Zaloguj się, aby obserwować  
Hodowca

DotA Allstars - czyli najlepszy mod do Warcraft III: The Frozen Throne

227 postów w tym temacie

Komputer był by świetnym przeciwnikiem gdyby był trudny ale tak tylko jest w szachach(cheesmaster) dlatego w gry oparte o rywalizację wolę pocinać z żywymi rywalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w dote uczyłem się grać po omacku. Nie wiedziałem jak sie do tego wszystkiego zabrać ale dosyć szerokie
z asortymentowanie tej mapy i świetna rywalizacyjna taktyczna rozrywka pociągnęła mnie dalej do pogrywania sobie. Największy problem jaki spotyka gracz to: Jaki bohater ? a potem jakie itemy ? Nie wiem jak jest u innych ale są bohaterowie którzy mi do gustu nie przypadły nawet z wyglądu( a nie mówiąc już o umiejętnościach) i nigdy nimi nie będę grał, choć wydaje się co to ma do rzeczy ? W sumie to mogły by być nawet białe kulki :D.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu niektórymi nie potrafię grać. Wchodzę na Garena zaczynam grać no i koleś pisze że -sd mod a ja nie ma problemu. No i zaczyna się rozgrywka i oczywiście ja musiałem dostać takie g.... pech. No i co ja mam mu zrobić, nie każdemu bohaterowi idzie zrobić to samo, nawet jeśli inny bohater którymi potrafię grać ma tą samą specjalność, dajmy inteligencję. A jescze jak skille bo niektóre takie kijowe to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie trenuje na mapkach z botami, tylko gram wtedy, kiedy mam ochotę pograć w DotA, a:
1. nie ma nikogo akurat na battle.necie z kolegów
2. nudzi mi się i po prostu chcę zrobić sieczkę z wrogiego teamu np takim pudgem i wyfarmić 300 flesh strenghta
3. można wpisać greedisgood(999999) i wtedy wszyscy mają tyle kasy i odrazu zaczynamy grę z full itemami :)
4. nie ma leaverów ^^
denerwuje mnie tylko to że ciężko znaleźć graczy z takim poziomem umiejętności jak ja. albo są na tyle lepsi że nie mam szans, albo są tak głupi że wbiega taka Naga Siren na mida (początek gry) ja gram Warlockiem a taki bierze i wbiega pod towera z iluzjami, ginie dając first blooda i co?
xxxxx has left the game.
tak naprawdę to nic nie powstrzyma ludzi od wychodzenia. nawet jak by usunięto przycisk wyjścia z gry to wtedy by alt + f4 wszedł w użycie...a te gry noobs only to albo się tam znajdzie samych pro albo samych kompletnych idiotów
Aha, czy ktoś ostatnio miał inne śmieszne sytuacje w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie gram w dote SD czy inne tam. Gram zawsze w AP i nie ma problemu.

rtyrtyrty

Zgadza się...

---------------------
http://infobot.pl/r/1plM - tu jest rep mojego mecza.
Wytłumaczcie mi dlaczego przegraliśmy ? Przecież tak nam dobrze szło. Dla mnie ta porażka to w pewnym sęsie wygrana. Uważam, że dobrze zagrałem i nie oskarżam innych ale nie mogę się doszukać okoliczności.
To jakiś absurd.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale póki co naprawdę sporo w nim błędów, przynajmniej w stosunku do wcześniejszej wersji (6.59), więc jeśli ktoś nie lubi być beta testerem, to niech jeszcze kilka dni/tygodni poczeka, aż wyjdzie jakaś stabilniejsza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja. Nowy jestem w Docie, i mam pytanie, czy ktoś mógłby mnie poduczyć jak grać w trakcie gry? :P Bo nie ogarniam tego jakoś, a te t3h h4x0rz l33towe guidy mi nie pomagają :P Mogę hostować jakby co :S Nick to Draxvoxdor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grać w trakcie gry? :PP nie żebym się czepiał
ja będę mógł za jakiś czas(parę dni pewnie,choć nie jestem pewien, przeziębienie mnie dopadło, trzeba się go szybko pozbyć)
zaznaczam że o ile jestem w miarę dobry w dotę, to nie jestem mega 1337 pro uber czy co tam jeszcze chcecie dopisać. żeby potem nie było że "mówiłeś że tak trzeba a przegrałem" czy coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:59, rtyrtyrty napisał:

grać w trakcie gry? :PP nie żebym się czepiał
ja będę mógł za jakiś czas(parę dni pewnie,choć nie jestem pewien, przeziębienie mnie
dopadło, trzeba się go szybko pozbyć)
zaznaczam że o ile jestem w miarę dobry w dotę, to nie jestem mega 1337 pro uber czy
co tam jeszcze chcecie dopisać. żeby potem nie było że "mówiłeś że tak trzeba a przegrałem"
czy coś. :)

Nie szkodzi, ja jestem takim nubem że i tak bym przegrał :E Chodziło mi o to żeby ktoś pograł ze mną a nie pisał jakieś srututuriale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie pobrać "PriDe 11 Highlights Video "? Już kiedyś to niesamowite dzieło miałem tyle że miałem formata :( Na stronie mym''u nie idzie gdyż prosi o hasło do ftp :( Swoją drogą niedawno napotkałem na "Gamescom 2009", bardzo przyjemnie się oglada. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. testując samemu
2. szukając na różnych forach dotyczących Doty
3. no nie wiem, spytać kogoś kto się na tym dobrze zna
4. wiadomo że orb z orbem się nie stackują, orb z buffem tak, ale buff z buffem też nie(buff=buff placer)
teoretycznie skadi na bohaterze walczącym z dystansu jest buffem przez co powinno się stackować z diffusal blade, ale nie stackuje się, to jest wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać item order dla voida i trolla? W tych wszystkich guidach co wyszperałem są nieaktualne buildy, zauważyłem że ludzie innych używają i wymiatają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować