Zaloguj się, aby obserwować  
Hodowca

DotA Allstars - czyli najlepszy mod do Warcraft III: The Frozen Throne

227 postów w tym temacie

Więc tak. Zacznijmy od tego jaki typ maga Cie interesuje? Z największym obrażeniami ofensywnymi? Jeśli tak to polecam Ci Liona( http://www.dotastrategy.com/hero-54-LionTheDemonWitch.html),dobry stan i ulti który na 1 poziomie po 500 ciśnie. Jak to mój kolega stwierdził w szkole "Składasz jeszcze Dagona Lionowi i masz w d..." ;) Jeśli chodzi o wojownika to na przykład Axe( http://www.dotastrategy.com/hero-71-MogulKhanTheAxe.html),dobre ulti jak i skille początkowe. No i własnie dotastrategy polecam,warto się zarejestrować bo naprawdę ciekawe opisy i sposoby. Choć najlepiej jeśli chodzi o build to najlepiej swój znaleźć do każdej profesji,mam na myśli współczynik największy,siła,zręczność i inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 08:02, TetraGramaton napisał:


Chyba nie myślisz, że to Blizzardz zrobił Dote o.O Dota jest od fanów dla fanów :P Z tego co się rientuje to glównym projektantem jest IceFrog i to we współpracy z graczami zmienia grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale chciałem ci dać do zrozumienia że twórcy nie mogą być wytrawnymi graczami. Nie mogą wiedzieć co jest zbalansowane. Tylko ci co grają a nie programują widzą lepiej.

Choć to zupełnie inny przykład ale - kupiłem nową pralkę automatyczną. I jest tam ustawiony programator, że
bierze tyle a tyle wody na 5kg prania. Pralka bierze tyle że po zamoczeniu sie prania wody jest rapterm na dwie szklanki wody i trzeba dolewać. Co taki informatyk-programista będzie wiedział lepiej od takiej 50 letniej gospodyni domowej, która pierze co pół tygodnia i wie że wody musi być dużo bo jak nie to tak jak inni ludzie mają - widze porozwieszane szare niedopraną odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 16:01, TetraGramaton napisał:

Wiem, ale chciałem ci dać do zrozumienia że twórcy nie mogą być wytrawnymi graczami.

Uwierz mi, że mogą :P

Dnia 12.06.2009 o 16:01, TetraGramaton napisał:

Nie mogą wiedzieć co jest zbalansowane. Tylko ci co grają a nie programują widzą lepiej.

Chyba, że to własnie twórca jest zapalonym graczem

Dnia 12.06.2009 o 16:01, TetraGramaton napisał:


Choć to zupełnie inny przykład ale - kupiłem nową pralkę automatyczną. I jest tam ustawiony
programator, że
bierze tyle a tyle wody na 5kg prania. Pralka bierze tyle że po zamoczeniu sie prania
wody jest rapterm na dwie szklanki wody i trzeba dolewać. Co taki informatyk-programista
będzie wiedział lepiej od takiej 50 letniej gospodyni domowej, która pierze co pół tygodnia
i wie że wody musi być dużo bo jak nie to tak jak inni ludzie mają - widze porozwieszane
szare niedopraną odzież.

Rozumiem o co ci chodzi, ale akurat tutaj twórca DoTy jest wytrawny gracz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:09, TetraGramaton napisał:

Jakie jest polecenie aby można było sobie wybrać hera z przeciwnej strony ?

-ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:09, TetraGramaton napisał:

Jakie jest polecenie aby można było sobie wybrać hera z przeciwnej strony ?

W najnowszej wersji Doty masz wszystkie tawerny w jednym miejscu. W starszych wersjach to po prostu przeskakujemy na tawerny przeciwnej strony i wybieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2009 o 18:15, Gol_Galad napisał:

W najnowszej wersji Doty masz wszystkie tawerny w jednym miejscu. W starszych wersjach
to po prostu przeskakujemy na tawerny przeciwnej strony i wybieramy.

Chyba, że opcja wybierania sentieli przez scourgów (i na odwrót) jest zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:15, Gol_Galad napisał:

> Jakie jest polecenie aby można było sobie wybrać hera z przeciwnej strony ?
>
W najnowszej wersji Doty masz wszystkie tawerny w jednym miejscu. W starszych wersjach
to po prostu przeskakujemy na tawerny przeciwnej strony i wybieramy.


ale jest mimo tego blokada po culdołnie, więc i tak jest po staremu.

Np. chce grać Windrunnerem po stronie Scourge to co mam wpisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 19:23, TetraGramaton napisał:

Np. chce grać Windrunnerem po stronie Scourge to co mam wpisać ?

Chyba -ap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2009 o 19:23, TetraGramaton napisał:

Np. chce grać Windrunnerem po stronie Scourge to co mam wpisać ?

Przecież już pisałem .. :P
-ap

BTW. Jest mapka z botami do wersji 6.6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 08:48, Murith napisał:

>
ale tylko jak jest hostem chyba. Bo tylko host wybiera rodzaj gry wpisaując -xyz .

No tak. Inaczej nie miałoby sensu gdyby każdy wpisywał moda jakiego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem grać Centkiem. Nawet I razem nie poszło mi tak źle. Na początku jest nim bardzo ciężko.
Często co mało bym nie zaliczył ferstblata, i nawet raz już sie tak zdarzyło. Potem tak powyżej 14 levela zaczyna sie nim dominować. A na 25 LVL to grałem kiedyś 1vs3 bo ludzie poodchodzili i nie można mnie było zatrzymać. Nie zły tanker z niego. Chyba nie ma sobie równych. Zauważyłem, że jego ciosy jakoś łatwo przebijają pancerz.

Generalnie jakie itemy biorę dla niego to:
1. buty(ewentualnie robie apgrejda na samym końcu do butów podróży)
2. sage&jasha
3. ostrze lothara
4. zbroja natarcia(z tym jest na prawdę ostro, zastanawiam się czy nie brać tego itemu drugi raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie dodał do banlisty, prawdopodbnie dlatego że livnołem kiedy mi elektrownia wyłączała prąd.
Co trzeba zrobić abym nie był na tej liście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 08:48, Murith napisał:

>
ale tylko jak jest hostem chyba. Bo tylko host wybiera rodzaj gry wpisaując -xyz .

bodajże może to zrobić jedynie Niebieski(Sentinel) i Różowy (Scourge)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 16:24, Murith napisał:

>
Nie no, to host wybiera tryb gry.

eh, to czemu kiedy ktoś hostuje i nie jest blue to prosi blue o to żeby wpisał -xxx? bo mu się nie chce :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować