Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska – ogłaszamy zawartość!

395 postów w tym temacie

>Zamiast amuletów miały byc pierścienie
Widziałem te pierścienie na zdjęciach edycji zagranicznych. Dobrze, że ich nie ma bo to taka tandeta jak w nadmorskich miejscowościach, w automatach na złotówkę ;P

>i nie

Dnia 11.11.2006 o 01:48, Wookie3e napisał:

było mowy o zadnych koszulkach (które pewnie będą w jednym rozmiarze).

Wolę to niż plastikowy, tandetny pierścionek.

>Nie podoba mi sie to.

Dnia 11.11.2006 o 01:48, Wookie3e napisał:

Mam nadzieje że to jakieś nieporozumienie i że zostanie szybko sprostowane.

Jak dla mnie jest w porządku.

Dnia 11.11.2006 o 01:48, Wookie3e napisał:

Poza tym miał być dostęp do unikalnych broni i dodatkowe atuty, a także mapa na
specjalnym materiale, aura nad postacią gracza.

Fakt, takie bonusy w samej grze też powinny być.

Co do pudełek... Co to znaczy ascetyczne?
Oby nie byly za proste :P
Jeśli będą ładnie zaprojektowane, to bomba... Nie cierpię tysięcy nadruków, znaków 19 firm na każdym pudełku :)
Chociaż lepiej, jeśli "czarne lub białe" oznacza tak naprawdę "ciemnobrązowe, lub jasnokremowe", takie jak na zdjęciach w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie TOTALNIE kolekcjonerskie, to dla mnie tylko ten amulet i koszulka...

A tak wogole, to ten NWN1 ktory bedzie w tym pakiecie, to z dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zagranicznym sklepie internetowym piszą, że u nich edycja np. Chaotic Evil zawiera takie oto elementy :
* Neverwinter Nights Figurine
* Pewter Ring
* Map
* Soundtrack CD
* Artbook

Prawdę mówiąc, wolę figurkę i pierścień, niż koszulkę i pierwszą częśc gry. Chyba, że te rzeczy wchodzą w skład "niespodzianki" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monastor-----------------------> Wolisz zamałą koszulkę? Skąd wiesz że te amulety nie będą tak samo wiejskie jak te pierścienie?
Mam nadzieję że będą te bonusy w samej grze i że te koszulki będą w większych rozmiarach niż L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W zagranicznym sklepie internetowym piszą, że u nich edycja np. Chaotic Evil zawiera takie oto elementy :
* Neverwinter Nights Figurine
* Pewter Ring
* Map
* Soundtrack CD
* Artbook<


No właśnie ja też wolę taki skład edycji kolekcjonerskiej niż pierwszą częśc NWN i zestaw bez mapy i figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:26, Zakochany napisał:

> A mapa... no coż, ja bym sobie nie powiesił nigdy czegoś takiego na ścianę, bo to trochę...
tandetne.
>

Dnia 11.11.2006 o 12:26, Zakochany napisał:

Jednym słowem - EK to wyrzucenie 70zł w błoto...



Zawsze podziwiałem ludzi, którzy potrafią tylko krytykować... Więc czego byś oczekiwał od Edycji Kolekcjonerskiej? Wszystkie takie edycje są mocno "standardowe" (jeżeli o edycjach kolekcjonerskich można wogóle tak mówić): film, muzyka, plakat, mapa itp. a CDP od siebie często dodaje jakieś orginalne pudełko. Czy to Oblivion - chociaż moneta była ładna i wcale nie tandetna ;) Czy HoMM5 czy Gothic. One juz takie są. Co do koszulki, to będzie trochę tandetne, ale liczę na to, że nie będzie żadnych napisów, tylko przyjemny i średnio rzucający się w oczy znaczek NWN :D (swego czasu koszulka z "Tormentu" była taka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:28, Ayane napisał:

Ekhm....
Gdy nie "ujawniono pełnej zawartości" to jak dla mnie lepiej się to przedstawiało...
No dajcie spokój, ta mapa i atuty do gry to to na czym mi zależało najbardziej, nie potrzebuje,
żadnej badziewnej koszulki.... A co do tego pudełka, to chyba przegięcie, wolę takie jakie
jest na całym świecie, niż "ascetyczne" białe....
Dobra, dalej czekam na fotę, i lepiej żebym się myliła...



Ok, widzę, że dużo osób liczy na te bonusy w grze, więc proszę może mi wyjaśnić po jakiego to komu, że jakaś złota aureolka głupio nad głową będzie wisiała? Podobno w Herosach w EK jest jakiś dodatkowy znaczek wyróżniający bohatera, ale ja tam go nie zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz dzisiejszą datę? Jest 11 listopada, Dzień Niepodległości. CDP tak samo jak inne firmy dzisiaj nie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i? Ktoś z CDP mógł dać newsa tuż przed zakończeniem pracy, albo już z domu. Poza pracą NIE mają obowiązku odpowiadać/wyjaśniać/tłumaczyć się. Czy tak trudno to zrozumieć, że pracownicy CDP to TEŻ ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:56, PolishWerewolf napisał:

No i? Ktoś z CDP mógł dać newsa tuż przed zakończeniem pracy, albo już z domu. Poza pracą NIE
mają obowiązku odpowiadać/wyjaśniać/tłumaczyć się. Czy tak trudno to zrozumieć, że pracownicy
CDP to TEŻ ludzie?


Ja też tak uważam, tylko że mam jedno "ale"... Ci LUDZIE jak napisałeś ZARABIAJĄ na nas i powinno im zależeć na jak najlepszej sprzedaży.Poza tym, myślę że ten skład który jest w newsie trzeba dodać do tego, co jest napisane w karcie produktu w sklepie, tzn. to co tam + news. W każdym razie mam nadzieję, że tak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pracowałbyś/pracujesz w jakiejś firmie, masz wolne/jesteś na wyjeździe/spędzasz czas z rodziną, a szef do Ciebie dzwoni i stwierdza, że Pan XXX ma interes i chce zapłacić trochę, to Ty lecisz i pracujesz nawet w środku nocy? Pomyślcie chwilę i postawcie się w roli Pracownika CDP. DZISIAJ JEST WOLNE! Tylko od dobrej woli kogoś z CDP należałoby napisanie tutaj choć jednego słowa. Nie ma takiego obowiązku powtarzam jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:10, PolishWerewolf napisał:

Jeśli pracowałbyś/pracujesz w jakiejś firmie, masz wolne/jesteś na wyjeździe/spędzasz czas
z rodziną, a szef do Ciebie dzwoni i stwierdza, że Pan XXX ma interes i chce zapłacić trochę,
to Ty lecisz i pracujesz nawet w środku nocy? Pomyślcie chwilę i postawcie się w roli Pracownika
CDP. DZISIAJ JEST WOLNE! Tylko od dobrej woli kogoś z CDP należałoby napisanie tutaj choć jednego
słowa. Nie ma takiego obowiązku powtarzam jeszcze raz...


Gdybyś dokładnie przeczytał moją wypowiedź to nie odpowiedziałbyś w ten sposób. Przecież napisałem, że TEŻ SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM jeśli chodzi o pracę w ŚWIĘTO NARODOWE. Chodziło mi tylko o to, że gdyby im zależało, to jeszcze wczoraj po podaniu newsa ktoś mógł coś napomknąć kiedy podadzą szczegółowe informacje, obrazek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwcie się jak dostaniecie NWN2 EK w pudełkach od normalnej edycji. Już tak się stało z EK Gothic''a 3 które miast być w specjalnym srebrnym (metalicznym?) pudełku z napisem "Collector''s Edition" było w tym normalnym, czerwonym pudełeczku. :/
Tyle że sprawę z G3 ratowało pudełko "Księga" oprawione w skórę, a te z NWN2 co najwyżej w koszulkę owiną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować