm.... Sprawdź czy dobry kod wpisujesz. jak ja wpisywałem to wiele razy bo jest bardzo lipnie wydrukowany kod. Tam gdzie masz wątpliwości to pytaj innych lub próbuj inne kombinacje. Bo z tego co czytam wnioskuje że błędy kod wpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować