Zaloguj się, aby obserwować  
Hodowca

DotA Allstars - czyli najlepszy mod do Warcraft III: The Frozen Throne

227 postów w tym temacie

Voida(DarkTerror) i rozumiem Trolla Warlord''a.Obie postacie są w agi. Na początek acient tango of essification(Coś do leczenia) i butki. Teraz zależy od Ciebie czy zrobisz treada czy phase boots. Jednemu i drugiemu najlepiej zrobić potem Mask of Madness.Void''owi idealnie to pasuje podczas jego ulti a Troll jeszcze szybciej będzie mógł zabić to i szybka regeneracja hp ;) Potem już The Butterfly jeśli chodzi o Void''a natomiast Troll''owi Buriza-do Kyanon dla Troll''a by lepiej zabijał. I potem dla Troll''a Butterfly a dla Voida Buriza-da Kyanon. Dla Troll''a jeszcze poleca Cranium Basher, gdyż ma on możliwość zestanowania na 1.4s co jest bardz przydatne dla Troll''a bo później nikt mu nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cranium bashera NIE robi się od kilku wersji dla Żadnej postaci z pasywnym bashem(barathrum, troll warlord, slardar, void) ponieważ NIE działa on z ich skillami(czyli marnujemy kasę)
tak w ogóle buty nie zawsze są najlepszym wyborem na początek, ponieważ chcemy zostać na linii jak najdłużej(złoto i doświadczenie) , czyli nie wracać do bazy, dla tego coś do regeneracji+coś typu bracer/wraithband/null talisman co pomoże zostać na linii dłużej. potem już takie przedmioty możemy kupować bo w momencie ich kupna zwykle bohater już jest dość silny i nie trzeba więcej niż 1-2 bracery/wraithbandy żeby miał trochę życia. mask of madness na voidzie to można do użytku z ulti, i ogólnie 1v1, bo jak na 2 hero trafisz to może się okazać kiepskim wyborem(zwiększa ilość otrzymywanych obrażeń) na trollu jeszcze nie widziałem mask of madness z uwagi na jego ultimate(chyba 150% attack speed na kilka sekund dla calego teamu i troche dluzej dla siebie) co z butterfly+jakieś buty+normalny przyrost statystyk starczy na permastuna.
czasami warto też kupić "większy" item do życia jeśli ciężko jest przeżyć, bo co z tego że masz +300 obrażeń jak padniesz zanim cokolwiek zrobisz.
i jeszcze jedno: nie ma ustalonego jedynego słusznego buildu bo zależy on od gry i przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 19:21, rtyrtyrty napisał:

troll warlord, slardar, void) ponieważ NIE działa on z ich skillami(czyli marnujemy kasę)

A to ciekawe bo mi działa. Właczam przy troll''u ulti, cranium robi swoje i czy to Roshan czy ktoś inny stanuje się co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cranium robi swoje. ale ich pasywny skill nie, bo trol będąc w formie "melee" (czyli jak nawala wręcz a nie z daleka) ma swój własny bash, i mając cranium bashera, nie działa ten ich pasywny, więc po co kupować cranium skoro "już" masz własny skill? bo tak na dobrą sprawę płacisz około 3k za około 30 dmg i 6 siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe bo mi tam stanuje lepiej no ale niech Ci będzie. Częściej stany wchodzą itd no ale może w 6.64 version to akurat przestało działać. Choć z drugiej strony piszesz że to od kilku wersji już nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 20:58, Infes napisał:

No to ciekawe bo mi tam stanuje lepiej no ale niech Ci będzie. Częściej stany wchodzą
itd no ale może w 6.64 version to akurat przestało działać. Choć z drugiej strony piszesz
że to od kilku wersji już nie działa.


Bo stun z bashera na voidzie, slardarze itp. nie działa już od dawna, z resztą dla carry herosów i tak lepszy jest czysty dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po za tym można samemu porównać, lepiej kupić sobie bashera i być lepszym 1v1 czy może PRZYKŁADOWO battlefury, daje więcej obrażeń, + niezłą regenerację many i życia oraz możliwość farmienia lepszego(ataki zadają obrażenia jednostkom w koło celu(35%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 18:46, Infes napisał:

Voida(DarkTerror) i rozumiem Trolla Warlord''a.Obie postacie są w agi. Na początek acient
tango of essification(Coś do leczenia) i butki. Teraz zależy od Ciebie czy zrobisz treada
czy phase boots. Jednemu i drugiemu najlepiej zrobić potem Mask of Madness.Void''owi
idealnie to pasuje podczas jego ulti a Troll jeszcze szybciej będzie mógł zabić to i
szybka regeneracja hp ;) Potem już The Butterfly jeśli chodzi o Void''a natomiast Troll''owi
Buriza-do Kyanon dla Troll''a by lepiej zabijał. I potem dla Troll''a Butterfly a dla
Voida Buriza-da Kyanon. Dla Troll''a jeszcze poleca Cranium Basher, gdyż ma on możliwość
zestanowania na 1.4s co jest bardz przydatne dla Troll''a bo później nikt mu nie ucieknie.

Wcześniej grałem voidem na wraith, phase/thready, mom i mkb. I właśnie z mkb to był epic fail, bo ministun kończył jego normalnego stuna :( Czyli butterfly i buriza powinna być lepszym wyborem thx :) A dla trolla to nie wiem, zauważyłem że inni używali helm of domination + phase boots a później zbierali na butterly i mante i ładnie wymiatali nimi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 14:23, Infinitas napisał:

+ phase boots a później zbierali na butterly i mante i ładnie wymiatali nimi :O

No ale nie myśl że dzięki build''owi będziesz miatać oll. Build jest ważny ale nie najważniejszy. Samym build''em wiele nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 14:40, Infes napisał:

> + phase boots a później zbierali na butterly i mante i ładnie wymiatali nimi :O

No ale nie myśl że dzięki build''owi będziesz miatać oll. Build jest ważny ale nie najważniejszy.
Samym build''em wiele nie zdziałasz.

Wymiatać może nie, ale grać normalnie tak :O Btw, mogę cholera wiedzieć czemu od razu na starcie pare osób mówi "delay", niektóre meatheady jeszcze powiedzą "host noob" i wychodzą z gry -.- Jak mój kumpel był (4 lata w dote gra) to nic takiego nie mówił ani takich scenek nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo był mod -sd albo -ar i już płaczą że takiego chara dostali :< W ogóle teraz pograć nie idzie, nawet na Garena gdzie jest dość dużo osób o wysokim poziomie jeśli nie najwyższym to i tak dużo osób wychodzi podczas rozgrywki. Nie idzie pograć ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to jest tak, najpierw jest dobrze, potem ktoś wymyśla "O, tu możemy delikatnie polepszyć rozgrywkę chociaż już jest dobrze"
i nagle ta "delikatnie lepsza" staje się "STANDARDEM" od razu. i ci którzy się nie pod porządkują stają się celem ataku niektórych "mondrych" osób.
a co do "delay"
to chodzi im o to że jest opóźnienie w wykonywaniu rozkazów przez postać
czyli dokładniej pomiędzy kliknięciem a wykonaniem rozkazu na ekranie mija zwykle kilka milisekund ale jak już trwa to sekundę i dłużej to jest "opóźnienie".
a to że ktoś mówi "host noob" normalne.
nie umieją zrozumieć że nie zawsze host jest ten "zły i nie dobry z modemem 56k i kompem ze złomu" i że czasem to wina ICH internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I komu Ty to tłumaczysz? Sobie? Każdy wie co oznacza delay-opóźnienie czyli mniej więcej to samo co lagi. Tutaj po prostu o to chodzi że ludzie nie potrafią przegrywać lub też jak widzą że dostali coś czego nie chcą to odechciewa im się grać przez co psują innym rozgrywkę bo na nowo trza szukać osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:58, rtyrtyrty napisał:

bo to jest tak, najpierw jest dobrze, potem ktoś wymyśla "O, tu możemy delikatnie polepszyć
rozgrywkę chociaż już jest dobrze"
i nagle ta "delikatnie lepsza" staje się "STANDARDEM" od razu. i ci którzy się nie pod
porządkują stają się celem ataku niektórych "mondrych" osób.
a co do "delay"
to chodzi im o to że jest opóźnienie w wykonywaniu rozkazów przez postać
czyli dokładniej pomiędzy kliknięciem a wykonaniem rozkazu na ekranie mija zwykle kilka
milisekund ale jak już trwa to sekundę i dłużej to jest "opóźnienie".
a to że ktoś mówi "host noob" normalne.
nie umieją zrozumieć że nie zawsze host jest ten "zły i nie dobry z modemem 56k i kompem
ze złomu" i że czasem to wina ICH internetu.

Ehh, czyli muszę pobrać BL, bo bez tego zwyczajnie się grać nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja BL nie używałem , używałem LC(list checker) jeśli dobrze się orientuje to BL służy do wpisywania takich osobników na listę i w razie czego w twojej grze już sobie nie pograją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłęm, że Abbadonem lepiej być wyposażonym choć w jedną tarcze do bloków na początku gry, są zdecydowanie lepsze efekty i świetnie współgra z Aphotic shield, mam wrażenie że dłużej się utrzymuje, gdy rzuciłem na creepa ten spell to prysną bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 12:12, rtyrtyrty napisał:

ja BL nie używałem , używałem LC(list checker) jeśli dobrze się orientuje to BL służy
do wpisywania takich osobników na listę i w razie czego w twojej grze już sobie nie pograją

I właśnie o to chodzi :P Ful idiotów jest, a że zazwyczaj często na BN są to się zbanuje. Bo zapamiętać wszystkich trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://infobot.pl/r/1tpc

Tu daje krótkiego repa z bugiem, proponuje przewinąć pod sam koniec i zobaczyć co sie stało.
Czy to jest normalne czy facet po prostu noob, popełnił błąd ?

ps. Zawsze gdy idzie mi dobrze w rozgrywce to musi mi sie coś dziać ehrrr...l[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może odejdę trochę od tematu DotA, ale jakieś 2 miesiące temu wystartowała zamknięta beta gry Heroes of Newerth, zasady i mechanika gry ta sama jak w DotA. Ponadto sam Icefrog pozwolił na przeniesienie pewnych elementów z DotA. Jak ktoś jest chętny to jeszcze mam 2 zaproszenia. Możecie zobaczyć też fragment gameplay w poniższym linku, a dokładnie walkę Madmana (połaczenie Trolla i Nerubian Weavera) z Kongorem (Roshanem).
http://www.youtube.com/watch?v=IPNBnLKKhL0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować