Zaloguj się, aby obserwować  
Hodowca

DotA Allstars - czyli najlepszy mod do Warcraft III: The Frozen Throne

227 postów w tym temacie

Nie warto inwestować w to samo, bo rzeczywiście S&Y nie kumuluje swoich efektów. Owszem, statystyki się dodają, ale reszta nie. Większe urozmaicenie jest lepsze. Zamiast kolejnego S&Y lepiej zainwestować w crit albo ias lub jeszcze coś innego.

mid=midgame, end=endgame - etapy zaawansowania gry, przekładające się na dłuższy czas trwania i wyższe poziomy bohaterów, mid to po prostu mniej więcej środek.
-ms = movespeed, wyświetla prędkość poruszania się bohatera
-di = denyinfo (creep, wieże)
md (bez myślnika), to pewnie chodzi o atakowanie środkiem mapy, bo ja takiej komendy nie znam
ok, to ok, też nie znam takiej komendy

Komendy:
http://www.dota-allstars.com/wiki/Commands
http://forum.esnation.com/showthread.php?t=5082

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sange i Yasha są dobre,należy je najlepiej potem połączyć i dawają jeszcze większą zawartość. Masz racje,najlepiej experymentować i znaleźć najlepszy build dla siebie. No nie dziwie się że uznawają to za dzwine bo takiego buildu chyba nikt inny na świecie nie ma,ale pamiętaj, póki będziesz zabijać rób build jaki chcesz.

---

Early - Gra wczesna,początek gry
Mid - Koło 6-10lvl gra
Late - gra późniejsza gdy bohaterowie to już koxy itp. ;)
-di (pokazuje Ci ilość creepów zabitych w prawym górnym rogu)
-weather rain (czyli ustalasz sobie pogode)
-music x (-off albo coś innego)

---

Ring of Regeneration
Animal Courier
Sobi Mask
Bracer
Boots of Speed
The Butterfly
Eye of Skadi
Boots of Travel
Linken`s Sphere
Sacred Relic

W tej kolejności przeważnie robi się build dla Medusy.

---

Nie uważam się za speca,sam umiem dobrze posługiwać się ledwo 3-4 herosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 23:57, TetraGramaton napisał:

>

S&Y jest dobra ale IMo tylko dla hero, którzy mają z agi i str +dmg. Kupowanie wiecej niz jedno nie ma sensu. Lepiej tą kaskę zainwestowac z crity albo coś pod HP.

Dnia 16.05.2009 o 23:57, TetraGramaton napisał:


> Mid czy późniejsza gra również bez większej magi
...ale jaki mid ? co to jest "mid" ?

Mid może znaczyć Mid Game albo Mid jako środek mapy. Na mapie są trzy częsci jakby : bot ( Bottom - dół ), Mid ( Middle - środek ) i Top ( góra )

Dnia 16.05.2009 o 23:57, TetraGramaton napisał:

W ogóle te slogany w DOCIE nie są mi znane.
Możesz mi mi wszystkie objaśnić ?
Między innymi po co goście piszą tak:
- di
- ms
- md
-ok
i jakieś tam inne już dalej nie pamiętam.

Wszystkie chyba juz koledzy ci wyjaśnili, jedno co moge dodać to -ok, pisze się jak ktoś się switchuje ( ktoś wyszedł i jest 3v5 i jeden się zmienia, żeby bylo 4v4 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:00, Murith napisał:

Wszystkie chyba juz koledzy ci wyjaśnili, jedno co moge dodać to -ok, pisze się jak ktoś
się switchuje ( ktoś wyszedł i jest 3v5 i jeden się zmienia, żeby bylo 4v4 )


To można zmienić team w trakcie gry? Nigdy tego nie widziałem, co najwyżej odchodził ktoś z drużyny, która miała przewagę liczebną, by wyrównać szanse tych drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 17:26, GanD napisał:

>

Tak mozna podczas gdy jest 3v5 wpisujesz -switch i wyswietlaja ci się wszyscy playerzy ( leaverzy mają obok siebie napisane Leaver ), przy każdym z nich jest liczba, np. -switch 5 , zmieniasz się z graczem xyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 15:30, Murith napisał:

Niedawno zacząłem grać Pudgem, już pare fajnych hooków było, ale chciałbym żebyście ocnili
moja grę na podstawie repa. http://replays.pl/replay/59312 Komentarze mile widziane
.


Obejrzałem rep i muszę stwierdzić, że grałeś z jakimiś pustakami. Zapewne grasz na BN. Nikt z wrogów nie pomyślał o wardach, a Techies zbierał free kille. Co do twojej gry, to muszę stwierdzić, że nawet nieźle ci szło, ale te hooki cos nie celne. Item build też dobry, choć ja bym wziął zamiast PT travelki albo Phase butki, mógłbyś łatwiej gonić na rocie. Widzę też, że wogóle nie ma u ciebie deny, popracuj nad tym :P

A to jest mój replay z GGC. Zagrałem raczej przeciętnie. Gra była skazana z góry na porażkę, ponieważ mój team nie pomyślał o carry herosie, gdzie w przeciwnym teamie było ich bodajże 3 0_o (u mnie trzech intów xD). Musiałem więc pomyśleć trochę za team i wybrałem Lycana.
http://www.dota-allstars.com/replay/130156/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 21:04, RhastA napisał:

choć ja bym wziął zamiast PT travelki albo Phase butki, mógłbyś łatwiej gonić
na rocie. Widzę też, że wogóle nie ma u ciebie deny, popracuj nad tym :P

Co do butków to juz od jakiegoś czasu kupuje te z TP :) A co do tego deny, to c oto jest ^^ ? Skrót od czegoś ?

Dnia 02.06.2009 o 21:04, RhastA napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 22:03, Murith napisał:

Co do butków to juz od jakiegoś czasu kupuje te z TP :) A co do tego deny, to c oto jest
^^ ? Skrót od czegoś ?


Deny jest to dobijanie swoich creepów, przydaje się, bo przeciwnik dostaje mniej expa. Niektóre postacie czerpią nawet z tego korzyści np. Pudge za każdą zabitą jednostkę swoją lub wroga dostaje x siły, strygwyrowi za dobicie creepa odnawia się hp itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nieee no nieee ! Niech to w pysk szczeli. Zepsuli mi Gorgonę. Dali jakieś kijowe dwa spele
i teraz straciła swój potencjał. I kim mam wymiatać ? A tak mi sie fajnie grało.
Komuś zależy abym nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Tego nie mówię bo meduzę w akcjii widziałem bardzo dawno temu, ostatnio nikt nia nie gra ( przynajmniej jak ja jestem ) Chodzi mi o to, że IceFrog stara się zbalansować wszystkich herosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ale programerzy u nich albo u blizzarda nie mogą mieć pojęcia jak powinno być zbalansowane. Tylko wytrawni gracze mogą powiedzieć coś o tym. Teraz Gorgoną sie nie da grać bo spell na 6 poziomie jest tak do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre tutoriale, albo najlepiej jakąś postać (Najlepiej mag, albo wojownik jakiś :P) dobrą na początek gry.
W "dote" grałem raz u kumpla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, co potrzebne znajdziesz tutaj:
http://www.dota-allstars.com/
Są tam mapy, tutoriale, poradniki dla początkujących i zaawansowanych, mapy z AI, replaye, zestawienia, opisy bohaterów i przedmiotów, opisy komend itd. itp.
Główny zbiór taktyk dla poszczególnych herosów: http://forums.dota-allstars.com/index.php?showforum=276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować